Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Sümer Mah. 69164 Sk. No:3
Telefon:0 (322) 454-3838
Web Sitesi:ozelakdenizlazer.comHata Bildir
37.01399635.321705

Kurum Hakkında

Akdeniz Lazer Göz Merkezi Nisan 1997 de 35 göz hekiminin eşit ortaklığı ile kuruldu. (İskendurun, Ceyhan, Adana, Mersin'deki göz doktorları) Amaç gözlükten kurtulmak isteyen hastalarımıza "Excimer Lazer" uygulayarak gözlükten kurtulmak idi. Merkezimizde 1997'de Amerikan Sağlık Örgüt (FDA) nın onay verdiği makina ve yöntemle Excimer lazer uygulanmaya başlandı. 2005 de "Wavefornt" teknolojisi uygulanmak üzere ikinci Excimer cihazımızı getirdik. Ve "Wavefornt" a uygun gözlere bu teknolojiyi uygulamaktayız.

2006'den beri keratokonuslu hastalara İntra Corneal Ring Segment(ICRS) uygulaması yapmaktayız. Ayrıca Keratokonus tedavisinde 2010 yılından beri Crosslinking uygulaması yapmaktayız. Her iki tedavide Topikal anestezi (damla anestezi ile) ile, yapılmakta olup, göz kapama uygulanmaz. Yani hasta gözleri açık gelir, açık olarak gider. Excimer lazer vaka sayımız 23500 ün üzerindedir. SGK ile (muayne için) anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Adana Ortadoğu Hastanesi
360 metre uzaklıkta
Ziyapaşa Mah. 67055. Sokak No:1
Era Göz Hastanesi Adana
420 metre uzaklıkta
Yenibaraj Mah. 68025. Sk. No:15
Adana NivGöz Merkezi
600 metre uzaklıkta
Sümer Mah. 69023 Sk. No:2/A
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi
690 metre uzaklıkta
Gazi Paşa Mah. Baraj Cad. No:7
Seyhan Devlet Hastanesi
720 metre uzaklıkta
Yeni Baraj Mh. Hacı Ömer Sabancı Caddesi
Adana Koç Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Yenibaraj Mah. Nursultan Nazarbayev Blv. No:20