Özel Alfa Tıp Merkezi

Özel Alfa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Alfa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:6244 Sok. No:1/B
Telefon:0 (232) 262-2828
Web Sitesi:www.alfatipmerkezi.comHata Bildir
38.44684627.206248

Kurum Hakkında

Alfa Tıp Merkezi, güçlü hekim kadrosu, deneyimli ve güler yüzlü personeli, ileri teknolojik donanımıyla, tüm branşlarda poliklinik hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur. Alfa Tıp Merkezi, hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı. Uluslararası sağlık standartlarında, modern altyapısı ve üstün tıp teknolojisiyle hizmet veren Alfa Tıp Merkezi, akıllı binasıyla yeni nesil sağlık merkezi anlayışı ile İzmir'de konumlanmaktadır.

Alfa Tıp Merkezi, sağlık hizmetlerinde öncelikle kaliteyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, hasta haklarını gözeterek yaygın ve bütünleşik bir yapı içerisinde uygun ekonomik koşullarda, modern yönetim anlayışı ve güçlü hekim kadrosuyla hizmet vermektedir. Bornova merkezimizde; 3500 m2 alanda tek kişilik yataklı servisleri, 3 adet ameliyathane, 1 adet doğumhane, 3 adet endoskopi ünitesi, radyoloji ve laboratuvar birimlerimiz mevcuttur. Göz hastalıkları, Kardiyoloji, Dahiliye, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Beslenme-Diyet Danışmalığı ve Psikiyatribranşları bulunmaktadır. Check-Up (Genel Sağlık Taraması), Ağız ve Diş Sağlığı Birimi, Medikal Estetik Birimi ve Saç Ekim Merkezi olarak da hizmet vermektedir. Merkezimizin en üst 2 katında hasta odalarının hepsi süit olup, 2 odası VIP şeklinde hasta ve hasta yakınlarının da rahatının düşünüldüğü otel hizmetinin verildiği yataklı servisler olarak kullanılmaktadır. Merkezimizde hasta ve hasta yakınlarının nefes alabilecekleri dinlenme alanları mevcuttur.

Alfa Tıp Merkezi olarak toplumun mevcut sorun ve ihtiyaçlarına yönelik alanlara öncelik veriyoruz. Güvenilir, ulaşılabilir, modern bir konumda yer almaktayız. Sağlık alanında sadece İzmir ve Ege Bölgesi’nin değil; Türkiye’nin dört bir yerinden olduğu gibi çevre ülkelerden de hastaların güvenle başvurduğu bir sağlık kurumu olmayı hedefliyoruz. Merkezimizin önemli bir özelliği de İzmir’in her yönünden ulaşım rahatlığı ve otopark sorununun olmamasıdır. Alfa Tıp Merkezi olarak kişiye özel bütüncül iyileşme anlayışıyla hizmet veriyoruz. Alfa Tıp Merkezinde 24 saat içinde taburcu edilebilecek operasyonlar gerçekleştiriyoruz. Modern mekânlarımız ve özel VIP hasta odalarımız ile güven veren bir sağlık kurumuyuz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Alfa Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Alfa Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gökçenur Kılıç
Benim arkadaşımın annesine endoskopi yapıldı reflü dediler kadın uç ay sonra mide kanserinden öldü bütün iç organlarını sarmış bu kadar başarılılar sakın diyorum kimse kanmasın bunlara ben 2015 de epilasyon yazıldım parayı peşin ödedim daha bir işlem gördüm sene 2019 olacak ve beni Buca Bornova durmadan gezdiriyorlar paramı da iade etmiyorlar imere cimere şikayet ettim sadece bende değil 22 kişi epilasyon vakası dava açıcam
Begüm Erensayın
★★
Ben böyle yavaş bir yer görmedim. Saat 10.00 da randevu var saat 11.00 oldu hala muayene olamadım. Gündem güne daha da kötü duruma gidiyor. En azından randevu sistemini kaldırıp sıra numarası versinler çünkü değişen bişey olmuyor. Randevulu hastalar bekliyor.
Osman Sevilay Cüce
★★★★★
Mehmet Fatih hocaya cok teşekkür ederim beni tansiyondan kurtardı.

Özel Alfa Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Alfa Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Alfa Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi
80 metre uzaklıkta
Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
860 metre uzaklıkta
Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
1000 metre uzaklıkta
Kazımdirik Mah. Üniversite Cad. No:9
İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68
Egemen Tıp Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Burak Reis Cad. No:111 Çamdibi
Bornova Sağlık Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar
Yedigün Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Cad. No:130/A-B-C-D