Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36
Telefon:0 (232) 400-3686
38.44707127.207066

Kurum Hakkında

2001 yılında İzmir'de kurulan ENTO KBB, uzman ve tecrübeli hekimleri, insan sağlığına değer veren sağlık personeli ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu akıllı otomasyon sistemine sahip ENTO KBB, bünyesinde bulunan uyku laboratuarları, ameliyathaneler, VIP gözlem odaları, odyometri laboratuarları ve çok sayıda poliklinik imkanıyla Sağlık Bakanlığı tarafından verilen A Tipi Tıp Merkezi olma özelliğine sahiptir.

Misyonumuz, sağlık hizmetlerini, beklenti ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak hızlı, ekonomik ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası

850 metre uzaklıkta

Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

940 metre uzaklıkta

Bornova İzmir

İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68

Bornova Sağlık Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar

Yedigün Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Cad. No:130/A-B-C-D

Yaman Göz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal cad. No: 149 D:1