Özel Anemon Diyaliz Merkezi

Özel Anemon Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Anemon Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Güzelyurt Mah. 5764 Sok. No:2/A
Telefon:0 (236) 233-8777
Web Sitesi:www.anemondiyaliz.com.trHata Bildir
38.62491327.364020

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2009 yılında kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Dinlenme odalarımız, hastalarımızın diyaliz sonrası rahat bir şekilde istirahat edecekleri konumda dizayn edılmiştir. Her hastaya televizyon ve kulaklığı özel tahsis edilmiştir, Böylece her hasta istediği programı izleyerek vakit geçirebilmektedir. Hastalarımızın tedavi takipleri titizlikle yapılmakta ve aylık tahlilleri şahsi dosyalarında ve merkez bilgisayarlarımızda saklanmaktadır.

Diyetisyen. Psikolog ve Sosyal Hizmet Uzmanlarımız, buyuk bir özveri ile çalışmaktadır. Hastalarımıza tedavi sırasında ara öğün yiyecekleri merkezimiz tarafından ikram edilmektedir. Bekleme salonu özel olarak düzenlenmiş, hasta ve hasta yakınlarının rahat etmeleri sağlanmıştır.

Hasta taşıma servislerimizle tüm hastalarımızı evlerinden alıp. sağlıklı bir şekilde tekrar refakatçi eşliğinde evlerine bırakmaktayız. Ambulansımız (doğabilecek acil durumlar İçin) her an hazır bulunmaktadır.

Bütün sigorta kurumlan ile (Emekli Sandığı. Bağ-Kur. Sosyal Sigorta gibi) sözleşmelerimiz vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Anemon Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Anemon Diyaliz Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Anemon Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Anemon Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Anemon Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

MOSB-MED Tıp Merkezi
840 metre uzaklıkta
Keçili Köy, Manisa Organize Sanayi Bölgesi Malazgirt Cad. No:4
Batıgöz Manisa Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
75 Mah. Bahri Sarıtepe Cad. No:49/A
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Uncubozköy Mah. Mimarsinan Sok. No:18
Grandmedical Hospital Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Güzelyurt Mah. 19 Mayıs Caddesi No:4
Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3.8 km. uzaklıkta
Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Cad. No:151
Merkezefendi Devlet Hastanesi
3.9 km. uzaklıkta
Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:288
Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği
4.1 km. uzaklıkta
Akmescit Mah. İzmir Cd. No:335