Özel Anemon Diyaliz Merkezi

Özel Anemon Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Anemon Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Güzelyurt Mah. 5764 Sok. No:2/A
Telefon:0 (236) 233-8777
Web Sitesi:www.anemondiyaliz.com.trHata Bildir
38.62491327.364020

Kurum Hakkında

Özel Anemon Diyaliz Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz 2009 yılında kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Dinlenme odalarımız, hastalarımızın diyaliz sonrası rahat bir şekilde istirahat edecekleri konumda dizayn edılmiştir. Her hastaya televizyon ve kulaklığı özel tahsis edilmiştir, Böylece her hasta istediği programı izleyerek vakit geçirebilmektedir. Hastalarımızın tedavi takipleri titizlikle yapılmakta ve aylık tahlilleri şahsi dosyalarında ve merkez bilgisayarlarımızda saklanmaktadır.

Diyetisyen. Psikolog ve Sosyal Hizmet Uzmanlarımız, buyuk bir özveri ile çalışmaktadır. Hastalarımıza tedavi sırasında ara öğün yiyecekleri merkezimiz tarafından ikram edilmektedir. Bekleme salonu özel olarak düzenlenmiş, hasta ve hasta yakınlarının rahat etmeleri sağlanmıştır.

Hasta taşıma servislerimizle tüm hastalarımızı evlerinden alıp. sağlıklı bir şekilde tekrar refakatçi eşliğinde evlerine bırakmaktayız. Ambulansımız (doğabilecek acil durumlar İçin) her an hazır bulunmaktadır.

Bütün sigorta kurumlan ile (Emekli Sandığı. Bağ-Kur. Sosyal Sigorta gibi) sözleşmelerimiz vardır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Anemon Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Anemon Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Anemon Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Anemon Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel MOSB-MED Tıp Merkezi
Özel MOSB-MED Tıp Merkezi
835 metre uzaklıkta
MOSB-MED Tıp Merkezi Manisa'nın en merkezi noktalarından biri olan Manisa Organize Sanayi Bölgesinin MOSB Kampüsü içerisindeki hizmet vermektedir.
Özel Batıgöz Manisa Tıp Merkezi
Manisa Göz Merkezimizde Göz Hastalıkları ve Göz Estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır.
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi
Celal Bayar Üniversitesi Hastanesin toplamda 622 nitelikli hasta odalarına sahip olup, 620 hekim, 534 hemşire, 195 teknisyen, 501 idari personeli ile yıllık ortalama 60 bin hastaya yatırılarak hizmet verilmektedir.
Özel Grandmedical Hospital Hastanesi
2011 yılında Manisa Merkezde açılan Özel Grandmedical Hastanesi 7500 metrekare kapalı alanda, üstün teknolojik donanımlı ekipmanı ve uzman hekimleri ile Manisa ve çevresine ayaktan ve yatarak sağlık hizmetleri sunmaktadır.
Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hedefimiz hasta beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması, tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin kolay ve hemen ulaşılabilir hale getirilmesidir.
Merkezefendi Devlet Hastanesi
2019 yılı itibariyle yeni binasında hizmet vermeye başlayan 400 yatak kapasiteli Merkezefendi Devlet Hastanesinde 13 adet ameliyathane, poliklinik ve yardımcı servis birimleri bulunmaktadır.
Özel Gediz Tıp Merkezi
Özel Gediz Tıp Merkezi
4 km. uzaklıkta
2004 yılından bu yana Manisa'da hizmet veren Gediz Tıp Merkezi üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, yenilikçi, öncü uygulamaları ile sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Fizipol Manisa Fizik Tedavi Merkezi alanında uzman doktorlar, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve hemşirelerden oluşan ekibiyle hastalara en uygun ve kaliteli tedaviyi sağlamaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Anemon Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉