Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi
Kurum Adı:Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Uncubozköy Mah. Mimarsinan Sok. No:18
Telefon:0 (236) 444-4228
Web Sitesi:hastane.cbu.edu.trHata Bildir
38.61031627.379954

Kurum Hakkında

Kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 1995 yılında hizmete açılmıştır. Hastane Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi dışındaki tüm birimleriyle Uncubozköy yerleşkesindeki yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir. 2 ana bloktan oluşan hastanenin ön bloğunda Acil Servis, Polklinik, Laboratuvar ve idari birimler hizmet vermektedir.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi 52000 m2 kapalı hizmet binasında, 62 poliklinik odasıyla, 13 ameliyathanesi, 600 yatak kapasitesi ile 119 Profesör, 38 Doçent, 32 Yard. Doç., 12 Uzman, 245 Araştırma Görevlisi, 371 sağlık çalışanı ve 51 idari personeliyle hizmet vermektedir.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinin vizyonu, insan kaynakları teknolojik kapasitesi ve medikal bakım kalitesi ile uluslar arası düzeyde tanınan, hasta beklentilerini karşılayan, çalışanlarına ergonomik çalışma ortamı sağlayan, kurumsal etik değerlere duyarlı, sosyal sorumluluk sahibi, çevresel değerlere önem veren, sağlık eğitimi modeli ile referans akademik kurum olan akredite üniversite hastanesi olmaktır.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Tezcan
★★
Şu saatte randevu alamıyorum.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 61 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Batıgöz Manisa Tıp Merkezi
800 metre uzaklıkta
75 Mah. Bahri Sarıtepe Cad. No:49/A
MOSB-MED Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Keçili Köy, Manisa Organize Sanayi Bölgesi Malazgirt Cad. No:4
Anemon Diyaliz Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Güzelyurt Mah. 5764 Sok. No:2/A
Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Cad. No:151
Merkezefendi Devlet Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:288
Grandmedical Hospital Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Güzelyurt Mah. 19 Mayıs Caddesi No:4