Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi

Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Yunus Emre Cad. No:43
Telefon:0 (422) 321-2211
38.35179538.328309

Kurum Hakkında

2007 yılında kurulan Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi, uzman psikiyatrist, psikolog ve pedagog kadrosuyla, Malatya'da psikiyatri, çocuk psikiyatrisi ve psikoterapi alanlarında hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi

Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

300 metre uzaklıkta

Sivas Cad. No:12

Gözde Kışla Hastanesi

560 metre uzaklıkta

Atatürk Cad. No:43

Müjde Hastanesi

580 metre uzaklıkta

Fırat Mah. Hastane Cad. No:16

EGM Malatya Hayat Hastanesi

590 metre uzaklıkta

Kışla Cad. No:37 Merkez

Universalgöz Malatya Göz Merkezi

650 metre uzaklıkta

Saray Mah. Ihlamur Sok. No:6