Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Sivas Cad. No:12
Telefon:0 (422) 326-1656
Web Sitesi:www.sevgifiziktedavi.com.trHata Bildir
38.35006938.325616

Kurum Hakkında

2000 yılı Haziran ayında faaliyete başlayan Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, halkımızın en iyi sağlık hizmetine layık olduğu, koşulsuz hasta memnuniyeti felsefesi ile alanında Malatya'da ilk olarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmeti vermeye başlamıştır.

Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetini koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesi ile 2000 yılından beri sürdürmektedir.

3 Fizik Tedavi uzmanı, 5 fizyoterapist ve çok sayıda yardımcı sağlık personeli ile halkımızahizmet sunmaktadır. Merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ile ilgili ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır. Merkezimizde 1, 5 tesla 8 kanal MR cihazı, Lunar dpx kemik ölçümü (dansitometri) cihazı bulunmaktadır.

Ulaşım sıkıntısı çeken hastalarımızın hasta servisi ile evden alınıp tekrar eve bırakılarak bu sıkıntılarını ortadan kaldırıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dilek Aydemir
Elemanlarınızdan bazıları çok saygısız.. Vizyon ve misyonunuza itibar ederek geldiğim hastanenizde elemanlarınızdan gördüğüm tavır ve davranışlardan dolayı bir dahaki sefere asla bu sebepten dolayı gelmeyi düşünmüyorum. saygılar..

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

EGM Malatya Hayat Hastanesi
290 metre uzaklıkta
Kışla Cad. No:37 Merkez
Anka Psikiyatri Dal Merkezi
300 metre uzaklıkta
Yunus Emre Cad. No:43
Universalgöz Malatya Göz Merkezi
360 metre uzaklıkta
Saray Mah. Ihlamur Sok. No:6
Malatya Sevgi Hastanesi
420 metre uzaklıkta
Atatürk Cad. No:14
Müjde Hastanesi
470 metre uzaklıkta
Fırat Mah. Hastane Cad. No:16
Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi
560 metre uzaklıkta
Kanalboyu Kernek mah. Şevval sok. No:2