Özel Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Çağlayan Mah. Barınaklar Bulvarı No:78 Lara
Telefon:0 (242) 323-2607
Web Sitesi:www.ballipinar.netHata Bildir
36.85169830.770481

Kurum Hakkında

Afyonkarahisar'da yıllardır 800 m2’lik kapalı alanı ile hizmet veren ve 1978 yılından bu zamanlara uzanan tecrübeleri ile 2010 yılında Yılın Sağlık Kurumu ödülüne layık görülen Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Antalya'da da hizmet vermeye başladı. Antalya, Güzeloba Bölgesi’nde 600 m2’lik bir alanda hizmet vermeye başlayan Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ileri teknoloji ve maksimum hijyen ile sağlıklı hizmet vermektedir.

Antalya'daki merkezimizle ekonomik ve profesyonel tedavinin yanında keyifli bir tatil olanağı sunmayı amaçlıyoruz. Diş hekimliği bir meslek dalı olmakla birlikte sanat yönü de bulunmaktadır. Önemli detaylı tedavilerin yapılması için tam teşekküllü bir polikliniğin olması gerekir. Polikliniklerimizde steril bir şekilde şu hizmetleri vremekteyiz: Oral Diagnoz Er-Yag (Set Doku Lazeri), Diod (Yumuşak Doku Lazeri), Ortodonti, İimlant, Protez, Panaromik, Sefalometrik Röntgen, Dac Cihazı, ND Yag (Yumuşak Doku Lazeri), Pedodonti, Periodontoloji, Cerrahi Tedavi, Rvg Tomografi, Sterilizasyon, Eurosonik Cihaz.

Özel Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atalya Lara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
590 metre uzaklıkta
Çağlayan Mah. Barınaklar Blv. No:16 D:B blok
Gelecek Tüp Bebek Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:167 Lara
Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Fener Mah. 1988 Sokak No:3
Mediface Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:171 E-Blok
Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
1.6 km. uzaklıkta
Fener Mh. Lara Cd. 1964 Sk. No:7
Medical Park Antalya Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara