Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:70/1
Telefon:0 (242) 316-0096
36.85867130.737734

Kurum Hakkında

2012 yılında faaliyetine başlayan, Özel Antalya Kaya Göz Merkezi teknik donanımı ve fiziki şartlarını geliştirerek, Lara / Dedeman bölgesinde göz hastalıkları ve tedavisi konusunda tecrübeli uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.

Her hastasına "kendi yakınlarımıza ne yapılmasını istiyor isek onu yapmalıyız" anlayışında ticari kaygıdan uzak etik ve deontolojik çalışma prensiplerine uyarak günümüzde hastalarımızın haklı güvenini kazanmayı amaç edinmiştir.

Göz hastalıkları ve tedavisi konusunda üstün teknolojik imkanları olan bir göz kliniğinde bulunması gereken bütün cihaz ve ölçüm aletlerini bünyesinde bulundurarak, teknolojiyi tip bilimiyle birleştirmeyi hedef edinmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi 5 üzerinden 1.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial Lara Tıp Merkezi

110 metre uzaklıkta

Şirinyalı Mh. İsmet Gökşen Cd. No:76

Jinefem Tıp Merkezi

720 metre uzaklıkta

Şirinyalı Mah. Sinanoğlu Cd. No:88 B Blok

Antalya Yaşam Hastanesi

790 metre uzaklıkta

Şirinyalı Mh. 1487 Sk. No:4

Medical Park Antalya Hastanesi

850 metre uzaklıkta

Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara

Fizikalya Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Yeşilbahçe Mahallesi Çınarlı Caddesi No:15

Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.7 km. uzaklıkta

Fener Mh. Lara Cd. 1964 Sk. No:7