Antalya şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Göz Hastalıkları Merkezi listelenmiştir. Antalya ilinde toplam 87 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Antalya yazısına tıklayabilirsiniz.

Antalya Göz Hastalıkları Merkezleri Listesi

Alanya
Özel Alanya LazerGöz Tıp Merkezi
★★★★★· Alanya / Antalya
Özel Alanya Lazer Göz Merkezi ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, ulusal ve uluslararası yenilikleri, gelişmeleri yakından takip etmektedir.
Kepez
Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya
★★★☆☆· Kepez / Antalya
En son teknolojilerle donatılmış Antalya Dünyagöz Hastanesi, tam donanımlı bir göz sağlık kompleksi olarak tüm dünyaya hizmet veriyor.
Konyaaltı
Özel Talya Tıp Merkezi
★★★☆☆· Konyaaltı / Antalya
Talya Tıp Merkezi göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir ihtisas merkezi olmasının yanında kadın hastalıkları ve doğum, diş sağlığı yanı sıra estetik ve plastik cerrahi branşları ile tbutik bir merkez olarak hizmet vermektedir.
Muratpaşa
Özel Orbit Tıp Merkezi
★★★★☆· Muratpaşa / Antalya
2014 yılında Etiler Mahallesinde yeni ve müstakil binasında hizmete başlayan Özel Orbit Tıp Merkezi göz hastalıklarının yanı sıra Diş Hekimliği ve ilerleyen sürede KBB Hastalıkları gibi yeni bölümlerle de hizmetine devam edecektir.
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi
★★☆☆☆· Muratpaşa / Antalya
Özel Antalya Kaya Göz Merkezi teknik donanımı ve fiziki şartlarını geliştirerek, Lara Dedeman bölgesinde göz hastalıkları ve tedavisi konusunda tecrübeli uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler