Özel Talya Tıp Merkezi

Özel Talya Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Talya Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:Ögretmenevleri Mah. Ataturk Bulv. No:74/A
Telefon:0 (242) 228-7878
Web Sitesi:www.talyatipmerkezi.comHata Bildir
36.87572730.643251

Kurum Hakkında

Talya Tıp Merkezi, ilk olarak "Talyagöz" adı altında göz hastalıkları ve tedavilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında, Opr. Dr. Mehtap ABAY ve Opr. Dr. Mehmet ABAY tarafından hizmete açılmıştır. 2005 yılında Excimer Lazer Departmanı'na Zeiss Alman teknolojisi lazer cihazları ile yatırım yapılmıştır.

Bünyemize eklediğimiz Kadın Hastalıkları ve Doğum, Diş Sağlığı yanı sıra Estetik ve Plastik Cerrahi branşları ile teknolojik yatırıma ve yenilikleri takip edip uygulamaya hevesli bir kadro ile butik bir merkez olarak hizmet vermekteyiz.

Talya Tıp Merkezi olarak halen göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir ihtisas merkezi ve Akdeniz'in en önemli göz merkezi markalarından biri olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Diğer branşlarla çıtamızı ve hedefimizi daha yükselterek ülkemize, Antalya'ya ve Konyaaltı'na katkı sağlamaktadır.

Talya Tıp Merkezi koruyucu hekimlik uygulamalarını desteklemekte bu nedenle hasta ve hasta yakınlarını bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Düzenli aralıklarla yaptığımız seminerler hastalarımızın daha bilinçli olmaları ve yaşam kalitelerini artırmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Merkezimize gelen hastalarımızın fiziksel ve ruhsal konforu bizim için çok önemlidir. Merkezimiz butik bir merkez olarak spesifik ihtisas hizmet vermek üzere dizayn edilmiştir. Erken tanı sayesinde elde edilecek başarılı sonuçlardan faydalanmak, ilerleyen aşamalarda hastalıklarınız için en doğru tedavi yöntemlerine başlamak için sizleri merkezimize bekliyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Talya Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Talya Tıp Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Talya Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Talya Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Talya Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Talya Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

RDS Antalya Diyaliz Merkezi
140 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. No:62/A
Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi
270 metre uzaklıkta
Kuşkavağı Mah. Atatürk Bulvarı No:81
Olimpos Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Öğretmenevleri Mah. 460 Sokak No:48 Konyaaltı
IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B
Uncalı Meydan Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Molla Yusuf Mahallesi 1425 Sk. No:9 Konyaaltı
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Dumlupınar Blv. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Varlık Mah. Kazım Karabekir Cad. Soğuksu