Özel Talya Tıp Merkezi

Özel Talya Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Talya Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:5M Migros Kavşağı İlerisi Atatürk Bulvarı No:130
Telefon:0 (242) 228-7878
36.87577530.643284

Kurum Hakkında

Talya Tıp Merkezi, Antalya'da Konyaltı'nda "Talyagöz" adı altında göz sağlığı, göz lazeri, göz hastalıkları, tedavileri, cerrahilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında, Göz Hastalıkları uzmanı Opr.Dr. Mehtap Abay ve Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Opr.Dr. Mehmet Abay tarafından hizmete açılmıştır. 2011 yılında ise uzmanlık alanlarına kadın doğum, estetik ve plastik cerrahi, diş branşlarını da ekleyerek yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalara daha kapsamlı sağlık hizmetleri vermeye başlamıştır.

Talya Tıp Merkezi olarak halen göz sağlığı, göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir ihtisas merkezi ve Akdeniz'in en önemli göz sağlığı merkezi markalarından biri olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Bünyemize eklediğimiz Kadın Hastalıkları ve Doğum, Diş Sağlığı yanı sıra Estetik ve Plastik Cerrahi branşları ile teknolojik yatırıma ve yenilikleri takip edip uygulamaya hevesli bir kadro ile butik bir merkez olarak hizmet vermekteyiz.

Öncelikle koruyucu hekimlik felsefesinin yanı sıra erken tanı sonrasında tedavideki başarının önemini hastalarımıza iyi anlatmayı kendimize görev sayarken, uygun endikasyon ve uygun tedavi ile hastalarımıza en iyi hizmeti vermek, öncelikle zarar vermeme ilkesine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Talya Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Talya Tıp Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ramazn Olpak · 21 Ağustos 2012

çok iyi bir kuruluş

Sevil Çağıran Altıparmak · 10 Temmuz 2012

Çok iyi bir kurum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Talya Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Talya Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Talya Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

RTS Antalya Diyaliz Merkezi

140 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. No:118

Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi

280 metre uzaklıkta

Kuşkavağı Mah. Atatürk Bulvarı No:81

Olimpos Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Öğretmenevleri Mah. 460 Sokak No:48 Konyaaltı

AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

1.2 km. uzaklıkta

Altınkum Mh. Atatürk Bulvarı No:131/4 Kat:3

Akademik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.5 km. uzaklıkta

Altınkum Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 416 Sok. No:1

IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B

Uncalı Meydan Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Molla Yusuf Mahallesi 1425 Sk. No:9 Konyaaltı