Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. No:62/A
Telefon:0 (242) 228-8860
Web Sitesi:www.antalyarenaldiyaliz.com.trHata Bildir
36.87648930.644561

Kurum Hakkında

Antalya Renal Tedavi Hizmetleri A.Ş. 2004 yılında diyaliz tedavisi sunan bir hizmet kuruluşu olarak Antalya Konyaaltı'nda faaliyetlerine başlamıştır. Halen Kronik böbrek yetmezliği olan hastalara hemodiyaliz tedavisi hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur.

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi vermekte olduğu hemodiyaliz hizmetlerinde güncel dünya standartlarını takip ederken, önceliğini her koşulda tedavi kalitesine vermektedir. Bu doğrultuda merkezimiz için uygulanması zorunlu olan standartlar ve prosedürler belirlenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir. Bu amaçla düzenli ve periyodik olarak denetlemelere tabi tutulmakta ve tedavi sonuçlarımız sürekli olarak Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan parametrelerle kıyaslanmaktadır.

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi özveriyle görevini yürüten 26 çalışan ve 35 makine ile son dönem böbrek yetmezliği olan hastalara kaliteli ve dünya standartlarında hemodiyaliz tedavi hizmeti sunmaktadır. Merkezimizde diyalize giren hastalarımızın daha kaliteli ve daha uzun bir ömür sürmelerini sağlamak temel amacımızdır.

Mutlu ve aldığı tedavi hizmetinden memnun hastalarımız ve yaptığı işi şevkle ve severek yapan çalışanlarımızla hemodiyaliz tedavi hizmeti veriyor olmanın gururunu ve bunun devamını sağlama sorumluluğunu ve bilincini taşımaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Talya Tıp Merkezi
140 metre uzaklıkta
Ögretmenevleri Mah. Ataturk Bulv. No:74/A
Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi
390 metre uzaklıkta
Kuşkavağı Mah. Atatürk Bulvarı No:81
Olimpos Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Öğretmenevleri Mah. 460 Sokak No:48 Konyaaltı
IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B
Uncalı Meydan Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Molla Yusuf Mahallesi 1425 Sk. No:9 Konyaaltı
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Dumlupınar Blv. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
3.5 km. uzaklıkta
Varlık Mah. Kazım Karabekir Cad. Soğuksu