Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. No:62/A
Telefon:0 (242) 228-8860
Web Sitesi:www.antalyarenaldiyaliz.com.trHata Bildir
36.87648930.644561

Kurum Hakkında

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Antalya Renal Tedavi Hizmetleri A.Ş. 2004 yılında diyaliz tedavisi sunan bir hizmet kuruluşu olarak Antalya Konyaaltı'nda faaliyetlerine başlamıştır. Halen Kronik böbrek yetmezliği olan hastalara hemodiyaliz tedavisi hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur.

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi vermekte olduğu hemodiyaliz hizmetlerinde güncel dünya standartlarını takip ederken, önceliğini her koşulda tedavi kalitesine vermektedir. Bu doğrultuda merkezimiz için uygulanması zorunlu olan standartlar ve prosedürler belirlenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir. Bu amaçla düzenli ve periyodik olarak denetlemelere tabi tutulmakta ve tedavi sonuçlarımız sürekli olarak Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan parametrelerle kıyaslanmaktadır.

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi özveriyle görevini yürüten 26 çalışan ve 35 makine ile son dönem böbrek yetmezliği olan hastalara kaliteli ve dünya standartlarında hemodiyaliz tedavi hizmeti sunmaktadır. Merkezimizde diyalize giren hastalarımızın daha kaliteli ve daha uzun bir ömür sürmelerini sağlamak temel amacımızdır.

Mutlu ve aldığı tedavi hizmetinden memnun hastalarımız ve yaptığı işi şevkle ve severek yapan çalışanlarımızla hemodiyaliz tedavi hizmeti veriyor olmanın gururunu ve bunun devamını sağlama sorumluluğunu ve bilincini taşımaktayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Talya Tıp Merkezi
Özel Talya Tıp Merkezi
144 metre uzaklıkta
Talya Tıp Merkezi göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir ihtisas merkezi olmasının yanında kadın hastalıkları ve doğum, diş sağlığı yanı sıra estetik ve plastik cerrahi branşları ile tbutik bir merkez olarak
Özel Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi
Özel Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi olarak 25.04.2013 tarihinden itibaren Antalya'nın Konyaaltı bölgesinde hizmet sunmaktayız.
Özel Olimpos Hastanesi
Özel Olimpos Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Antalya’nın en güzide bölgelerinden birinde kurulan Özel Olimpos Hastanesi 68 Yataklı, 5000 m2ye yakın iç kullanım hacmi ve 8 kata sahiptir.
Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi
En gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi güler yüzlü çalışanları ile en iyi hizmeti vermeyi sizler için görev edinmiştir.
Özel Uncalı Meydan Hastanesi
Özel Uncalı Meydan Hastanesi, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında huzur verici iç mekanı, teknolojik cihazları, uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak daha geniş kitlelere ulaşmak
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurulduğu günden itibaren çağdaş tıbbın her dalında en kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Akdeniz Üniversitesi Hastanesi toplam 134. 500 m2’lik hizmet servis alanına sahip bir sağlık kompleksidir.
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Günün ve geleceğin koşullarına uygun olarak, modern tıp hizmetinin verilebileceği, çevre yolları ve ulaşım kolaylığını da içerecek şekildeki geniş kapsamlı bir hasta konforunun düşünüldüğü, modern hastane mimarisinin örneklerinden
Özel Era Göz Tıp Merkezi Antalya
Era Göz Sağlık Grubu; 20 Haziran 2006 tarihinde Ankara’da kurulmuş olup, 2022 yılı itibariyle Antalya şubesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉