Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B
Telefon:0 (242) 228-0112
Web Sitesi:www.idcantalya.comHata Bildir
36.88508430.625719

Kurum Hakkında

Akdeniz Bölgesinin en büyük ve en modern diyaliz merkezimizde FRESENIUS 4008 S, BRAUN DIALOG ve TORAY YUGA makinaları ile HD/HDF ve SINGLE NEEDLE diyalizi bicarbonat ile steril bir ortamda uygulanmaktadır. Her türden filtre ve malzeme tek kullanımlıktır. Hepatit B ve C makinaları ayrı odalarda bulunur. Online çift Reverse Osmose ile çalışan Su sistemimiz UV, Endotoksin filtrelidir. 270 KW'lık acil durum jeneratörümüz ve 170 KW UPS kesintisiz güç kaynağımız bulunmaktadır.

Mükemmel bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi güler yüzlü çalışanları ile en iyi hizmeti vermeyi sizler için görev edinmiştir.

IDC Akdeniz Diyaliz haftanın 6 günü açık olup, sabah öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir. Zengin kahvaltı, öğle ve akşam yemeği servisimiz yanı sıra, çay, kahve, meşrubat ve ara öğün ikramımız mevcuttur (diyetisyen kontrollü).

Hasta nakil araçlarımız sizleri kaldığınız yerden diyalize getirir ve fazla bekletmemeye özen göstererek diyaliz sonrasında en kısa zamanda tekrar evinize veya otelinize geri götürür.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Osman Ozutemiz
★★★★★
Türkiye Cumhuriyetinde gördüğüm en mükemmel, hizmeti, bakımı, personeli ile bu IDC Akdeniz Diyaliz Merkezine eşdeğer bir merkez görmedim. İstanbulda iki sene girdim. Fethiyede bir sene girdim. IDC de 2015 ve 2016 yıllarında 6 ay kaldım. Çok mutlu oldum. Antalya Atatürk Devlet Hastahanesi Kalp Damar Cerrahisi Adanalı Bir hekim vardı şimdi ismini hatırlıyamadım. O hekim gibi güzel insan, işinin tam uzmanı İnsan sevgisi çok üstün olan bir hekimdi. İzmirde bana yapamadıkları fistül damar yolu açmayı bu hekim bana yaptı. Hayatımı kurtardı. Bütün diyaliz hastalarına tavsiyemdir.

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uncalı Meydan Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Molla Yusuf Mahallesi 1425 Sk. No:9 Konyaaltı
Olimpos Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Öğretmenevleri Mah. 460 Sokak No:48 Konyaaltı
Talya Tıp Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Ögretmenevleri Mah. Ataturk Bulv. No:74/A
RDS Antalya Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. No:62/A
Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Kuşkavağı Mah. Atatürk Bulvarı No:81
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Dumlupınar Blv. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi