Özel Atakent Cerrahi Tip Merkezi

Özel Atakent Cerrahi Tip Merkezi
Kurum Adı:Özel Atakent Cerrahi Tip Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Orhangazi
Adres:Muradiye Mah. Turist Yolu Altı Caddesi No:104
Telefon:0 (224) 572-4600
40.4919929.311678

Kurum Hakkında

Kuruluş sürecine 2007 yılında başlayan Orhangazi'nin ilk ve tek tıp merkezi olan Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi kendi alanında uzman hekim kadrosu, güler yüzlü sağlık çalışanı, profesyonel idari personeliyle hizmet sunmaya devam etmektedir. Cerrahi Tıp Merkezimiz, 4600 m alana sahip 8 gözlem ünitesi, 2 ameliyathanesi, 1 doğumhanesi ile 7/24 acil sağlık hizmeti sunan bir kuruluştur. Sürekli kendini yenileyen cerrahi tıp merkezimiz 2016 yılında C Tipi Tıp Merkezi olan birimini A Tipi Tıp Merkezine dönüştürmüştür. Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi olarak ulusal ve uluslararası hasta memnnuniyetini oluşturmak ve sürdürülebilirliğini sağlamak vazgeçilmez kuralımızdır

Hastanemizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz tıp teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, kaliteli hizmet anlayışımız, uzman kadromuzla senelerce hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanma amacı ile çalışıyor, bu dostluğa ve güvene layık olmak için hizmetlerimize yenilerini katmaya devam ediyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Atakent Cerrahi Tip Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atakent Cerrahi Tip Merkezi, Bursa ili Orhangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ercan Önal · 27 Mart 2021

29 mart pazartesi Orhangazi Özel Ata Kent Cerrahi Tıp Merkezinde olacığım sinir sıkışması operasyonu umarım başarılı geçer. Ortopedi hekimine ve klinik çalışanlarına başarılar diliyorum. Kliniğinizi özellikle tercih ettim hizmette sınır olmadığını sordum soruşturdum ve bu kliniği tercih ettim. Klinik ve çalışan hekim ve çalışan sağlıkçı tüm personele işlerinde başarılar diliyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Atakent Cerrahi Tip Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Atakent Cerrahi Tip Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Atakent Cerrahi Tip Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Arapzade Mah. EyyüpTopçu Cad. No:13

Orhangazi Devlet Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Arapzade Mh. Tekneli Küp Fındıklı Yolu Cd. No:65

Acıbadem Gemlik Tıp Merkezi

14.6 km. uzaklıkta

Dr. Ziya Kaya Mah. Hürriyet Cad. No:45

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi

14.8 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Manastır Mevkii Gemlik

Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi

17.6 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mah. Nehir Sk. No:16

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

18.4 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Koşuyolu Cad. Sağlık Kompleksi