Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Orhangazi
Adres:Muradiye Mah. Turist Yolu Altı Caddesi No:104
Telefon:0 (224) 572-4600
Web Sitesi:www.atakenttipmerkezi.comHata Bildir
40.4919929.311678

Kurum Hakkında

Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi, Bursa ili Orhangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kuruluş sürecine 2007 yılında başlayan Orhangazi'nin ilk ve tek tıp merkezi olan Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi kendi alanında uzman hekim kadrosu, güler yüzlü sağlık çalışanı, profesyonel idari personeliyle hizmet sunmaya devam etmektedir. Cerrahi Tıp Merkezimiz, 4600 m alana sahip 8 gözlem ünitesi, 2 ameliyathanesi, 1 doğumhanesi ile 7/24 acil sağlık hizmeti sunan bir kuruluştur. Sürekli kendini yenileyen cerrahi tıp merkezimiz 2016 yılında C Tipi Tıp Merkezi olan birimini A Tipi Tıp Merkezine dönüştürmüştür. Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi olarak ulusal ve uluslararası hasta memnnuniyetini oluşturmak ve sürdürülebilirliğini sağlamak vazgeçilmez kuralımızdır

Hastanemizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz tıp teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, kaliteli hizmet anlayışımız, uzman kadromuzla senelerce hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanma amacı ile çalışıyor, bu dostluğa ve güvene layık olmak için hizmetlerimize yenilerini katmaya devam ediyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ercan Önal
★★★★★
29 mart pazartesi Orhangazi Özel Ata Kent Cerrahi Tıp Merkezinde olacığım sinir sıkışması operasyonu umarım başarılı geçer. Ortopedi hekimine ve klinik çalışanlarına başarılar diliyorum. Kliniğinizi özellikle tercih ettim hizmette sınır olmadığını sordum soruşturdum ve bu kliniği tercih ettim. Klinik ve çalışan hekim ve çalışan sağlıkçı tüm personele işlerinde başarılar diliyorum.

Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi
Orhangazi Umut Diyaliz Merkezinde hastalara en iyi renal replasman tedavisini sunularak hastaların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve yaşam kalitelerini yükseltmelerini sağlamaktadır.
Orhangazi Devlet Hastanesi
Yeni Orhangazi Devlet Hastanesi projesi Fındıklı Karayoluna yaklaşık 50 metre, Orhangazi ilçe merkezine yaklaşık 1 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Gemlik Devlet Hastanesi
Gemlik Devlet Hastanesi
12 km. uzaklıkta
Gemlik Devlet Hastanesi olarak dört blok ile 260 yatak, 61 poliklinik, Acil Servis, 1.-2.-3. Basamak Yoğun Bakım Üniteleri, Hemodiyaliz Ünitesi, Palyatif Bakım Servisi ve Evde Sağlık Hizmeti ile hizmet vermekteyiz.
Özel Atakent Gemlik Tıp Merkezi
Bursa'nın en büyük liman ilçesi Gemlik'te bulunan Acıbadem Gemlik Tıp Merkezi, sağlık kadrosuyla Gemlik'lilerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.
Yalova Devlet Hastanesi
Yalova Devlet Hastanesi
16 km. uzaklıkta
400 Yataklı Yeni Yalova Hastanemiz 2022 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Her branştan 140 poliklinik, yatak sayısı 289, yoğun bakım yatak sayısı 97, ameliyathane sayısı 17, doğum salonu 8, acil müşahede sayısı 60, hemodiyaliz y
Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi
Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasiteli olup 30+2 hemodiyaliz cihazı ile modern binasında hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Yalova Hastanesi
Özel Yalova Hastanesi
18 km. uzaklıkta
Uzmanlar Özel Yalova Hastanesi; Uzmanlar Polikliniği olarak 1999 yılında hizmet vermeye başlamış olup, 2006 yılında hastane statüsüne geçerek, Yalova'nın ilk ve tek özel hastanesi olmuştur.
Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi güler yüzlü personeli ve modern cihazlarıyla ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin önemli bir kısmını gerçekleştirmektedir.
Özel Atakent Hastanesi
Özel Atakent Hastanesi
19 km. uzaklıkta
2008 yılından itibaren Yalova’da sağlık hizmeti vermeye başlayan Hastanemiz, Yalova halkının ihtiyaç duyduğu kaliteli sağlık hizmetini karşılamaya devam ediyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉