Özel Atamer Göz Tıp Merkezi

Özel Atamer Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Atamer Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çerkezköy
Adres:Gazi Mustafa Kemalpaşa Mah. Mah. Öztrak Cd. No:34
Telefon:4446469
Web Sitesi:www.atamergozmerkezi.com.trHata Bildir
41.28637228.001493

Kurum Hakkında

Özel Atamer Göz Tıp Merkezi, Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman kadromuz, son derece steril ortamımız ve kişiye özel tedavi yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. Kaliteli hizmet anlayışı ve son teknoloji cihazlar ile göz sağlığı üzerine tüm sorunlar için sizlerleyiz. Genel göz muayenesi, görme kusurları, çocuk göz sağlığı, kornea hastalıkları, katarakt ve diğer göz sorunlarında bölgenin en deneyimli kadrosu ile sizlre hizmet veriyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Atamer Göz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Göz Hastalıkları
Tedavilerimiz
 • Genel Göz Muayenesi
 • Görme Kusurları
 • Gözyaşı Kanal Tıkanıkları
 • Çocuk Göz Sağlığı
 • Kornea Hastalıkları
 • Nöro – Oftalmoloji
 • Katarakt
 • Göz Tansiyonu (Glokom)
 • Şaşılık
 • Kontakt Lens
 • Göz İçi Hastalıkları
 • Akıllı Mercek
 • Diyabetik Retinopati
 • Epiretinal Membran

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Atamer Göz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Atamer Göz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Atamer Göz Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Fizitem Tıp Merkezi
Özel Fizitem Tıp Merkezi
852 metre uzaklıkta
Özellikle yaşlı nüfusta ortaya çıkan nörolojik problemler, çalışan nüfusta ortaya çıkan ortopedik-nöroşirurjik problemler ve çocuklarda rastladığımız pediatrik problemler alanında ihtiyacı karşılayacak Özel Fizitem Tıp Merkezi ola
Çerkezköy Devlet Hastanesi
Çerkezköy Devlet Hastanesi
869 metre uzaklıkta
Çerkezköy'e Trakya'nın ikinci büyük hastanesi olarak yapımına başlanan Çerkezköy Devlet Hastanesi 300 yatak kapasitesine sahip olup hizmet rolü A2 olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Optimed Çerkezköy Hastanesi
Özel Optimed Çerkezköy Hastanesi, Çerkezköy İlçe merkezinde, 5000 m2 kapalı alanda, 8 kat olarak inşa edilmiştir.
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi
Özel İrmet Hospital Hastanesi 11 yıllık Özel Çerkezköy Hastanesi tecrübesiyle hizmete başlamıştır.
Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2013 yılında kurulmuş olup yüksek kalite standartlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapaklı Devlet Hastanesi
Kapaklı Devlet Hastanesi
4 km. uzaklıkta
Kapaklı Devlet Hastanesi 2017 yılında açılışı yapılmış ve 77 yataklı olarak acil servis, dahiliye polikliniği, genel cerrahi polikliniği, kadın doğum polikliniği, diş polikliniği, ameliyathane birimleri ile hizmet vermeye devam et
Saray Devlet Hastanesi
Saray Devlet Hastanesi
18 km. uzaklıkta
Saray Devlet Hastanesi 2016 Kasım ayından itibaren 75 yatak kapasiteli olarak yeni binasında,  Saray ilçesi ve çevre köylere hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Çorlu Vatan Hastanesi
Özel Çorlu Vatan Hastanesi, yeni hizmet binasında 110 yatak kapasitesi, 100 üzerinde çalışan personeli ile siz değerli halkımıza kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Atamer Göz Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉