Özel Fizitem Tıp Merkezi

Özel Fizitem Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizitem Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çerkezköy
Adres:Gazi Osman Paşa Mah. Namık Kemal Blv. No:53/A
Telefon:0 (282) 725-1010
Web Sitesi:fizitem.comHata Bildir
41.29152827.993935

Kurum Hakkında

Özel Fizitem Tıp Merkezi, Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bölgemizde nüfus yoğunluğu her geçen yıl artmakta ve yeni sağlık tesislerine ihti yaç doğmaktadır. Bununla birlikte ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarının olduğu bölgemizde özellikle aktif çalışan kesimde lokomotor (kas-iskelet) sistemi hastalıklarının yaygın olması bizde fizik tedavi alanında hizmet veren bir sağlık tesisi kurma fikrini oluşturmuştur.

Özellikle yaşlı nüfusta ortaya çıkan nörolojik problemler, çalışan nüfusta ortaya çıkan ortopedik-nöroşirurjik problemler ve çocuklarda rastladığımız pediatrik problemler alanında ihtiyacı karşılayacak ve diğer sağlık tesisleri ile beraber sinerji oluşturacak Özel Fizitem Tıp Merkezi olarak en büyük gayemiz bölge insanımıza hizmet etmektir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fizitem Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizitem Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fizitem Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.0 / 5

Özel Fizitem Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi
Özel İrmet Hospital Hastanesi 11 yıllık Özel Çerkezköy Hastanesi tecrübesiyle hizmete başlamıştır.
Özel Optimed Çerkezköy Hastanesi
Özel Optimed Çerkezköy Hastanesi, Çerkezköy İlçe merkezinde, 5000 m2 kapalı alanda, 8 kat olarak inşa edilmiştir.
Özel Atamer Göz Tıp Merkezi
Özel Atamer Göz Tıp Merkezi
852 metre uzaklıkta
Konusunda uzman kadromuz, son derece steril ortamımız ve kişiye özel tedavi yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. Kaliteli hizmet anlayışı ve son teknoloji cihazlar ile göz sağlığı üzerine tüm sorunlar için sizlerleyiz.
Çerkezköy Devlet Hastanesi
Çerkezköy'e Trakya'nın ikinci büyük hastanesi olarak yapımına başlanan Çerkezköy Devlet Hastanesi 300 yatak kapasitesine sahip olup hizmet rolü A2 olarak faaliyet göstermektedir.
Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2013 yılında kurulmuş olup yüksek kalite standartlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapaklı Devlet Hastanesi
Kapaklı Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Kapaklı Devlet Hastanesi 2017 yılında açılışı yapılmış ve 77 yataklı olarak acil servis, dahiliye polikliniği, genel cerrahi polikliniği, kadın doğum polikliniği, diş polikliniği, ameliyathane birimleri ile hizmet vermeye devam et
Saray Devlet Hastanesi
Saray Devlet Hastanesi
17 km. uzaklıkta
Saray Devlet Hastanesi 2016 Kasım ayından itibaren 75 yatak kapasiteli olarak yeni binasında,  Saray ilçesi ve çevre köylere hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Çorlu Vatan Hastanesi
Özel Çorlu Vatan Hastanesi, yeni hizmet binasında 110 yatak kapasitesi, 100 üzerinde çalışan personeli ile siz değerli halkımıza kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fizitem Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉