Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:Abdurrahman Gazi Mah. Şanlıurfa Cad. No:70
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.96698629.261113

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

2012 yılının Ekim ayında faaliyete geçen Avrupagöz Sultanbeyli Merkezi göz sağlığı alanında, "Hizmetin en kutsalı insana verilenidir." anlayışıyla ilerlemektedir.

Merkezimiz; modern binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 6500 hastaya muayene, 720 hastaya da ameliyat kapasitesine sahiptir.

Her koşulda hasta memnuniyetini esas kabul eden uzman hekimlerimiz ve idari personelimiz için hizmetin karşılığı mükemelliktir. Hedef kitlesi ve marka paydaşları ile kurulan sağlıklı iletişim ortamı, ilişkileri uzun soluklu ve güvene dayalı hale getiriyor. Deneyimli kadromuz, bilgi birikimlerini en doğru ve etkili biçimde kullanarak, göz sağlığında klasik metodlarla inovatif yaklaşımların harmanlandığı en ideal çözümleri üretiyor.

Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Selma Akdeniz · 12 Haziran 2017

Güya emekliye bedava göz kapağı operasyonu için başhekim 500 tl istedi yeni uygulamaymış bu nasıl bedava uygulma anlamadım hayal kırıklığı ile geri döndüm

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi 5 üzerinden 1.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi

300 metre uzaklıkta

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. No:10

Saygı Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Fatih Bulvarı No:75 Sultanbeyli

Sultanbeyli Devlet Hastanesi

450 metre uzaklıkta

Mehmet Akif Ersoy Mah. Cami Cad. No:3

Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli

660 metre uzaklıkta

Hasanpaşa Mah. Fatih Bulvarı No:41

Sultanbeyli Ersoy Hastanesi

700 metre uzaklıkta

Fatih Cad. No.175 Sultanbeyli

Sultanbeyli Tıp Merkezi

920 metre uzaklıkta

Mehmet Akif Mah. Erdoğan Cad. No:4