Özel Bahar Diyaliz Merkezi

Özel Bahar Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bahar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:Zübeyde Hanım Mh. Çamlıdere Sk. No:10 İskitler
Telefon:0 (312) 342-2747
39.95575232.848832

Kurum Hakkında

Bahar Diyaliz Hizmetleri A.Ş 1996 yılında Ren-Med Diyaliz olarak kurulmuş ve 2006 Kasım ayı itibariyle Bahar Diyaliz olarak sizlere güçlü ve güvenilir kadrosuyla hizmet vermekteye başlamıştır.

2008 yılı itibari ile İskitlerdeki şubemizde hizmet vermeye başladık. Hastalarımız için son derece rahat yataklar, yataklara monte televizyonlar ve kulaklıklar mevcuttur. Salonumuz klimalıdır. Merkezimizde varolan jenaratör sistemi sayesinde hizmetlerimiz elektirik kesintisinden etkilenmemektedir.

Hastalarımıza ikram edilen yiyecekler gerekli tıbbi kurallara uygun düzenleniyor.Diyetisyen tüm hastaların rutin kontrollerini yapıyor, kilo alımlarını ve beslenmelerini düzenli olarak izliyor. Hasta ve yakınlarına yiyecek ikramı yapılmaktadır.Hasta yakınları için ferah bekleme salonu, LCD televizyon bulunmaktadır. Merkezimizde hijyen kosullarına önem verilmekte ve hastaların her türlü sorunlarıyla yakından ilgilenilmektedir.

Güleryüzlü ve konusunda deneyimli saglık personelimiz hastalarımıza her konuda yardımcı olmaktadır. Hastalarımıza uzman hekim gözetiminde tedavi uygulanmaktadır.

Yürümeyen hastalarımız için sedye, sandalye ile hizmet verilmektedir.Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılıgı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır.

Merkezinde B.Braun marka 25+1 adet hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Hepatit B hastaları için ayrı cihaz kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bahar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahar Diyaliz Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bahar Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bahar Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bahar Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Mevki Asker Hastanesi

760 metre uzaklıkta

İrfan Baştuğ Caddesi, Dışkapı Altındağ

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Ziraat Mah. Şehit Ömer Halisdemir Cad. No:20

Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Ziraat Mah. İrfan Baştuğ Cad. Kurtdereli Sk. No:10

Diyatek Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Basınevleri Mah. Selçuklu Cad. No:11/13

Ankara Ulus Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Rüzgarlı Cad. Gayret Sok. No:6 Ulus

Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

General Tevfik Sağlam Cad. Etlik

Görkem Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

İrfan Baştug Cad. No:70/1-2 Aydınlıkevler