Özel Bahar Diyaliz Merkezi

Özel Bahar Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bahar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:Zübeyde Hanım Mh. Çamlıdere Sk. No:10 İskitler
Telefon:0 (312) 342-2747
Web Sitesi:bahardiyaliz.com.trHata Bildir
39.95575232.848832

Kurum Hakkında

Bahar Diyaliz Hizmetleri A.Ş 1996 yılında Ren-Med Diyaliz olarak kurulmuş ve 2006 Kasım ayı itibariyle Bahar Diyaliz olarak sizlere güçlü ve güvenilir kadrosuyla hizmet vermekteye başlamıştır.

2008 yılı itibari ile İskitlerdeki şubemizde hizmet vermeye başladık. Hastalarımız için son derece rahat yataklar, yataklara monte televizyonlar ve kulaklıklar mevcuttur. Salonumuz klimalıdır. Merkezimizde varolan jenaratör sistemi sayesinde hizmetlerimiz elektirik kesintisinden etkilenmemektedir.

Hastalarımıza ikram edilen yiyecekler gerekli tıbbi kurallara uygun düzenleniyor.Diyetisyen tüm hastaların rutin kontrollerini yapıyor, kilo alımlarını ve beslenmelerini düzenli olarak izliyor. Hasta ve yakınlarına yiyecek ikramı yapılmaktadır.Hasta yakınları için ferah bekleme salonu, LCD televizyon bulunmaktadır. Merkezimizde hijyen kosullarına önem verilmekte ve hastaların her türlü sorunlarıyla yakından ilgilenilmektedir.

Güleryüzlü ve konusunda deneyimli saglık personelimiz hastalarımıza her konuda yardımcı olmaktadır. Hastalarımıza uzman hekim gözetiminde tedavi uygulanmaktadır.

Yürümeyen hastalarımız için sedye, sandalye ile hizmet verilmektedir.Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılıgı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır.

Merkezinde B.Braun marka 25+1 adet hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Hepatit B hastaları için ayrı cihaz kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bahar Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahar Diyaliz Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bahar Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bahar Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Bahar Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mevki Binası
760 metre uzaklıkta
Şehit Ömer Halisdemir Cad. Dışkapı Altındağ
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Ziraat Mah. Şehit Ömer Halisdemir Cad. No:20
Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
General Dr.Tevfik Sağlam Cad. No:1 Etlik
Görkem Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
İrfan Baştug Cad. No:70/1-2 Aydınlıkevler
Ankara VSD Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Hisarpark Cad. No:18 Ulus
Aydınlık Tıp Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Çevreli Cad. Çaba Sokak No:3 Aydınlıkevler