Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi

Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Karesi
Adres:Paşaalanı Mah. Dereboyu Cd. No:20-22
Telefon:0 (266) 243-0037
Web Sitesi:www.balfizik.com.trHata Bildir
39.66411727.909279

Kurum Hakkında

Balıkesir Fizik Tedavi Merkezi, TC Sağlık Bakanlığı’ndan özel çalışma belgeli 2. basamak sağlık hizmeti veren tam teşekküllü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Özel Dal Sağlık Merkezidir.

Merkezimizde 3 Doktor, 5 Fizyoterapist olmak üzere toplamda 30 Tıbbi personel hizmet vermektedir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitelerimize ek olarak tıbbi tahlil laboratuvarı ve röntgen bölümümüz bulunmaktadır.

Özel Balıkesir Fizik Tedavi Merkezi, 4 katlı müstakil hizmet alanı ve en son tıbbi teknolojiden oluşan donanımıyla ve sürekli kendisini yenilemesiyle ülkemizdeki üstün özellikli merkezler arasındadır.

Özel Balıkesir Fizik Tedavi Merkezine gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca değerlendirilmekte ve problemine yönelik bir tedavi programı planlanmaktadır. Planlanan tedavi, merkezimizde bulunan en modern Fizik Tedavi cihazlarıyla ve deneyimli Fizyoterapistler ve yardımcıları aracılığıyla uygulanmaktadır.

Balıkesir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi güvenli ve yüksek standardı, çağdaş anlayışla oluşturulmuş rehabilitasyon ekibi ve modern Fizik Tedavi cihazlarıyla sizlere sunduğu hizmetlerden büyük mutluk duymaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi, Balıkesir ili Karesi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İlke Diyaliz Merkezi
120 metre uzaklıkta
Paşaalanı Mah. 1. Dereboyu Cad. No:21
Balıkesir Sevgi Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Paşaalanı Mah. 128. Sok No:11/A
Balıkesir Devlet Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Turgut Reis Cad. Karesi
FMC Balıkesir Diyaliz Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Ali Hikmetpaşa Mh. Yeni Sk. Karesi Apt. No:18/A
Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.
Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2.3 km. uzaklıkta
Ege Mah. Karesi AVM 11 Kalaycılar Sk. No:15