Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Balçova
Adres:Korutürk Mah. Mithatpaşa Caddesi No:305
Telefon:0 (232) 277-1818
Web Sitesi:www.balcovafiziktedavi.comHata Bildir
38.39256227.029703

Kurum Hakkında

Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Balçova Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi; 2006 yılında Balçova’da uzman kadrosuyla faaliyete geçmiştir. Merkezimizde, teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden kadrolarında uzman doktor, fizyoterapist ve diğer elemanlardan oluşan 28 kişilik bir kadro görev yapmaktadır. Ayrıca hastalarımızın ulaşımını sağlamak amacıyla da iki adet servisimiz hizmet vermektedir.

1000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren merkezimiz, çağdaş fizik tedavi ve rehabilitasyon tıbbının tüm gerekliliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Tedavi alternatiflerinin çoğunu, deneyimli ve başarılı bir geçmişe sahip tıbbi kadro ile buluşturmayı başaran kuruluşumuz, alanında başarılı bir fizik tedavi anlayışını hastalarına sunma azim ve gayreti içindedir.

Yetişkin ve Pediatrik(çocuk) hastalara yönelik ayrı ayrı hizmet verebilen tedavi salonlarını, güncel tedavi yaklaşımları kendini devamlı güncelleyen hekim ve fizyoterapistleriyle yıllardır hizmet vermekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Radyoloji
Hizmetlerimiz
 • Ağrı (Algoloji)
 • Bel ve Boyun Fıtığı
 • Doğumsal Kas ve Sinir Yaralanmaları
 • İnme
 • Kas Hastalıkları
 • Kırıklar ve Eklem Bozuklukları
 • Metabolik ve Genetik Hastalıklar
 • Multiple Skleroz
 • Omurilik Yaralanması
 • Omurilik Yaralanması
 • Ortopedik Rehabilitasyon
 • Parkinson
 • Romatolojik Rehabilitasyon
 • Serebral Palsi
 • Spina Bifida
 • Travmatik Beyin Hasarı
 • Yürüme ve Denge Bozuklukları
 • Yürüyüş Bozuklukları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ertuğrul Taşdelen
★★★★★
Bel ağrısı nedeniyle iki büklüm geldiğim Balçova Fizik Tedavi Merkezindeki sayın uzm.dr Yasin Altundal ve fiyoterapis Özlem hanım sayesinde sağlığıma kavuştum kendilerine çok çok teşekkür ederim.
Melike Bağcı
★★★★★
Sayın Selda hanım ilginiz ve güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler.
Fulya Kitiş Genç
★★★★★
Ankara incek fizik tedavi hastanesinde yatarak tedavi gördüm. Ve çok şükür rahatladı. Tavsiye ediyorum.
Sezgin Tarik Ön
★★★★
Yıllardır geçmeyen kulunç ağrılarım var... tedaviler sonuç vermedi. başıma ağrılar giriyor, halsiz düşüyor, hiçbişey yapamayacak hale geliyorum bazen.. ne önerirsiniz? çaresi var mıdır? ben Tirede öğretmenim... cevap yazarsanız memnun kalırım...
Mehmet Okay
★★★★★
Benim annem giti faydasını gördü. Tavsiye ederim.

Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 65 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Başta Ege Bölgesi'nde olmak üzere ülkemizde yaşayan insanların gereksinim ve beklentilerine uygun, etkin, verimli sağlık hizmeti ve eğitimi veren, araştırmaları ile evrensel bilime katkıda bulunan, çağdaş fiziksel olanaklara sahip
Özel Ege İnci Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Ege İnci Tıp Merkezi; 2019 yılında İzmir Narlıdere'de hizmete başlamış olup, son teknolojik cihazların yanı sıra deneyimli hekim kadrosuyla ön plana çıkmıştır. Bir çok branşta hizmet vermekteyiz.
Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi
Balçova Cerrahi Tıp Merkezi göz hastalıkları dahil 18 farklı branşda uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.
Özel İlke Tıp Merkezi
Özel İlke Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel İlke Tıp Merkezi deneyimli uzman hekimleri ve güler yüzlü sağlık personelleriyle birlikte kurulduğu günden bu yana her geçen gün potansiyelini arttırmakta ve hastalarımızın yoğun ilgisini kazanmaktadır.
Özel Ekol Balçova Tıp Merkezi
Özel Ekol Balçova Tıp Merkezi uzman ve tecrübeli hekimleriyle, Ekol Sağlık Grubuna balı olarak Balçovada Agora AVM yanında hizmet sunmaktadır. Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi, Saç Ekimi, Dahiliye, Psikiyatri gibi dallarıyla siz
Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastanemizde uzman ve tecrübeli diş hekimleri ile implant, dolgu, kanal tedavisi, kron köprü protez, total ve parsiyel protez, pedodonti, diş taşı temizliği, fissür koruyucu vs. tedavileri en son teknoloji kullanılarak başarı ile
Özel FMC İzmir Sevgi Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Sevgi Diyaliz Merkezi 50 yatak kapasitesi ile Üçkuyular Mahallesinde hizmet sunmaktadır.
Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi
Dokuz Eylül Diyaliz Merkezimiz 4 araç ve 30 hasta yatağı kapasitesi ile Hemodiyaliz ve Evde Diyaliz hizmeti vermektedir. İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi, birçok turistik mekanla çevrilidir.
Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi
2005 yılında faaliyetine başlamış olan Özel Doğa Tıp Merkezi kısa zamanda halkımızın sağlıkta vazgeçilmez adresi olmuştur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉