Özel Bartın Diyaliz Merkezi

Özel Bartın Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bartın Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bartın
İlçe:Merkez
Adres:Gölbucağı Mah. Aladağ Cad. Pelenkoğlu Sit. A-B Blok Zemin Kat
Telefon:0 (378) 227-7390
41.63324232.326134

Kurum Hakkında

Özel Bartın Diyaliz Merkezi 2003 yılı Ağustos ayında faaliyete başlamıştır. Böylece Bartın-Çaycuma-Filyos halkının Hemodiyalize ulaşma zorlukları tamamen ortadan kalkmıştır. Ağustos 2003 den itibaren Bartın’da böbrek yetmezliği sebebiyle hemodiyaliz tedavisi gereken tüm hastalarımız gelişmiş ülkelerin kullandığı cihaz, set, filtre, arıtma sistemleri kullanılarak tedavi edilebilmiştir.

Özel Bartın Diyaliz Merkezinin kurucu ortağı Dr. Şahin Çeçen; İç Hastalıkları uzmanıdır ve 11 yıldır hemodiyaliz konusunda çalışmaktadır. Hipertansiyon ve nefroloji konusunda uluslar arası yayınları mevcuttur. Özel Bartın Diyaliz Merkezinin kurucu ortağı Dr. Levent Gülbezer; 18 yıllık hekimdir ve bunun 12 yılını hemodiyaliz konusunda çalışarak geçirmiştir. Özel Bartın Diyaliz Merkezinin Sorumlu Hekimi Dr. İsmail Selamet; İç Hastalıkları uzmanıdır ve 9 yıldır hemodiyaliz konusunda çalışmaktadır. Ayrıca her iki doktorumuz Bartın Devlet Hastanesi Hemodiyaliz Ünitesinin de kurucusudur.

Ülkemiz istatistikleri yıllık %10-18 arasında değişen oranlarda böbrek yetmezliği hasta sayısı artışı bildirmektedir. Yani 2006 yılında 100 olan hasta sayısı, 2007 yılında 110-118 sayılarına ulaşacak demektir. Biz de 2003 yılında 6 cihaz ile başladığımız merkezimizde, ilimiz ve bölgemizde artan hemodiyaliz tedavi ihtiyacı doğrultusunda bugün 21 cihaza ulaşmış bulunmaktayız.

Merkezimizde 4-6-8 saatlik seans seçenekleri uygulanmakta olup, isteğimiz hastalarımızın 8 saatlik gece diyaliz uygulamasından yararlanmalarıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Bartın Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bartın Diyaliz Merkezi, Bartın şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bartın Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bartın Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bartın Ata Diyaliz Merkezi

120 metre uzaklıkta

Gölbucağı Mah. 107. Cad. No:46

Bartın Yaşam Tıp Merkezi

630 metre uzaklıkta

Kırtepe Mah. Santral Sk. Santral Evleri No:9/A

Bartın Özel Aktıp Merkezi

690 metre uzaklıkta

Kemer Köprü 151. Cad. No:2

Bartın Devlet Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Tuna Mah. Ömertepe Mevkii

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Tuna Mahallesi Ömer Tepesi Mevki

Ulus İlçe Hastanesi

26.3 km. uzaklıkta

Mezgeller Mahallesi Hastane Sokak

Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi

31 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2