Özel Bartın Diyaliz Merkezi

Özel Bartın Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bartın Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bartın
İlçe:Merkez
Adres:Göbucağı Mah. 537. Sok. No:4
Telefon:0 (378) 227-7390
Web Sitesi:www.bartindiyaliz.comHata Bildir
41.63927532.317106

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2003 yılında, Gölbucağı Mah. Aladağ Cad. Pelenkoğlu Sitesi adresinde Özel Bartın Diyaliz merkezi olarak 5 cihazla hizmet vermeye başlayan bir Diyaliz Ünitesi iken gelişerek 2010 yılı itibariyle 23 hemodiyaliz cihazı ile aynı adreste aynı isimle faaliyetine devam etmiştir.

Merkezimiz 2013 tarihinde ATA-CN Diyaliz merkezini satın almış, iki ayrı merkez olarak faaliyetini sürdürmüştür.

Her iki merkez 2018 yılında birleştirilerek, Gölbucağı mah. 537.Sokak No:4 Merkez Bartın adresindeki müstakil bahçeli binaya taşınmış, 41 diyaliz cihazı ve double reverseosmozis su arıtma sistemi ile Türkiye'nin önemli diyaliz merkezlerinden biri olmuştur. Bu adreste hizmet vermeye devam edilmektedir.

Hastalarımıza ikram edilen yiyecekler gerekli tıbbi kurallara uygun düzenlenmekte, Beslenme Uzmanı tüm hastalara rutin eğitim vermektedir.

Diyaliz hizmeti alan hastalarımız merkezimizden ÜCRETSİZ yararlanmaktadır. Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır.

Yürüyemeyen hastalarımız için Standartlara Uygun Özürlü Araçlarımız bulunmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı salon ve cihaz kullanılmaktadır.

Hastalarımız için son derece rahat yataklar, yataklara monte televizyonlar ve kulaklıklar mevcuttur. Jeneratör sistemi sayesinde hizmetlerimiz elektrik kesintisinden etkilenmemektedir. Hasta ve Hasta yakınları için bekleme salonu, LCD televizyon bulunmaktadır. Hijyen koşullarına önem verilen Merkezimizde hastaların her türlü sorunuyla yakından ilgilenilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Bartın Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bartın Diyaliz Merkezi, Bartın şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bartın Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Bartın Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bartın Yaşam Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Kırtepe Mah. Santral Sk. Santral Evleri No:9/A
Bartın Aktıp Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Kemer Köprü 151. Cad. No:2
Bartın Devlet Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Tuna Mah. 846. Cadde No:15
Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3.5 km. uzaklıkta
Tuna Mah. Ömer Tepesi Mevki
Ulus İlçe Devlet Hastanesi
27.2 km. uzaklıkta
Mezgeller Mah. Hastane Sokak
Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
31.1 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2
Çaycuma Devlet Hastanesi
31.5 km. uzaklıkta
Yeşiltepe Mahallesi Topbaşı Mevkii