Özel Bartın Diyaliz Merkezi

Özel Bartın Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bartın Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bartın
İlçe:Merkez
Adres:Göbucağı Mah. 537. Sok. No:4
Telefon:0 (378) 227-7390
Web Sitesi:www.bartindiyaliz.comHata Bildir
41.63927532.317106

Kurum Hakkında

Özel Bartın Diyaliz Merkezi, Bartın şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz 2003 yılında, Gölbucağı Mah. Aladağ Cad. Pelenkoğlu Sitesi adresinde Özel Bartın Diyaliz merkezi olarak 5 cihazla hizmet vermeye başlayan bir Diyaliz Ünitesi iken gelişerek 2010 yılı itibariyle 23 hemodiyaliz cihazı ile aynı adreste aynı isimle faaliyetine devam etmiştir.

Merkezimiz 2013 tarihinde ATA-CN Diyaliz merkezini satın almış, iki ayrı merkez olarak faaliyetini sürdürmüştür.

Her iki merkez 2018 yılında birleştirilerek, Gölbucağı mah. 537.Sokak No:4 Merkez Bartın adresindeki müstakil bahçeli binaya taşınmış, 41 diyaliz cihazı ve double reverseosmozis su arıtma sistemi ile Türkiye'nin önemli diyaliz merkezlerinden biri olmuştur. Bu adreste hizmet vermeye devam edilmektedir.

Hastalarımıza ikram edilen yiyecekler gerekli tıbbi kurallara uygun düzenlenmekte, Beslenme Uzmanı tüm hastalara rutin eğitim vermektedir.

Diyaliz hizmeti alan hastalarımız merkezimizden ÜCRETSİZ yararlanmaktadır. Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır.

Yürüyemeyen hastalarımız için Standartlara Uygun Özürlü Araçlarımız bulunmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı salon ve cihaz kullanılmaktadır.

Hastalarımız için son derece rahat yataklar, yataklara monte televizyonlar ve kulaklıklar mevcuttur. Jeneratör sistemi sayesinde hizmetlerimiz elektrik kesintisinden etkilenmemektedir. Hasta ve Hasta yakınları için bekleme salonu, LCD televizyon bulunmaktadır. Hijyen koşullarına önem verilen Merkezimizde hastaların her türlü sorunuyla yakından ilgilenilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bartın Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Bartın Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Bartın Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi
Bartın şehir merkezinde 2003 yılından itibaren hizmet veren Merkezimiz özel sağlık kuruluşu olmanın sorumluluğu ile yarıtımlarını geliştirmiştir.
Özel Bartın Aktıp Tıp Merkezi
Özel Bartın Aktıp Merkezi bünyesinde Genel Poliklinik, İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, KBB, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Kliniği, Ameliyathane ve Doğumhane, Biyokimya laboratuar
Bartın Devlet Hastanesi
Bartın Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Bartın Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; Bartın Devlet Hastanesi ile birleştirilmiştir.
Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bartın Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Amasra, Ulus, Kurucaş ile Kozcağız, Çakraz, İnkumu Ve Güzelcehisar'dan ayrıca çevre il ve İlçelerden gelen hastalara diş sağlığı konusunda hizmet vermektedir.
Ulus İlçe Devlet Hastanesi
İl Sağlık Müdürlüğü tamamlanan Bartın Ulus Şehit Piyade Er Hasan Hüseyin Oğuz İlçe Devlet Hastanesi 10 Yataklı olarak 2016 yılından beri hizmettedir.
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
1999 yılında kurduğumuz Özel Sevgi Polikliniği 2008 yılından beri Tıp Merkezi statüsünde Çaycuma ve Zonguldak halkına hizmet vermektedir.
Çaycuma Devlet Hastanesi
Çaycuma Devlet Hastanesi
32 km. uzaklıkta
Kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Çaycuma Devlet Hastanesinin 108 yataklı olan yeni hastanede 16 yataklı da yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.
Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Fresenius ve Braun marka 28+2 adet hemodiyaliz cihazı ile çalışıyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bartın Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉