Bartın Hastaneleri
Bartın

Bartın ilinde toplam 7 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 2 Devlet Hastanesi, 1 Tıp Merkezi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Diyaliz Merkezi, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, 1 Özel Hastane bulunmaktadır.

Bartın sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Bartın merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Bartın İlçe Hastaneleri

Bartın Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Devlet Hastanesi
Bartın Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Bartın
Bartın Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; Bartın Devlet Hastanesi ile birleştirilmiştir.
Özel Hastane
Özel Aktıp Hastanesi
Özel Hastane · / Bartın
1994 yılında Bartın'ın ilk görüntüleme merkezini kurarak girdiği sağlık sektöründe, 2004 yılında Aktıp poliklinik, 2006 yılında Tıp Merkezi, 2007 yılında Ameliyathane ve Doğumhane birimlerinin eklenmesiyle Cerrahi Tıp Merkezi, 2022 yılında, Bartın’da İlk Özel Hastane alarak gelişimini sürdürüyor.
Tıp Merkezi
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · / Bartın
Bartın şehir merkezinde 2003 yılından itibaren hizmet veren Merkezimiz özel sağlık kuruluşu olmanın sorumluluğu ile yarıtımlarını geliştirmiştir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Bartın
Bartın Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Amasra, Ulus, Kurucaş ile Kozcağız, Çakraz, İnkumu Ve Güzelcehisar'dan ayrıca çevre il ve İlçelerden gelen hastalara diş sağlığı konusunda hizmet vermektedir.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · / Bartın
Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ek yerleşkesi Bartın Devlet Hastanesine bağlı olarak hizmet vermektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Bartın Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Bartın
Özel Bartın Diyaliz Merkezi müstakil bahçeli binasında, 41 diyaliz cihazı ve double reverseosmozis su arıtma sistemi ile Türkiye'nin önemli diyaliz merkezlerinden biri olmuştur.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ek yerleşkesi Bartın Devlet Hastanesine bağlı olarak hizmet vermektedir....
Bartın Devlet Hastanesi
Bartın Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; Bartın Devlet Hastanesi ile birleştirilmiştir....
Özel Aktıp Hastanesi
1994 yılında Bartın'ın ilk görüntüleme merkezini kurarak girdiği sağlık sektöründe, 2004 yılında Aktıp poliklinik, 2006 yılında Tıp Merkezi, 2007...
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi
Bartın şehir merkezinde 2003 yılından itibaren hizmet veren Merkezimiz özel sağlık kuruluşu olmanın sorumluluğu ile yarıtımlarını geliştirmiştir....
Yorum ve Şikayetler
Seref Yücebag
Seref Yücebag · 29 Ocak 2020
Diş polikliniğinde visa kart ile ödeme neden yapılamıyor?...
Hasan Sarac
Hasan Sarac · 13 Kasım 2017
Ulus devlet hastanesinde niçin film çekilmiyor diş tedavisi niçin tam yapılmıyor eski hastane varken bunlar yapılıy...
Fatoş Akkaş
Fatoş Akkaş · 16 Eylül 2015
Hastamızla birlikte sabah 8den beri beklemedeyiz hizmetleriniz çok ağır yürüyor....