Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bartın
İlçe:Merkez
Adres:Tuna Mah. Ömer Tepesi Mevki
Telefon:0 (378) 228-7864
Web Sitesi:bartinadsm.saglik.gov.trHata Bildir
41.6266532.356249

Kurum Hakkında

Bartın Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Amasra, Ulus, Kurucaş ile Kozcağız, Çakraz, İnkumu Ve Güzelcehisar'dan ayrıca çevre il ve İlçelerden gelen hastalara diş sağlığı konusunda hizmet vermektedir.

15 Şubat 2016 Pazartesi günü itibariyle Ömer Tepesi Mevkii devlet hastanesi yanında yeni binamızda 8:00 -18:00 saatleri arasında kesintisiz olarak hizmet vermeye başladık.

Dijital radyoloji ünitemiz, endodonti ve pedodonti kliniğimiz, implant ve genel anestezi altında tedavi hizmetleri sunan merkezimiz önümüzdeki dönemde daha da fazla atılımlarda bulunucaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bartın şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Seref Yücebag
★★★
Diş polikliniğinde visa kart ile ödeme neden yapılamıyor?

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bartın Devlet Hastanesi
170 metre uzaklıkta
Tuna Mah. 846. Cadde No:15
Bartın Yaşam Tıp Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Kırtepe Mah. Santral Sk. Santral Evleri No:9/A
Bartın Aktıp Tıp Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Kemer Köprü 151. Cad. No:2
Bartın Diyaliz Merkezi
3.5 km. uzaklıkta
Göbucağı Mah. 537. Sok. No:4
Ulus İlçe Devlet Hastanesi
23.7 km. uzaklıkta
Mezgeller Mah. Hastane Sokak
Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
32.3 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2