Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bartın
İlçe:Merkez
Adres:Tuna Mahallesi Ömer Tepesi Mevki
Telefon:0 (378) 228-7864
41.62665032.356249

Kurum Hakkında

Bartın Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Amasra, Ulus, Kurucaş ile Kozcağız, Çakraz, İnkumu Ve Güzelcehisar'dan ayrıca çevre il ve İlçelerden gelen hastalara diş sağlığı konusunda hizmet vermektedir.

15 Şubat 2016 Pazartesi günü itibariyle Ömer Tepesi Mevkii devlet hastanesi yanında yeni binamızda 8:00 -18:00 saatleri arasında kesintisiz olarak hizmet vermeye başladık.

Dijital radyoloji ünitemiz, endodonti ve pedodonti kliniğimiz, implant ve genel anestezi altında tedavi hizmetleri sunan merkezimiz önümüzdeki dönemde daha da fazla atılımlarda bulunucaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bartın şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuBartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Seref Yücebag · 29 Ocak 2020

Diş polikliniğinde visa kart ile ödeme neden yapılamıyor?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bartın Devlet Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Tuna Mah. Ömertepe Mevkii

Bartın Yaşam Tıp Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Kırtepe Mah. Santral Sk. Santral Evleri No:9/A

Bartın Özel Aktıp Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Kemer Köprü 151. Cad. No:2

Bartın Diyaliz Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Gölbucağı Mah. Aladağ Cad. Pelenkoğlu Sit. A-B Blok Zemin Kat

Bartın Ata Diyaliz Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Gölbucağı Mah. 107. Cad. No:46

Ulus İlçe Hastanesi

23.7 km. uzaklıkta

Mezgeller Mahallesi Hastane Sokak