Özel Batıkent Bali Diyaliz Merkezi

Özel Batıkent Bali Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Batıkent Bali Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Batı Sitesi Mah. Batı Blv No:123 Yenimahalle
Telefon:0 (312) 256-4848
Web Sitesi:balidiyaliz.comHata Bildir
39.95747332.70113

Kurum Hakkında

Özel Batıkent Bali Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz 25+1 sayıda hemodiyaliz cihazı ile diyaliz tedavisi almakta olan rutin kronik böbrek yetmezliği hastalarına hizmet vermekte olup, 1 adet HCV(+) ve 1 adet de HBsAg(+) hastalar için ayrılmış 2 adet seropozitif cihazımız da bulunmaktadır. Hemodiyaliz seanslarımız günde 2 seans olmak üzere ve haftanın 6 günü yapılmakta ve hastalarımızın ulaşımına tahsis edilmiş olan 2 adet de özel servis aracımız bulunmaktadır.

Merkezimiz 2018 Ekim ayından bu yana hastalarımızın tedavilerini en iyi, en doğru ve en konforlu düzeyde almalarını gaye edinerek çalışmaktadır.

Hastalarımızın tedavi ve takiplerinden birincil olarak sorumlu olan bir nefroloji uzmanı olmak üzere, 3 hemodiyaliz sertifikalı diyaliz hemşiresi ve 4 diyaliz teknikeri de merkezimizde görev yapmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Batıkent Bali Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Batıkent Bali Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Batıkent Bali Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Batıkent Bali Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medical Park Ankara Batıkent Hastanesi
Özel Medical Park Ankara Hastanesi 22 bin metrekare kapalı alanda, 158 yatak, 52 yoğun bakım yatak, 6 ameliyathane, ve 80 adet poliklinikle hizmet veriyor.
Özel Bilgi Hastanesi
Özel Bilgi Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Bilgi Hastanesi; Bilgi Sağlık Grubu'nun yatırımları arasında yer alan ve Sincan Ankara'da bulunan Özel Bilgi Tıp Merkezinden sonra 2007 yılı başlarında Batıkent Ankara'da faaliyete geçen, genel hastane statütüsünde bulunan bi
Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren sağlık hizmetlerine devam etmektedir.
Özel İlk Umut Tıp Merkezi
Batıkent'de Eryaman'a 8 Km Etimesgut'a 10 Km mesafede bulunan Özel İlk Umut Tıp Merkezi farklı branşlarda uzman hekimleriyle hizmet vermektedir.
Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi merkez kliniklerimiz, Etimesgut Eski Hava Hastanesi yerleşkesindeki yeni yerinde hizmet sunumuna başlamıştır.
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi 250 tescilli yatağı ile Sağlık Bakanlığına bağlı B hizmet rolünde ikinci basamak sağlık kuruluşu niteliğinde olup ilçemizin Kamuya ait tek yataklı tedavi kurumudur.
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi olarak fizik tedavi ve rehabilitasyonun yanında diğer branşlarda da yeni binamızda hizmetinizdeyiz.
Özel Eylül Diyaliz Merkezi
Bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan Eylül Diyaliz'de gözünüz arkada kalmayacak.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Batıkent Bali Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉