Özel Belde Tıp Merkezi

Özel Belde Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Belde Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Eyüpyolu Cad. Gopark Kültür Merkezi No:1
Telefon:0 (212) 614-6700
41.05738828.915840

Kurum Hakkında

Özel Belde Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Belde Tıp Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Belde Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Polikliniklerimiz
 • Acil
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Beslenme Diyet Merkezi
 • Check Up Polikliniği
 • Çocuk Hastalıkları
 • Dahiliye
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Hacamat Ünitesi
 • Kadın Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz
 • Üroloji

Yorum ve Şikayetler

Emré Çekiç · 29 Mayıs 2020

Hayatımda gittiğim en kötü özel hastane desem abartmış olmam. Ayrıca muayene ücretleri çok gereksiz pahalı daha iyi hizmet veren ve daha kaliteli özel hastaneler de bile muayene ücretleri daha ucuz. Ben kendi adıma hizmetten hiç memnun kalmadığımı belirtmek isterim

Banu Yıldız · 16 Aralık 2016

Hastane degil ticarethane kızımı ateşli götürdüm. 15dk beklettiler üzerine dr bugünluk kotası doldu dediler. Osman beyin kaç senelik hastasıyız doğrusu ateşli bir çocuğu kotası doldu diye geri çeviriyorlarsa bu terbiyesizliktir. Paramızla rezillik yaşıyoruz. Ama hata bizde özele götürcene götür devlet hastanelerine bunlarında havası sönsün

Cicek Tatlisoz · 26 Aralık 2012

Muayenesi pahalı komşum 4 ay önce kolonospi yaptırmış muayenesi uyutularak yapılıp parça alınması hepsi 50 lira tutmuş. Ben de sordum 80 lira dediler çok üzüldüm. Öylece beklemekteyim uygun olur da yaparlarsa gideceğim. Lütfen doktorlarınız cok iyiymiş, dilerim uygun fiyat verirler de ben de hemen gelebilirim. Yanıtlarsanız çok mennun olurum saygılarımla Allah'a emanet olun kazancınız bol olsun.

Sevinç Beşik · 11 Nisan 2012

Telefonda diş durumunu anlattığımız halde fiyat alamıyoruz neden fiyat verilmiyor bu nasıl bir sistem ortalama bir şey söylenebilir en azından.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Belde Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Belde Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Belde Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi

210 metre uzaklıkta

Merkez mah. Ali Galip Bey cd. No:4/1

Ekotom Tıp Merkezi

310 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sokak No:6/A

Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi

380 metre uzaklıkta

Küçükköy Yolu Cad. Hastane Sk. No:2

Avrupa Şafak Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Küçükköy Yolu Hamam Sok. No:2

Umut Diyaliz Merkezi

440 metre uzaklıkta

Merkez mah. Salihpaşa Cad. Sanayi Sk. No.3