Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bilecik
İlçe:Merkez
Adres:Bahçelievler Mah. İstiklal Cd. No:29
Telefon:0 (228) 212-9940
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.16086829.973570

Kurum Hakkında

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi, Bilecik şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi olarak 15+1 cihaz kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti vermekteyiz. Temizliği ve güler yüzlü personeliyle hastalarımıza çağdaş ve dinamik hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Patoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi modern tıbbi cihazlar ve teknolojiler kullanılan 300 yataklı yeni binasında 87 poliklinik, 67 yoğun bakım, 38 acil ve 21 diyaliz yatağıile hizmet sunmaktadır.
Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 1 Ekim 2011 tarihinde tamamlanmış olan yeni hizmet binamızda hizmete devam etmekteyiz.
Pazaryeri İlçe Devlet Hastanesi
Pazaryeri İlçe Hastanesinde Sağlık Ocağı ile birlikte hem koruyucu hekimlik görevi ve tedaviye yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir.
Söğüt Devlet Hastanesi
Söğüt Devlet Hastanesi
23 km. uzaklıkta
Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi Söğüt Bilecik karayolu 1. km üzerinde bulunmaktadır. Hastane 25 yatak kapasitesi ile Söğüt ve komşu ilçelere hizmet sunmaktadır.
Osmaneli Devlet  Hastanesi
Osmaneli Devlet Hastanesi
23 km. uzaklıkta
1966 yılında 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak hizmete başlayan hastanemiz 2010 yılında yeni binasına taşınıp, devlet hastanesi ünvanına kavuşmuş ve Osmaneli Devlet Hastanesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.
Bozüyük Devlet Hastanesi
Bozüyük Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Bozüyük Devlet Hastanesinin Yeşilkent'teki yeni hastane binasında Bozüyük ve yakın ilçe sakinlerine tüm branşlarda sağlık hizmeti sunulmaktadır.
Yenişehir Devlet Hastanesi
Yenişehir Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
5.586 m² arsa üzerinde yapımı tamamlanan ve yoğun bakım dahil toplam 106 yatak kapasiteli Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi 15.02.2019 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır.
Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi
Bilecik Gölpazar ilçe Hastanesi ilçe hastanelerini vermiş olduğu temel sağlık hizmetlerini ilçe halkına sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉