Söğüt Devlet Hastanesi

Söğüt Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Söğüt Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bilecik
İlçe:Söğüt
Adres:Söğüt Bilecik Karayolu 1.km
Telefon:0 (228) 361-6313
40.03036430.176363

Kurum Hakkında

Söğüt Devlet Hastanesi; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde önerge ile 1994 Yılı Yatırım Programına alınmıştır. 30 yatak kapasiteli olan Hastane inşaatına 1995 yılında başlanılmış olup, 05-09-2000 tarihinde inşaatı tamamlanmıştır.

Hastanemiz 09-09-2000 tarihinde hizmete açılmıştır. 30 yataklı olarak hizmete giren hastanemiz 2006 yılında 20, 2007 yılında ise 10 yatağa kadar düşürülmüştür. Mayıs 2009 tarihinde 25 yatağa yükseltilmiştir.

Hastanemiz Döner Sermaye Saymanlığı 03-11-2000 tarihinde faaliyetine başlamış olup, 01-05-2002 tarihi itibari ile İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde kurulan Sağlık Kurumları Döner Sermaye Saymanlığı adı altında birleştirilerek faaliyetleri orada sürdürülmektedir.

Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi Söğüt Bilecik karayolu 1. km üzerinde bulunmaktadır. Binanın doğusunda çevre yolu, batısında Söğüt Jandarma Er Eğitim Taburu, güneyinde Söğüt Ertuğrul Gazi Sağlık Meslek Lisesi bulunmaktadır. Ayrıca binanın kuzeybatısında ve güneybatısında seramik fabrikaları faaliyet göstermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği

Söğüt Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Söğüt Devlet Hastanesi, Bilecik ili Söğüt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Söğüt Devlet Hastanesi RandevuSöğüt Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Söğüt Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Söğüt Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Söğüt Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Söğüt Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bozüyük Devlet Hastanesi

16.4 km. uzaklıkta

4 Eylül Mah 902.Sokak

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

20.1 km. uzaklıkta

Ertuğrulgazi Mh. Abbaslık Köyü Yolu Cd. Eser Sk.

Bilecik Devlet Hastanesi

20.5 km. uzaklıkta

Ertuğrulgazi Mah.Tarlabaşı Sok.No 36/A

Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi

22.5 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. İstiklal Cd. No:29

Pazaryeri İlçe Hastanesi

23.6 km. uzaklıkta

Yüzbaşı Mah. 19 Mayıs Caddesi

Gölpazarı İlçe Hastanesi

30.4 km. uzaklıkta

Ulucami Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:23