Söğüt Devlet Hastanesi

Söğüt Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Söğüt Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bilecik
İlçe:Söğüt
Adres:Türkmenbaşı Mh. Ertuğrulgazi Cd. No:90
Telefon:0 (228) 361-6313
Web Sitesi:sogutdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.03036430.176363

Kurum Hakkında

Söğüt Devlet Hastanesi; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde önerge ile 1994 Yılı Yatırım Programına alınmıştır. 30 yatak kapasiteli olan Hastane inşaatına 1995 yılında başlanılmış olup, 05-09-2000 tarihinde inşaatı tamamlanmıştır.

Hastanemiz 09-09-2000 tarihinde hizmete açılmıştır. 30 yataklı olarak hizmete giren hastanemiz 2006 yılında 20, 2007 yılında ise 10 yatağa kadar düşürülmüştür. Mayıs 2009 tarihinde 25 yatağa yükseltilmiştir.

Hastanemiz Döner Sermaye Saymanlığı 03-11-2000 tarihinde faaliyetine başlamış olup, 01-05-2002 tarihi itibari ile İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde kurulan Sağlık Kurumları Döner Sermaye Saymanlığı adı altında birleştirilerek faaliyetleri orada sürdürülmektedir.

Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi Söğüt Bilecik karayolu 1. km üzerinde bulunmaktadır. Binanın doğusunda çevre yolu, batısında Söğüt Jandarma Er Eğitim Taburu, güneyinde Söğüt Ertuğrul Gazi Sağlık Meslek Lisesi bulunmaktadır. Ayrıca binanın kuzeybatısında ve güneybatısında seramik fabrikaları faaliyet göstermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği

Söğüt Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Söğüt Devlet Hastanesi, Bilecik ili Söğüt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Söğüt Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Simge Gündoğdu
Abi yürüyemiyorum diyorum kadın doktora acildeki, enfeksiyon var idrar yollarımda, nefes alırken ağrılarım var ama rapor istedim çalışamayacağım için çalışmamanı gerektiren bişey görmüyorum diyor. Söğütteki değil çoğu hastanedeki doktorlar çöp.

Söğüt Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Söğüt Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Söğüt Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bozüyük Devlet Hastanesi
18.2 km. uzaklıkta
Yeşilkent Mah. 759 Sok.
Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
20.1 km. uzaklıkta
Ertuğrulgazi Mh. Abbaslık Köyü Yolu Cd. Eser Sk.
Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi
22.5 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. İstiklal Cd. No:29
Pazaryeri İlçe Devlet Hastanesi
23.6 km. uzaklıkta
Yüzbaşı Mah. 19 Mayıs Caddesi
Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
24.6 km. uzaklıkta
Pelitözü Mevkii Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:25/A
Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi
30.1 km. uzaklıkta
Ulucami Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:23