Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Mansuroğlu Mah. 286/1 Sok. No:11
Telefon:0 (232) 347-8383
Web Sitesi:www.borfiz.com.trHata Bildir
38.45096727.186145

Kurum Hakkında

BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak kurulduğumuz günden bu yana; ağrı çeken, kaslarını hareket ettirebilme yetisini farklı nedenlerle kaybeden veya felç geçiren hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerini planlıyoruz.

Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizi hastalarımızın özelinde kurguluyoruz. Hastalarımızın beklentileri, genel sağlık durumları ve tedavilerimizi gerektiren sorunları hakkında detaylı veriler elde edip en verimli çözümleri bir araya getiriyoruz.

Bornova ve Kemalpaşa ilçelerinde faaliyet gösteren merkezlerimizde cerrahi müdahale öncesinde, sonrasında veya cerrahi müdahale gerektirmeyen durumlarda hastalarımızın hareket fonksiyonlarının en kısa süre içerisinde geri kazandırılması adına hizmet veriyoruz.

Bazı durumlarda cerrahi müdahale gereksinimi engellenemese de; biz BORFİZ olarak zamanında başlatılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon süreçlerimizle cerrahi müdahale gereksinimini azaltmayı amaçlıyoruz. Ameliyatsız tedavi yöntemlerini, güncel teknolojilerden yararlanarak hastalarımıza sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Dünya genelinde kabul gören Antalgic Trak gibi yeni tedavi yöntemlerini hastalarımızla buluşturuyoruz. Hayat kalitesini arttıran çözümlerle İzmir genelinde BORFİZ varlığını güçlendiriyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kent Bayraklı Tıp Merkezi
290 metre uzaklıkta
Mansuroğlu Mah. 286/10 Sok. No:7A
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
360 metre uzaklıkta
Mansuroğlu Mah 293/1 Sok.No:2
Diyatrans Diyaliz Merkezi
530 metre uzaklıkta
Mansuroğlu Mah. 288/8. Sok. No:9/A
Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi
690 metre uzaklıkta
Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok
Batı Anadolu Tıp Merkezi
770 metre uzaklıkta
Fatih Cad. No:10 Çınarlı
Onkomer Onkoloji Merkezi
890 metre uzaklıkta
Kazımdirik Mah. Sanayi Cad. No:78
Ata Sağlık Hastanesi
930 metre uzaklıkta
Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1