Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Mansuroğlu Mah. 286/1 Sok. No:11
Telefon:0 (232) 347-8383
Web Sitesi:www.borfiz.com.trHata Bildir
38.45096727.186145

Kurum Hakkında

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak kurulduğumuz günden bu yana; ağrı çeken, kaslarını hareket ettirebilme yetisini farklı nedenlerle kaybeden veya felç geçiren hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerini planlıyoruz.

Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizi hastalarımızın özelinde kurguluyoruz. Hastalarımızın beklentileri, genel sağlık durumları ve tedavilerimizi gerektiren sorunları hakkında detaylı veriler elde edip en verimli çözümleri bir araya getiriyoruz.

Bornova ve Kemalpaşa ilçelerinde faaliyet gösteren merkezlerimizde cerrahi müdahale öncesinde, sonrasında veya cerrahi müdahale gerektirmeyen durumlarda hastalarımızın hareket fonksiyonlarının en kısa süre içerisinde geri kazandırılması adına hizmet veriyoruz.

Bazı durumlarda cerrahi müdahale gereksinimi engellenemese de; biz BORFİZ olarak zamanında başlatılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon süreçlerimizle cerrahi müdahale gereksinimini azaltmayı amaçlıyoruz. Ameliyatsız tedavi yöntemlerini, güncel teknolojilerden yararlanarak hastalarımıza sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Dünya genelinde kabul gören Antalgic Trak gibi yeni tedavi yöntemlerini hastalarımızla buluşturuyoruz. Hayat kalitesini arttıran çözümlerle İzmir genelinde BORFİZ varlığını güçlendiriyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Kent Bayraklı Tıp Merkezi
Özel Kent Bayraklı Tıp Merkezi, 5.000 metrekarelik kapalı alana sahip olup alanında uzman hekim kadrosunu, multidisipliner yaklaşımlarla gerçekleştirilen tanı ve tedavi hizmetlerini tek çatı altında vermektedir.
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı Bayraklı Ek Binamız ile 60 ünit ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak bölge halkının yüzünü güldürmektedir.
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi
526 metre uzaklıkta
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi, İzmir Bayraklı ilçesinde Diyaliz Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi çatısı altında, hastalarımıza bilimsel araştırmalarımızla desteklediğimiz iyi ve emniyetli tedavinin yanı sıra güleryüz, sıcak yaklaşım, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız.
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi, Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumlarına bünyesinde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyet göstermektedir. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında eğitimi, sağlık turizmi ve sağlıklı gıda alanlar
Özel Onkomer Onkoloji Merkezi
Özel Onkomer Onkoloji Merkezi
888 metre uzaklıkta
1997 yılında faliyete geçen Onkomer Özel Onkoloji Merkezimizde radyoterapi hizmetleri radyasyon onkolojisi uzmanları, radyasyon fizikçisi ve teknikerlerden oluşan geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır.
Özel Ata Sağlık Hastanesi
Özel Ata Sağlık Hastanesi
930 metre uzaklıkta
Ata Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurucuları tarafından, genel hastane konsepti ile hizmete giren Özel Ata Sağlık Hastanesi; güçlü teknolojik alt yapısı, deneyimi ve tıbbi uzmanlığı ile hizmet sunmaktadır.
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
16+1 kişi kapasiteli modern donanımlı basınç odamız ile yeni binamızda hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉