Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:Mansuroğlu Mah 293/1 Sok.No:2
Telefon:4443542
Web Sitesi:bornovaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.44958527.182395

Kurum Hakkında

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı Bayraklı Ek Binası ile 60 ünit hizmet vermektedir. 1 Ortodonti Uzmanı, 2 Pedodonti Uzmanı, 1 Çene Cerrahisi Uzmanı, 1 Protez Uzmanı, 1 Endodonti Uzmanı, 1 Restoratif Diş Tedavi Uzmanı, 1 Perodontoloji Uzmanı ve 45 Diş Hekiminin görev yaptığı binada 57 Diş Üniti kapasitesi bulunuyor. Son teknolojide cihazlar, en iyi teknik koşullar ve uzman personellerle hizmet kalitesini arttırmaya devam eden Bornova ADSM Bayraklı Ek Binası, açıldığı günden itibaren hasta memnuniyetini ön planda tutarak bölge halkının yüzünü güldürüyor.

Bayraklı Ek Binamızda poliklinik muayenesi, diş dolgusu, diş çekimi, tedavi işlemlerinin yanı sıra protez, diş eti hastalıkları, çocuk diş hekimliği hizmetleri, ortodonti, implantoloji ve çene cerrahisi gibi özel işlemler, konusunda uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Konak / İzmir
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Çınarlı Merkez, Bornova, Doğanlar ve Tepecik Semt Poliklinikleri ile birlikte toplamda 129 ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yorum ve Şikayetler

Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi
360 metre uzaklıkta
Mansuroğlu Mah. 286/1 Sok. No:11
Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi
470 metre uzaklıkta
Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok
Batı Anadolu Tıp Merkezi
480 metre uzaklıkta
Fatih Cad. No:10 Çınarlı
Diyatrans Diyaliz Merkezi
480 metre uzaklıkta
Mansuroğlu Mah. 288/8. Sok. No:9/A
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
620 metre uzaklıkta
1587/1 Sk. No:1/D Mersinli
Kent Bayraklı Tıp Merkezi
630 metre uzaklıkta
Mansuroğlu Mah. 286/10 Sok. No:7A