Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Mersinli Mah. 2800 Sok. No:2 Çınarlı
Telefon:0 (232) 435-7073
Web Sitesi:bornovaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.43963827.174008

Kurum Hakkında

2001 yılında Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı bir ünite olarak hizmet vermeye başlayan kurumumuz; 30 Ekim 2002 yılında Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 20 ünit kapasitesiyle hizmete açılmıştır.

Bu tarihten sonra kısım kısım yürütülen bina genişletme çalışmaları sonucunda 2007 yılında 26 ünit kapasitesine ulaşılmıştır. 2008 yılında Gaziemir de 12 ünit kapasiteli semt polikliniği açarak hizmet bölgesini genişletmiştir.

Bornova'daki merkez binamızın artan hasta talebini karşılayamayacak duruma gelmesi sonucunda, 21 Kasım 2009'da İl Sağlık Müdürlüğü'nün kurumumuza tahsis ettiği Çınarlıdaki ana binamıza taşınılmıştır.

Kamu Hastane Birliklerine geçiş sürecinden sonra 2013 yılında Gaziemir Semt Polikliniği İzmir Eğitim Diş Hastanesi'ne devredilmiş, 23 Temmuz 2016 tarihli 667 sayılı KHK devri ile yapılan Bayraklı Ek Binamız ile 60 ünit ile bünyemize eklenmiş olup; Bornova, Doğanlar ve Tepecik Semt Poliklinikleri ile birlikte toplamda 129 ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★☆☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Bayraklı / İzmir
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı Bayraklı Ek Binamız ile 60 ünit ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak bölge halkının yüzünü güldürmektedir.

Yorum ve Şikayetler

Alper Sayman
Doktorlarınz daha diş çekmesini bile bilmezken siz oraya hastane mi diosunuz. kökü içerde kalan dişi çekilmiş olarak mı görüosunz. röntgen çekilmeden sorunlu kaynaklı dişi basit görüp insanların canını yakarak çekmeye mi çalışıosunz. hakkımız helal değil !

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çınarlı Hastanesi
160 metre uzaklıkta
Mersinli Mah. Anadolu Cad. No:14 Çınarlı
Efes KBB Tıp Merkezi
550 metre uzaklıkta
Fatih Caddesi No:32 Mersinli
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
700 metre uzaklıkta
1587/1 Sk. No:1/D Mersinli
Bornova Diyaliz Merkezi
720 metre uzaklıkta
Çınar Mah. 5003/2 Sok. No:10/A
Ata Sağlık Hastanesi
860 metre uzaklıkta
Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1
Batı Anadolu Tıp Merkezi
870 metre uzaklıkta
Fatih Cad. No:10 Çınarlı