Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Mersinli Mah. 2800 Sok. No:2 Çınarlı
Telefon:0 (232) 435-7262
Web Sitesi:www.bornovaagizdis.gov.trHata Bildir
38.46577827.209422

Kurum Hakkında

2001 yılında Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ne bağlı bir ünite olarak hizmet vermeye başlayan kurumumuz 6 aylık yenileme ve bakım çalışmaları sonucunda;30 Ekim 2002 yılında Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak bağımsız Başhekimlik statüsünde, 20 ünit kapasitesiyle hizmete açılmıştır. Bu tarihten sonra kısım kısım yürütülen bina genişletme çalışmaları sonucunda 2007 yılında 26 ünit kapasitesine ulaşılmıştır. Ancak Bornovadaki merkez binamızın artan hasta talebini karşılayamayacak duruma gelmesi sonucunda, İl Sağlık Müdürlüğü'nün kurumumuza tahsis ettiği Çınarlıdaki mevcut binamıza taşınılmıştır.

Bu gelişmelere paralel olarak kurumumuz, 2008 yılında Gaziemir de 10 ünitli ek ünite açarak hizmet bölgesini genişletmiş, hizmet verdiği hasta sayısını arttırmıştır. Kurumumuzun taşınma sürecinde ve hali hazırda bütçe dahilinde yenileme çalışmaları hizmeti aksatmadan yürütülmekte, hizmet kalitemizi etkileyen/etkileyecek fiziki sorunlar hasta ve çalışan güvenliğini ve memnuniyetini de baz alarak hızla giderilmektedir.

2012 yılı itibariyle kurumumuz; merkez binamızda 36 Diş Hekimi, 20 Diş Protez Teknisyeni, 8 Hemşire, 20 personel, Gaziemir deki polikliniğimizde ise 11 Diş Hekimi, 5 Diş Protez Teknisyeni, 3 personel 23. 11. 2013 tarihi itibariyle yeni açılan Bornova ek ünitemizde ise 10 diş hekimi, 2 hemşire, 1 diş protez teknisyeni. 2 GİH personeli mevcuttur. Ayrıca hizmet alımı ile mevcut 70(güvenlik, veri giriş, karşılama yönlendirme, temizlik) elemanımız çalışmaktadır. Kurumumuz toplam; 51 ünit, 57 Diş Hekimi, 26 Diş Protez Teknisyeni, 10 Hemşire ve 25 personeliyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Alper Sayman
Doktorlarınz daha diş çekmesini bile bilmezken siz oraya hastane mi diosunuz. kökü içerde kalan dişi çekilmiş olarak mı görüosunz. röntgen çekilmeden sorunlu kaynaklı dişi basit görüp insanların canını yakarak çekmeye mi çalışıosunz. hakkımız helal değil !

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bornova Sağlık Tıp Merkezi
650 metre uzaklıkta
Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar
Yedigün Tıp Merkezi
790 metre uzaklıkta
Mustafa Kemal Cad. No:130/A-B-C-D
Bornova Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
880 metre uzaklıkta
Manavkuyu Cad. 236 Sk. No:1/B Bayraklı
İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
930 metre uzaklıkta
Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68
Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Erzene Mh. Kazim Karabekir Cd. 77. Sk
Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
1.1 km. uzaklıkta
Yüzbaşı İbrahim Hakkı Cd. No:209/B Bayraklı
Yaman Göz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Cad. No:149 D:1 Bayraklı