Özel Ata Sağlık Hastanesi

Özel Ata Sağlık Hastanesi
Kurum Adı:Özel Ata Sağlık Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1
Telefon:0 (232) 459-5959
38.44297127.182948

Kurum Hakkında

Ata Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurucuları tarafından, genel hastane konsepti ile hizmete giren Özel Ata Sağlık Hastanesi; güçlü teknolojik alt yapısı, deneyimi ve tıbbi uzmanlığı ile ileri düzey tanı ve tedavi imkanlarını hastalarına sunmaktadır.

Özel Ata Sağlık Hastanesi Bornova Ağaçlı yolda İzmir Stadyum Metro İstasyonu arkasında 7000m2 kapalı alana sahiptir ve tüm branşlarda tam gün çalışan doktorlar tarafından poliklinik ve klinik hizmeti vermektedir.

Sağlık hizmetlerinden herkesin faydalanabilmesi gerektiğine inanan Özel Ata Sağlık Hastanesi, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden hasta odaklı tedavi yaklaşımını benimsemekte ve SGK ( Bağkur, Emekli Sandığı, SSK ) özel sigortalar ve anlaşmalı kurumlarla anlaşmalı hasta kabul etmektedir.

Özel Ata Sağlık Hastanesi, 75 hasta yatağı ile hasta ve refakatçilere yüksek konforla hizmet vermektedir. Hasta odalarında hemşire ile direkt haberleşmeyi sağlayan hemşire çağrı sistemi, merkezi tıbbi gaz sistemi, hastanın her türlü pozisyonunu kendi kendine almasını sağlayan mikroişlemcili elektronik hasta yatakları bulunmaktadır.

Görüntüleme hizmeti; Doppler USG cihazı, Momografi cihazı, Bilgisayarlı Tomografi, kemik ölçüm cihazı ve taş kırma cihazlar ile verilmektedir. Bu cihazlardan alınan imajlar, dijital ortamda tüm hekimlerin kullanımına sunulmaktadır.

Biokimya ve mikrobiyoloji yapılacağı laboratuvarlarda test kitlerinin seçiminde güvenilir ve doğru sonuç elde etme esas alınmakta, kalite güvencesi kuralları uygulanmaktadır.

Özel Ata Sağlık Hastanesi ameliyathanelerinde, laminar-flow hava akımı, hepa filtrasyon ve pozitif basınç altında tam sterilizasyon sağlanmaktadır ve “clean room standartları” yetkili kuruluşlarca da test edilmektedir.

Ameliyathanelerle bağlantılı olarak planlanan Post-operatif bakım, Cerrahi ve Dahili Yoğun Bakım üniteleri modern ve güvenilir cihazlarla donatılmış olup gelişmiş merkezi havalandırma sistemi kullanılmaktadır. Özel Ata Sağlık Hastanesi’nde 6 yataklı Dahili Yoğun Bakım, 7 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım ve 2 yatak da izolasyon odasında olmak üzere toplamda 15 yataklı yetişkin yoğun bakım bölümü bulunmaktadır. Her yatak başında hastaların sürekli takip ederek tedavilerinin yapılacağı gelişmiş monitör ve cihazlar bulunmaktadır.

Üçüncü seviye Yeni Doğan Yoğun Bakımı ile Özel Ata Sağlık Hastanesi, İzmir’de büyük bir açığı kapatmaktadır. Erken doğan – düşük tartılı doğan bebeklerin kuvöz bakımı yapılabilmekte ve ileri sarılıklı bebeklere fototerapi uygulanabilmektedir. Yeni Doğan yoğun bakım biriminde solunum problemi olan bebek ve çocuklarda yapay solunum desteği sağlayabilecek cihazlar bulunmaktadır.

Kaliteli sağlık hizmeti amacıyla yola çıkan Özel Ata Sağlık Hastanesi uluslararası standartları, yöntem uygulamalarını takip ederek, sağlık hizmeti sunumunda her zaman farklı, yeniliklere öncü ve örnek hastane olmayı hedeflemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ata Sağlık Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ata Sağlık Hastanesi, İzmir ili Bornova ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Meral Yesilirmak · 22 Mayıs 2020

İyi günler hastaneniz çok iyi olabilir fakat hasta olan kişinin ailesine neden durumu hakkında bilgi verilmiyor benim annem hastane 3 gündür yogun bakımda kardeşim onu götürmüş diye hastaneye bir tek ona bilgi veriliyormuş bu nasıl bir iş hakkınızda şikayetci olacagım bilginize

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ata Sağlık Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ata Sağlık Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ata Sağlık Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Efes KBB Tıp Merkezi

320 metre uzaklıkta

Fatih Caddesi No:32 Mersinli

Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi

340 metre uzaklıkta

Fatih Caddesi No:10 Çınarlı

Mersinli Tıp Merkezi

420 metre uzaklıkta

Fatih Cad. No:1/C Çamdibi Bornova

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi

420 metre uzaklıkta

Üniversite Caddesi No:71-A. Bornova

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

470 metre uzaklıkta

1587/1 Sk. No:1/D Mersinli

Çınarlı Hastanesi

930 metre uzaklıkta

Mersinli Mah. Anadolu Cad. No:14 Çınarlı

Egemen Tıp Merkezi

940 metre uzaklıkta

Burak Reis Cad. No:111 Çamdibi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok