Özel Onkomer Onkoloji Merkezi

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Onkomer Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazımdirik Mah. Sanayi Cad. No:78
Telefon:0 (232) 462-6300
Web Sitesi:www.onkomeronkoloji.comHata Bildir
38.44314727.183998

Kurum Hakkında

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. ONKOMER Özel Onkoloji Merkezi olarak 1997 yılında faaliyete geçmiştir. Tedavi Merkezimizde radyoterapi hizmetleri deneyimli öğretim üyeleri rehberliğinde radyasyon onkolojisi uzmanları, radyasyon fizikçisi, radyasyon hemşireleri ve radyoterapi teknikerlerinden oluşan çok geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır. Bilim ve teknolojideki gelişmelere paralel olarak ONKOMER teknolojik olarak sürekli yenilerek günümüze kadar gelmiştir. Radyoterapi teknolojisinin en son ürünleri olan donanıma ve her biri onkoloji eğitimli, deneyimli bir kadroya sahiptir.

Baştan aşağı yenilenen ONKOMER’de tedavi cihazlarından HALCYON Türkiye’ye ilk defa getirilen, son teknoloji ürünü olan ve her türlü radyoterapi tekniğini uygulayabilen yeni nesil bir lineer hızlandırıcıdır. HALCYON, yeni nesil farklı bir radyoterapi cihazı olup doz yoğunluğu değiştirme (IMRT), görüntü rehberliğinde ışın tedavisi (IGRT), hacimsel ayarlı ark tedavileri (VMAT) yapma gibi yetenekleri bir cihazda toplamıştır. Noktasal çok küçük sahalardan çok uzun sahalara kadar, derin tümörlerden yüzeyel cilt tümörlerine kadar her türlü onkolojik hastalıkta modern radyoterapi yöntemlerini tek cihazda gerçekleştirebilir.

TRUEBEAM STX, güçlü noktasal doğrulukta ışınlama yapabilen yeni nesil bir ışın tedavi teknolojisidir. Cihaz hasta etrafında dönerken verdiği doz ile görüntüleme işlemini birleştirerek ışın vermektedir. Radyoterapi, solunum hareketi izlenerek yapıldığından tümörün bulunduğu alana kesin doğrulukta yüksek tedavi dozu vermek mümkün olur.

Brakiterapi hizmetleri GAMMAMEDPLUS HDR ile verilmekte olup, jinekolojik rahim ve rahim ağzı iç tedavileri yanısıra her türlü boşluk, borusal organ ve doku içi radyoterapi uygulamaları yapılmaktadır.

Bilgisayarlı Tomografi Simülatörü (GE OPTIMA CT580 RT) açıklığı 80 cm olan hastaların tedavi pozisyonunda kolayca sığabileceği genişlikte ve sistem iletişim ağına katılabilecek özellikte Bilgisayarlı Tomografi Simülatördür.

BİLGİSAYARLI PLANLAMA SİSTEMİ, akıllı segmentasyon, akıllı multimodel görüntüleme, video yapabilen, %100 görüntüleme eşliğinde tedavi planından farklı bir durumu anında saptayıp çözüm sunan, adaptif planlama yapabilen, tüm cihazlarla iletişim ağında çalışan akıllı bir sistemdir. Radyoterapi sürecinde hastanın kilo kaybına veya tümörün küçülmesine bağlı saha değişikliklerinin anında saptanması çok önemlidir. Bu sistem; radyoterapi planlamalarında yapay zekâ kullanarak saha belirlenmesinde, konturlanmasında, saha değişikliğini ve hatayı anında tespit etmede, duruma göre adaptasyonu sağlamada katkı yapabilen son teknoloji yeni nesil bir planlama sistemidir. ARIA sistemi ile cihazlar arası iletişim kurulmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Onkomer Onkoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ata Sağlık Hastanesi
Özel Ata Sağlık Hastanesi
93 metre uzaklıkta
Ata Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurucuları tarafından, genel hastane konsepti ile hizmete giren Özel Ata Sağlık Hastanesi; güçlü teknolojik alt yapısı, deneyimi ve tıbbi uzmanlığı ile hizmet sunmaktadır.
Özel Bornova Diyaliz Merkezi
Özel Bornova Diyaliz Merkezi
321 metre uzaklıkta
Özel Bornova Diyaliz Merkezi Bornova'nın gelişen yeni bölgesinde Çınar Mahallesi'ndeki yeni binasında Fresenius, Braun, Nikkiso marka olmak üzere, 30+1 adet cihaz kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi, Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumlarına bünyesinde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyet göstermektedir. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında eğitimi, sağlık turizmi ve sağlıklı gıda alanlar
Özel Efes KBB Tıp Merkezi
Özel Efes KBB Tıp Merkezi
410 metre uzaklıkta
Özel Efes KBB Tıp Merkezi Metro Stadyum Durağı karşısında yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
16+1 kişi kapasiteli modern donanımlı basınç odamız ile yeni binamızda hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı Bayraklı Ek Binamız ile 60 ünit ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak bölge halkının yüzünü güldürmektedir.
Özel Egemen Tıp Merkezi
Özel Egemen Tıp Merkezi
888 metre uzaklıkta
Poliklinik olarak başladığımız hizmetimize 2005 yılında Özel Egemen Tıp Merkezi olarak uzman doktor kadromuz ve güleryüzlü personelimizle hastalarımızın layık olduğu en iyi şekilde devam etmekteyiz.
Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi
BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak kurulduğumuz günden bu yana; ağrı çeken, kaslarını hareket ettirebilme yetisini farklı nedenlerle kaybeden veya felç geçiren hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon sü
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉