Özel Onkomer Onkoloji Merkezi

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Onkomer Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazımdirik Mah. Sanayi Cad. No:78
Telefon:0 (232) 462-6300
Web Sitesi:www.onkomeronkoloji.comHata Bildir
38.44314727.183998

Kurum Hakkında

ONKOMER Özel Onkoloji Merkezi olarak 1997 yılında faaliyete geçmiştir. Tedavi Merkezimizde radyoterapi hizmetleri deneyimli öğretim üyeleri rehberliğinde radyasyon onkolojisi uzmanları, radyasyon fizikçisi, radyasyon hemşireleri ve radyoterapi teknikerlerinden oluşan çok geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır. Bilim ve teknolojideki gelişmelere paralel olarak ONKOMER teknolojik olarak sürekli yenilerek günümüze kadar gelmiştir. Radyoterapi teknolojisinin en son ürünleri olan donanıma ve her biri onkoloji eğitimli, deneyimli bir kadroya sahiptir.

Baştan aşağı yenilenen ONKOMER’de tedavi cihazlarından HALCYON Türkiye’ye ilk defa getirilen, son teknoloji ürünü olan ve her türlü radyoterapi tekniğini uygulayabilen yeni nesil bir lineer hızlandırıcıdır. HALCYON, yeni nesil farklı bir radyoterapi cihazı olup doz yoğunluğu değiştirme (IMRT), görüntü rehberliğinde ışın tedavisi (IGRT), hacimsel ayarlı ark tedavileri (VMAT) yapma gibi yetenekleri bir cihazda toplamıştır. Noktasal çok küçük sahalardan çok uzun sahalara kadar, derin tümörlerden yüzeyel cilt tümörlerine kadar her türlü onkolojik hastalıkta modern radyoterapi yöntemlerini tek cihazda gerçekleştirebilir.

TRUEBEAM STX, güçlü noktasal doğrulukta ışınlama yapabilen yeni nesil bir ışın tedavi teknolojisidir. Cihaz hasta etrafında dönerken verdiği doz ile görüntüleme işlemini birleştirerek ışın vermektedir. Radyoterapi, solunum hareketi izlenerek yapıldığından tümörün bulunduğu alana kesin doğrulukta yüksek tedavi dozu vermek mümkün olur.

Brakiterapi hizmetleri GAMMAMEDPLUS HDR ile verilmekte olup, jinekolojik rahim ve rahim ağzı iç tedavileri yanısıra her türlü boşluk, borusal organ ve doku içi radyoterapi uygulamaları yapılmaktadır.

Bilgisayarlı Tomografi Simülatörü (GE OPTIMA CT580 RT) açıklığı 80 cm olan hastaların tedavi pozisyonunda kolayca sığabileceği genişlikte ve sistem iletişim ağına katılabilecek özellikte Bilgisayarlı Tomografi Simülatördür.

BİLGİSAYARLI PLANLAMA SİSTEMİ, akıllı segmentasyon, akıllı multimodel görüntüleme, video yapabilen, %100 görüntüleme eşliğinde tedavi planından farklı bir durumu anında saptayıp çözüm sunan, adaptif planlama yapabilen, tüm cihazlarla iletişim ağında çalışan akıllı bir sistemdir. Radyoterapi sürecinde hastanın kilo kaybına veya tümörün küçülmesine bağlı saha değişikliklerinin anında saptanması çok önemlidir. Bu sistem; radyoterapi planlamalarında yapay zekâ kullanarak saha belirlenmesinde, konturlanmasında, saha değişikliğini ve hatayı anında tespit etmede, duruma göre adaptasyonu sağlamada katkı yapabilen son teknoloji yeni nesil bir planlama sistemidir. ARIA sistemi ile cihazlar arası iletişim kurulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Radyoloji

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Onkomer Onkoloji Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ata Sağlık Hastanesi
90 metre uzaklıkta
Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1
Bornova Diyaliz Merkezi
320 metre uzaklıkta
Çınar Mah. 5003/2 Sok. No:10/A
Batı Anadolu Tıp Merkezi
380 metre uzaklıkta
Fatih Cad. No:10 Çınarlı
Efes KBB Tıp Merkezi
410 metre uzaklıkta
Fatih Caddesi No:32 Mersinli
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
540 metre uzaklıkta
1587/1 Sk. No:1/D Mersinli
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
730 metre uzaklıkta
Mansuroğlu Mah 293/1 Sok.No:2
Egemen Tıp Merkezi
890 metre uzaklıkta
Burak Reis Cad. No:111 Çamdibi