Özel Bornova Diyaliz Merkezi

Özel Bornova Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bornova Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:Adalet Mah. Haydar Aliyev Cad. No:36/A
Telefon:0 (232) 435-7312
Web Sitesi:bornova.izmirdiyaliz.comHata Bildir
38.45537027.179465

Kurum Hakkında

Özel Bornova Diyaliz Merkezimiz Bornova ve Bayraklı’nın gelişen yeni bölgesinde Manavkuyu’da Haydar Aliyev Caddesi üzerindeki binasında hizmet vermektedir.

Kurumlar, SGK kapsamındaki tüm hastalar ve yurtdışından misafir olarak gelen hastalarımıza herhangi bir katkı payı alınmaksızın tedavi hizmeti verilmektedir.

Merkezimizde hepsi Fresenius, Braun, Nikkiso marka olmak üzere, 30+1 adet cihaz kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri ile en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Gerekli olan hastalarda Single Needle hemodiyaliz işlemi de yapılabilmektedir.

Hepatitli hastalarımız için ana salondan ayrı bir bölümde ikinci bir diyaliz salonu mevcuttur. Hastalarımızın merkeze ulaşımları klimalı servis araçlarımızla sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Bornova Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bornova Diyaliz Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yüksel Gökmen
Merhaba ben Yüksel annem diyaliz hastasıdır ve nehreloji hastanesine gidiyodu annemi hastaneden çıkarmışlar ve siz doktorlara diyecek bişeyim yok ama bana göre bu yapılan hastalara ezziyettir. genede ilgililere teşekkürler.

Özel Bornova Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Bornova Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diyatrans Diyaliz Merkezi
240 metre uzaklıkta
Mansuroğlu Mah. 288/8. Sok. No:9/A
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi
320 metre uzaklıkta
Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok
Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi
820 metre uzaklıkta
Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza Salhane Bayraklı
Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Fatih Caddesi No:10 Çınarlı
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
1587/1 Sk. No:1/D Mersinli
Batı Anadolu Central Hospital
1.3 km. uzaklıkta
1644. Sokak No. 2/2 Bayraklı