İzmir Bayraklı Hastaneleri
İzmir Bayraklı

İzmir Bayraklı ilçesinde 10 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 3 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2 Tıp Merkezi, 2 Özel Hastane, 2 Diyaliz Merkezi, 1 Poliklinik bulunmaktadır.

İzmir Bayraklı ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İzmir İli Bayraklı İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Özel Hastane
Özel Tınaztepe Galen Hastanesi
Özel Hastane · Bayraklı / İzmir
İzmir Tınaztepe Galen Bayraklı Hastanemiz, İzmir'in Bayraklı ilçesinde 9 katlı, 20 uzmanlık dalı, 12 Dahili-Cerrahi Yoğun Bakım, 12 Erişkin Yoğun Bakım, 6 Koroner Yoğun Bakım, 31 Yeni Doğan Yoğun Bakım, 18 Gözlem Yatağı ile toplam 100 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur.
Özel Batı Anadolu Central Hospital
Özel Hastane · Bayraklı / İzmir
BatıAnadolu Central Hospital Hastanesi kendine bağlı Bornova, Karşıyaka, Bayraklı Tıp Merkezleri ve Çiğli Polikliniği ile İzmir'de Özel Sigorta, Banka, Emekli Sandığı, SSK, Devlet Memurları ve Bağ-Kur hastalarına nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.
Tıp Merkezi
Özel Acıbadem Bayraklı Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Bayraklı / İzmir
5 bin metrekarelik alana sahip Özel Acıbadem Bayraklı Tıp Merkezi, multidisipliner yaklaşımlarla gerçekleştirilen tanı ve tedavi hizmetlerini şehrin yeni merkezi Bayraklı’da Fethi Sekin Parkı yanında vermektedir.
Özel Metropol Karşıyaka Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Bayraklı / İzmir
Metropol Karşıyaka Tıp Merkezi; 2 ameliyathanesi, 1 doğumhanesi, 20 yatak kapasitesi, 4 VIP odası, otoparkı, 7/24 acil servisi, 21+ birim ve kliniğiyle Yeni Girne Karşıyaka’da hizmet veriyor.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Bayraklı / İzmir
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak faaliyet göstermektedir.
Özel DentAgora Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Bayraklı / İzmir
Özel Dentagora Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2015 yılında Bayraklı Manavkuyu Mahallesi’nde açılan Özel Bornovadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin yeni markası ve kurumsal kimliği ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Bayraklı / İzmir
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı Bayraklı Ek Binamız ile 60 ünit ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak bölge halkının yüzünü güldürmektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Bornova Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Bayraklı / İzmir
Özel Bornova Diyaliz Merkezi Bornova'nın gelişen yeni bölgesinde Çınar Mahallesi'ndeki yeni binasında Fresenius, Braun, Nikkiso marka olmak üzere, 30+1 adet cihaz kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Bayraklı / İzmir
Mansuroğlu Mah. 288/8. Sok. No:9/A adresinde Diyaliz Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.
Poliklinik
Bayraklı Semt Polikliniği
Poliklinik · Bayraklı / İzmir
Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Bayraklı Semt Polikliniği'nde 13 poliklinik ile vatandaşlara sağlık hizmeti sunulmaktadır.
Yeni Eklenen Kurumlar
Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi
Ege Üniversitesi Kitvak Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi 18 Mayıs 2004 tarihinde hizmete girmiş olup öncelikli olarak çocukların teşhis ve tedavile...
Gaziemir Nazmiye Esen Semt Polikliniği
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi’ne bağlı olarak hizmet veren Nazmiye Esen Polikliniği 4 katta günde 800 hastaya hizmet verir durum...
Özel Mavişehir Kardiya Kardiyoloji Tıp Merkezi
Kardiya Tıp Merkezi Mavişehir Şubemiz 21 Şubat 2022 Pazartesi günü itibarıyla değerli hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır....
Bornova Semt Polikliniği
Bornova Semt Polikliniği, İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesine bağlı olarak poliklinik hizmetleri sunmaktadır....
Yorum ve Şikayetler

Henüz yorum eklenmemiş.