Özel Batı Anadolu Central Hospital

Özel Batı Anadolu Central Hospital
Kurum Adı:Özel Batı Anadolu Central Hospital
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:1644. Sokak No. 2/2 Bayraklı
Telefon:0 (232) 341-6767
38.46083527.166885

Kurum Hakkında

Central Hospital Hastanesi Bayraklı'da 09 Eylül 1999'da faaliyetine başlamıştır. 75 yataklı ve tam teşekküllü hastanemiz, kendine bağlı Bornova, Karşıyaka, Bayraklı Tıp Merkezleri ve Çiğli Polikliniği ile İzmir'de büyük bir boşluğu doldurmaktadır. En çok bilimsel yayın yapan Özel hastane unvanına sahip Central Hospital ISO 9001 ve ISO 2000 Kalite belgesi alan ilk Özel Hastane olmasının yanı sıra sağlıkta vergi birinciliği ile de gurur duymaktadır.

Hastanemiz halen Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı, Göğüs Hastalıkları, Göz, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Fizik Tedavi, Üroloji, Nöroloji, Diyaliz, Gastroloji, Dahiliye, Nöroşirurji dallarında uzman kadrolar ile tam gün hizmet vermekte ve İzmir 'de önemli bir sağlık açığını gidermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Algoloji

Özel Batı Anadolu Central Hospital iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batı Anadolu Central Hospital, İzmir ili Bayraklı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Birsen Habeşli · 25 Temmuz 2018

5 yıl önce sinir sıkışması ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım o kadar güzel ilgilendiler ki kendimi özel biri gibi hissettim

Hanife Karabacak · 17 Mayıs 2018

DR.Uğur Önsel Türk Bize Mucize yaşatan. Eşimi eski sağlığına yeniden kavuşturan Allahın karşımıza çıkardığı iyi yürekli insan. Dr Uğur Önsel Türk. Eşime kalp destek cihazı takılacaktı Uğur hocam yeni başladığı ilaç tedavisiyle eşimi sağlığına kavuşturdu kalp pompasına şimdilik gerek kalmadı Dualarımız sizinle size minnettarız hocam

Birgül Güçlü · 29 Ekim 2017

Eşim Cemil Güçlü ile birlikte rutin kontroller için gitiğimiz Dr.Uğur Türk'ün teshisleri ile önce anjio ve hemen akabinde Dr Haydar Yasa ve ekibi tarafından başarılı bir bypass operasyonuyla sağlığına kavuşan eşim sonraki rutin kontroller sırasında kalbi besleyen damarlardaki sorunlar nedeniyle bu kez Prof.Dr Talat Tavlı ile yeniden sağlığına kavuşmak için tedavilerine devam etmektedir. Bu nedenle Arzu Taş, Süreyya Danacı, Burçin ve Metehan hemşireler ile sekreterler Ayşenur ve Özlem hanıma, ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin tüm görevlilerine ayrıca yakın destek ve yardımlarından dolayı Dudu hemşireye çok çok teşekkür ediyoruz. İyiki sizler orada varsınız.

TC Halil Solak · 13 Ekim 2017

Bende bu hastanede hayata tutundum doktor Eşref Tuncer bey sayesinde. İlgisine bilgisine teşekkür ederim, ömrü uzun olsun.

Gönül Sarol · 24 Temmuz 2017

Bir numara kardiyoloji doktorum Uğur Önsel Türk. Yaşıyorsam hayatımı doçent kardiyoloji doktoruna borçluyum minnettarım Uğur Önsel Türk tşk

Birgül Güçlü · 31 Ocak 2017

Eşim Cemil Güçlü'nün yaşama tekrar merhaba demesini sağlayan Doç.Dr.Uğur Türk acil ve başarılı bypass operasyonunu gerçekleştiren-Doç Dr.Haydar Yasa-6.Katta anjiyo ekibine-6.katta ameliyathane ekibine-6.Katta Dudu Acar hemşire ve yoğun bakım ünitesi ekibine- 5.katta kardiyoloji servisi hemşire ve personeline tek tek çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

Öznur Karaman Kaya · 22 Mart 2016

O kadar saçma bir randevu sistemleri var ki ne telefondan ne internetten randevuya kapalı illa saatler önce gelip kendi el izimizle sıra alıp saatlerce de o sıranın bize gelmesini beklemek. doktor zaten 13:30 da başlıyor bida asla gelmiycem resmen rezillik. her defasında aynı bütün günüm hastanede sıra baklemekle geçiyor

Birol Çelik · 15 Aralık 2015

Özel Batı Anadolu Central Hospital'da, 2 Mart 2015 günü açık kalp ameliyatımı yapan Doç.Dr. Haydar Yaşa'ya, Ameliyathane, yoğun bakım ve Kalp Damar Cerrahi bölümü (5. kat) tüm personeline, ayrı ayrı, teker teker teşekkürler ediyiorum. İyi ki varsınız...

Gülcan Doğan Ilan · 11 Aralık 2015

Bu hastaneye gitmektense devlet hastasine gitmeyi tercih ederim

TC Bulut Yonar · 15 Ekim 2015

Gögüs hastalıkları uzmanı Oben bey bilgi, ilgi, tedavi olarak çok iyi bir doktor. Oğlum Bulut Yonarı alerjik astım şikayetiyle 3 ay önce götürdük şu anda çok iyi kontrollerimiz ve tedavimiz devam edice. Karşılaştığım en güleryüzlü doktorlardan biri kendisine çok teşekkür ediyoruz....

Ebru Biyik Keçeci · 2 Mart 2015

Aile hastahanemiz oldu ve çok memnunuz ikizlerim ve yeğenim de burada doğdu. Özer Gürbüz beye ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler.

Nalan Halaç · 19 Kasım 2014

Torunumun hastalığı süresince teşhis ve tedavisinde gösterilen titiz muayene ve tetkiklerle sağlığına kavuştu başta Dr Özer Gürbüz genel cerrah acil doktoru ayrıca çocuk doktoru Zafer Moustafa olmak üzere central hospital biyo kimya görüntüleme hepinize çok teşekkür ederim.

Rahman Türk · 20 Kasım 2013

Benzeri olmayan tek hastane. İzmirde en kaliteli özel hastane

Aysun Mamak · 10 Ocak 2012

Central Hospital Hastanesi mükemmel bir hastane kim ne derse desin. Özellikle hekimleri, başta Özer Bey, Başhemşiresi Sultan Hanım, İdareden Selma Hanım. Kadrosu mükemmel herşeyiyle. Ben burada tam 5 yıl çalıştım ve hayatı bu hastanede öğrendim. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizleri halen anıyorum ve sizleri çok seviyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Batı Anadolu Central Hospital ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Batı Anadolu Central Hospital 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 54 oy kullanılmış ve kurum hakkında 14 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Batı Anadolu Central Hospital Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi

1 km. uzaklıkta

Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza Salhane Bayraklı

Bornova Diyaliz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Adalet Mah. Haydar Aliyev Cad. No:36/A

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok

Diyatrans Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Mansuroğlu Mah. 288/8. Sok. No:9/A

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

2 km. uzaklıkta

1587/1 Sk. No:1/D Mersinli

Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Fatih Caddesi No:10 Çınarlı

Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova

2.2 km. uzaklıkta

275/1 Sk. No:18 / A Armoni Sit. Çamkıran Bayraklı