Özel Batı Anadolu Central Hospital

Özel Batı Anadolu Central Hospital
Kurum Adı:Özel Batı Anadolu Central Hospital
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:1644. Sokak No. 2/2 Bayraklı
Telefon:0 (232) 341-6767
Web Sitesi:www.centralhospital.com.trHata Bildir
38.46083527.166885

Kurum Hakkında

Özel Batı Anadolu Central Hospital, İzmir ili Bayraklı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Central Hospital Hastanesi Bayraklı'da 09 Eylül 1999'da faaliyetine başlamıştır. 75 yataklı ve tam teşekküllü hastanemiz, kendine bağlı Bornova, Karşıyaka, Bayraklı Tıp Merkezleri ve Çiğli Polikliniği ile İzmir'de büyük bir boşluğu doldurmaktadır. En çok bilimsel yayın yapan Özel hastane unvanına sahip Central Hospital ISO 9001 ve ISO 2000 Kalite belgesi alan ilk Özel Hastane olmasının yanı sıra sağlıkta vergi birinciliği ile de gurur duymaktadır.

Hastanemiz halen Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı, Göğüs Hastalıkları, Göz, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Fizik Tedavi, Üroloji, Nöroloji, Diyaliz, Gastroloji, Dahiliye, Nöroşirurji dallarında uzman kadrolar ile tam gün hizmet vermekte ve İzmir 'de önemli bir sağlık açığını gidermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Batı Anadolu Central Hospital resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Algoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Birsen Habeşli
★★★★★
5 yıl önce sinir sıkışması ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım o kadar güzel ilgilendiler ki kendimi özel biri gibi hissettim.
Hanife Karabacak
★★★★★
Dr.Uğur Önsel Türk Bize Mucize yaşatan. Eşimi eski sağlığına yeniden kavuşturan Allahın karşımıza çıkardığı iyi yürekli insan. Dr Uğur Önsel Türk. Eşime kalp destek cihazı takılacaktı Uğur hocam yeni başladığı ilaç tedavisiyle eşimi sağlığına kavuşturdu kalp pompasına şimdilik gerek kalmadı. Dualarımız sizinle size minnettarız hocam.
Birgül Güçlü
★★★★★
Eşim Cemil Güçlü ile birlikte rutin kontroller için gitiğimiz Dr.Uğur Türk'ün teshisleri ile önce anjio ve hemen akabinde Dr Haydar Yasa ve ekibi tarafından başarılı bir bypass operasyonuyla sağlığına kavuşan eşim sonraki rutin kontroller sırasında kalbi besleyen damarlardaki sorunlar nedeniyle bu kez Prof.Dr Talat Tavlı ile yeniden sağlığına kavuşmak için tedavilerine devam etmektedir. Bu nedenle Arzu Taş, Süreyya Danacı, Burçin ve Metehan hemşireler ile sekreterler Ayşenur ve Özlem hanıma, ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin tüm görevlilerine ayrıca yakın destek ve yardımlarından dolayı Dudu hemşireye çok çok teşekkür ediyoruz. İyiki sizler orada varsınız.
TC Halil Solak
★★★★★
Ben de bu hastanede hayata tutundum doktor Eşref Tuncer bey sayesinde. İlgisine bilgisine teşekkür ederim, ömrü uzun olsun.
Gönül Sarol
★★★★★
Bir numara kardiyoloji doktorum Uğur Önsel Türk. Yaşıyorsam hayatımı doçent kardiyoloji doktoruna borçluyum minnettarım Uğur Önsel Türk tşk
Birgül Güçlü
★★★★★
Eşim Cemil Güçlü'nün yaşama tekrar merhaba demesini sağlayan Doç.Dr.Uğur Türk acil ve başarılı bypass operasyonunu gerçekleştiren-Doç Dr.Haydar Yasa-6.Katta anjiyo ekibine-6.katta ameliyathane ekibine-6.Katta Dudu Acar hemşire ve yoğun bakım ünitesi ekibine- 5.katta kardiyoloji servisi hemşire ve personeline tek tek çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.
Öznur Karaman Kaya
★★
O kadar saçma bir randevu sistemleri var ki ne telefondan ne internetten randevuya kapalı illa saatler önce gelip kendi el izimizle sıra alıp saatlerce de o sıranın bize gelmesini beklemek. doktor zaten 13:30 da başlıyor bida asla gelmiycem resmen rezillik. her defasında aynı bütün günüm hastanede sıra baklemekle geçiyor
Birol Çelik
★★★★★
Özel Batı Anadolu Central Hospital'da, 2 Mart 2015 günü açık kalp ameliyatımı yapan Doç.Dr. Haydar Yaşa'ya, Ameliyathane, yoğun bakım ve Kalp Damar Cerrahi bölümü (5. kat) tüm personeline, ayrı ayrı, teker teker teşekkürler ediyiorum. İyi ki varsınız...
Gülcan Doğan Ilan
Bu hastaneye gitmektense devlet hastasine gitmeyi tercih ederim.
TC Bulut Yonar
★★★★★
Gögüs hastalıkları uzmanı Oben bey bilgi, ilgi, tedavi olarak çok iyi bir doktor. Oğlum Bulut Yonarı alerjik astım şikayetiyle 3 ay önce götürdük şu anda çok iyi kontrollerimiz ve tedavimiz devam edice. Karşılaştığım en güleryüzlü doktorlardan biri kendisine çok teşekkür ediyoruz....
Ebru Biyik Keçeci
★★★★★
Aile hastahanemiz oldu ve çok memnunuz ikizlerim ve yeğenim de burada doğdu. Özer Gürbüz beye ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler.
Nalan Halaç
★★★★★
Torunumun hastalığı süresince teşhis ve tedavisinde gösterilen titiz muayene ve tetkiklerle sağlığına kavuştu başta Dr Özer Gürbüz genel cerrah acil doktoru ayrıca çocuk doktoru Zafer Moustafa olmak üzere central hospital biyo kimya görüntüleme hepinize çok teşekkür ederim.
Rahman Türk
★★★★★
Benzeri olmayan tek hastane. İzmirde en kaliteli özel hastane
Aysun Mamak
★★★★★
Central Hospital Hastanesi mükemmel bir hastane kim ne derse desin. Özellikle hekimleri, başta Özer Bey, Başhemşiresi Sultan Hanım, İdareden Selma Hanım. Kadrosu mükemmel herşeyiyle. Ben burada tam 5 yıl çalıştım ve hayatı bu hastanede öğrendim. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizleri halen anıyorum ve sizleri çok seviyorum.

Özel Batı Anadolu Central Hospital hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Batı Anadolu Central Hospital 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 56 oy kullanılmış ve kurum hakkında 14 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi
SMYRNA ART Tüp bebek ve Kadın Sağlığı Dal Merkezi, Tüp Bebek ve üreme sağlığı konularında hizmet vermektedir.
Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi çatısı altında, hastalarımıza bilimsel araştırmalarımızla desteklediğimiz iyi ve emniyetli tedavinin yanı sıra güleryüz, sıcak yaklaşım, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız.
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi, İzmir Bayraklı ilçesinde Diyaliz Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı Bayraklı Ek Binamız ile 60 ünit ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak bölge halkının yüzünü güldürmektedir.
Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi
BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak kurulduğumuz günden bu yana; ağrı çeken, kaslarını hareket ettirebilme yetisini farklı nedenlerle kaybeden veya felç geçiren hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon sü
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
16+1 kişi kapasiteli modern donanımlı basınç odamız ile yeni binamızda hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.
Özel Kent Bayraklı Tıp Merkezi
Özel Kent Bayraklı Tıp Merkezi, 5.000 metrekarelik kapalı alana sahip olup alanında uzman hekim kadrosunu, multidisipliner yaklaşımlarla gerçekleştirilen tanı ve tedavi hizmetlerini tek çatı altında vermektedir.
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi, Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumlarına bünyesinde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyet göstermektedir. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında eğitimi, sağlık turizmi ve sağlıklı gıda alanlar
Özel Çınarlı Hastanesi
1992 yılında kurulan hastanemiz kadın hastalıkları ve doğum branşında İzmirdeki tek dal hastanesidir. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an göreve hazır bulunmaktadırlar.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Batı Anadolu Central Hospital ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉