İzmir şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 16 adet Özel Hastane listelenmiştir. İzmir ilinde toplam 176 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İzmir yazısına tıklayabilirsiniz.

İzmir Özel Hastaneler Listesi

Bayraklı
Özel Batı Anadolu Central Hospital
★★★☆☆· Bayraklı / İzmir
BatıAnadolu Central Hospital Hastanesi kendine bağlı Bornova, Karşıyaka, Bayraklı Tıp Merkezleri ve Çiğli Polikliniği ile İzmir'de Özel Sigorta, Banka, Emekli Sandığı, SSK, Devlet Memurları ve Bağ-Kur hastalarına nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.
Bornova
Özel Ata Sağlık Hastanesi
★★★★☆· Bornova / İzmir
Ata Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurucuları tarafından, genel hastane konsepti ile hizmete giren Özel Ata Sağlık Hastanesi; güçlü teknolojik alt yapısı, deneyimi ve tıbbi uzmanlığı ile hizmet sunmaktadır.
Buca
Özel Tınaztepe Hastanesi
★★★☆☆· Buca / İzmir
102 yatak kapasiteli Özel Tınaztepe Hastanesi Buca bölgesinde, tüm branşlarda tam gün 30 poliklinikle hizmet vermektedir.
Çiğli
Özel İzmir Kent Hastanesi
★★★★☆· Çiğli / İzmir
Özel Kent Çiğli Hastanesi medikal teknolojinin en son örneklerinin kullanılacağı teşhis ve tedavi bölümlerinde konusunun uzmanı olan tam gün çalışan hekimlerimiz tüm branşlarda poliklinik vermektedirler.
Karabağlar
Özel Ege Yaşam Hastanesi
★★★☆☆· Karabağlar / İzmir
Özel Ege Yaşam Hastanesi, İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde modern alt yapısı ve ileri tıbbi teknolojilere sahip cihaz ve donanımıyla vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.
Karşıyaka
Medical Park İzmir Hastanesi
★★★★☆· Karşıyaka / İzmir
Medical Park İzmir Hastanesi, tüm branşların yanı sıra Onkoloji, Kemik İliği ve Organ Nakli ve Mikro-cerrahi alanlarında ön plana çıkıyor.
Konak
Özel Gazi Hastanesi
★★★★☆· Konak / İzmir
Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız ; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet vermekte ve hastalarımızın dertlerine derman olmayı sürdürmektedir.
Özel İzmir Hayat Hastanesi
★★★★☆· Konak / İzmir
Bölgenin en eski özel kadın doğum hastanesi olan Özel Hayat Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, üstün alt yapı ve ileri teknik donanımı ile sizlere dünya standartlarında 7/24 kaliteli sağlık hizmet sunmaktadır.
Özel İzmir Hastanesi
★★★★☆· Konak / İzmir
1995 yılında kurulmuş olan Özel İzmir Hastanesi, günümüze kadar sürekli gelişerek tıbbın ve cerrahinin en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.
Özel Karataş Hastanesi
★★★★☆· Konak / İzmir
Karataş Hastanesi, modern binasında, uzman kadrosuyla Kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, anestezi ve reanimasyon ve çocuk sağlığı ve hastalıkları dallarında hizmet vermekte olan 25 yataklı bir hastanedir.
Özel Egepol Hastanesi
★★★★☆· Konak / İzmir
Özel Egepol Hastanesi, tıp merkezi ve laboratuvar hizmetleri, seçkin doktor ve personeli ile hizmetinizdedir.
Özel Ege Şehir Hastanesi
★★★★★· Konak / İzmir
Özel Ege Şehir Hastanesi; modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, konforlu hasta odaları ve poliklinikleri ile hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı.
Özel Gözde İzmir Hastanesi
★★★☆☆· Konak / İzmir
Değişik illerde sağlık yatırımı bulunan Gözde Hastaneler Grubu'nun 5. hastanesi olan Gözde İzmir Hastanesi 18 branşta hizmet vermeye başladı.
Özel Su Hospital Hastanesi
★★★☆☆· Konak / İzmir
Özel Su Hospital Hastanesi olarak sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla Alsancak Kahramanlar semtinde halkımıza hizmet vermeteyiz.
Menemen
Özel Sada Hastanesi
★★★☆☆· Menemen / İzmir
Özel Sada Hastanesi 5.000 m2 kapalı alana sahip olup 50 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Torbalı
Özel Medifema Hastanesi
★★★★☆· Torbalı / İzmir
75 yataklı Özel Medifema Hastanesi, Özel Ömür Tıp Merkezi ile Buca Özel Doruk Tıp Merkezi'nin ortaklaşa olarak hayata geçirdiği bir sağlık projesidir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Jane Smith
Jane Smith · 19 Temmuz 2021
Biraz önce aradım acil giriş 300 tl acil dr u 450 tl alıyormuş ve SGK geçerli değilmiş. Kim verebiliyorsa artık ben...
Burhan Kav
Burhan Kav · 6 Temmuz 2021
Prof. Dr. Ömer Ege ve ekibi başta olmak üzere tüm hastane çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım....
Adnan Çördük
Adnan Çördük · 26 Mayıs 2021
Gitmeden önce muayene ücretini sordum uzman doktor 550 prof 600 tl imiş tetkik ve tahliller hariç. Aşırı pahalı ist...
Ceren Işıkçı
Ceren Işıkçı · 2 Aralık 2020
Ben Ayşe Karakaya genel cerrahi doktorumuz Ali Çay beye çok çok teşekkür ederim. Ameliyatım çok zor geçmiş elleri d...
Meral Yesilirmak
Meral Yesilirmak · 22 Mayıs 2020
İyi günler hastaneniz çok iyi olabilir fakat hasta olan kişinin ailesine neden durumu hakkında bilgi verilmiyor ben...