Özel Medifema Hastanesi

Özel Medifema Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medifema Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Torbalı
Adres:Mustafa Kemalpaşa Mah. Kocatepe Cad. No:1 Ayrancılar
Telefon:0 (232) 854-1854
38.24107927.275630

Kurum Hakkında

zel Medifema Hastanesi, 1 Nisan 2013 tarihinde Özel Buca Doruk Tıp Merkezi ve Ömür Tıp Merkezinin ortaklığı ile hasta kabulüne başlamıştır. Toplamda 11. 000 metrekare alana kurulmuş olan hastanemizin, mimarisi, teknolojik alt yapısı, özel birimleri ve deneyimli uzmanlarıyla, sağlık sektöründe Türkiye'nin dünya ile yarıştığının bir kanıtı olan Özel Medifema hastanesi sağlık alanında sunduğu A sınıfı hizmet kalitesiyle yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir hastenedir. 78 yatak kapasitesine sahip, tüm odaları gün ışığı alan, hasta ve refekatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde düzenlenmiş olan hastanemiz, renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Medifema Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medifema Hastanesi, İzmir ili Torbalı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Melek Ede Yilmaz · 12 Aralık 2017

Bir tavsiye üzerine Ayrancılar Medifema özel hastaneye gittim. Kadın doğum *** hanıma telefonla saat 8:50 randevü aldım. Randevu saatimi bekledim Sıra gelmedi saat 09:02 ye kadar bekledim gene cağırılmadım kapıyı tıklattım içeride bir sekreter vardı doktoru sordum 1 2 dakkaya gelir bekleyin diyerek lafı kestirip attı. Bende kısa zaman diyerekten sesimi cıkarmadım cıktım dışarda beklemeye başladım bir süre bekledikten snra saat 09:14te santrali aradım santral doktor hanıma ulaşamadı sekreteri aradılar 1 dakika geçmeden sekreter hunharca kapıyı açıp ismimi sert kaşları çatık bir sekilde avazı cıktıgı kadar bağırdı ben ve cevremdeki insanlar irkildi bende buyrun benim dedim yanımda yakınım o hareketine anlam veremeden içeri girdik. İçeri girdiğimizde ben size doktor hanım acilde bekleyin demedimmi ne diye santrali arıyorsunuz die azarlayıp beni yalancı konumuna soktu ve bizim bazı hastalar gerekirse 1 saat beklior die edepsizce ve ukalaca konuşmaya başladı. telefonunu eline alıp hiç durmadan mesaj cekmeye başladı biz olanlara anlam veremedik. Madem doktor acilde benim santrali aramam neden bu kadar sorun oldu anlam veremedm. Neyse artık kalbim hızlı hızlı atıyordu benim ilk bebeğim ve heyecanlı şekilde geldiğim bu hastanede bu şekilde muamele görmem cok üzdü. Saat 9:23 te doktoru beklerken hunharca kapı sonuna kadar açıldı ve burnundan soluyan bir bayan girdi içeri megersem doktor hanımmış kendini tanıtmadan hızlı hızlı masasına geçti ne bir hoşgeldniz ne bir merhaba demeden evet dinliyorum şikayetiniz ne die soru yöneltti artık böle bir muamele gördüğüm için benim o an sancım başladı ama ona sölemek bile istemedim şikayet değil ben muaneye geldim dedim benim ne bir kilomu ölçtü ne br büyük ultrasana gönderdi geçin içeri hazırlanın sert bir dille ultrasana yatırdı ve bana sizmi aradınız santrali dedi evet diye cevap verdim doktor ise bir daha olmazsa sevinirim diyerekten üstü kapalı uyarıda bulundu. O an benim pskolijimi cok bozdular. jel sürüp hemen sizin kanamanız var Düşük ihtimaliniz var diyip muaneyi bitirdi dikkat edin diyip iğne yazıp dışarı cıkardı ben bu hizmetin ki kat daha iyisini devlet hastanesinde daha açıklayıcı bir hizmetle alabilirdim. Doktora gram güvenmedim ve iğneyi yaptırmadım hemen Kuşadası özel hastanesi Çoşkan Dincere randevü aldım aynı gün ona gittim bana kanama görünmediğini ve sdce kiS oldugunu bunun zamanla geçicegini söyledi. İğnenin şuanda bana gerek kalmadığını söyledi mesele beklemem değil mesele sekreterin hareketi doktorun tavırları ve doğru bir hizmet vermemesi beni türk hekimlerine emanet edin atasözünü bu denli ihmalsizlerle emanet edilmemiz esefle kınıyorum ve bu tavırların ve umursamaz tavırların bi şekilde başka annelere yapılmamasını istiyorum ve cevremdeki herkese hamile coluklu cocuksuz herkese uyarmam gerektiğini önericem. Burnu havada sekreter ve doktorların hastalara verimli bir hekim olacagını kesinlkle düşünmüyorum.

Mehtap Özdemir · 26 Kasım 2017

Bucadan ulaşım zor Bucadayken çok iyiydi oraya gelemiyoruz buna bi çare bulmalısınız. Benim doktorum Ayşe hanımdı ve mükemmel bi doktor tavsiye ederim oğlumu hamileyken Ayşe hanıma gidiyordum şimdi yine hamileyim ve gönlüm yine aynı doktora gitmek istiyo ama uzak malesef

Gizem Koç · 18 Kasım 2016

Aysel Taser hanım şuan konakta mı çalışıyor acaba?

Mustafa Aydemir · 16 Ocak 2016

Genel cerrah mükemmel... Benim kıza çok acil apandist ameliyatı olması gerektiğini, hastaneden çıkarsa sorumluluk almayacağını söyledi. Şükür 1 hafta geçti apandist halen patlamadı. (apandisit en geç 1 hafta içinde patlar)... Çıktıktan sonra 2 hastane daha gezdik. Kesinlikle apandisit olmadığını belirttiler.

Hatice Savcı · 27 Kasım 2014

Ayşe hanım mükemmel bi doktor bence. Kendimi ve bebeğimi onun kontrolünde güvende hissediyorum. ona çokk çoook teşekkür ediyorum herşey için

Saban Guven Pinak · 21 Ekim 2014

kesınlikle tavsıye etmıyorum yanlış teşhıs yuzunden sakat kalacaktım

Elif Reyhan Oz · 1 Ekim 2014

Aysel hanım 4 yıllık doktorum. Şimdi medifemadan ayrılınca çok korktum öğrendimki Karataş hastanesine gelmiş sevindim. Kadın hastalıklarında onun üstüne bir doktor tanımıyorum. Gerçekten hem doktor hem de içtenliğiyle sıcaklığıyla abla gibi.. Herkese tavsiye ederim yeni çalıştığı yer karataş hastanesi konak

Yonca M. Şahin · 28 Haziran 2014

Aysel hanımı tavsiye ederim güler yüzlü çok tatlı dilli ve bi doktorun olması gerektiği gibi hastalarıyla ilgili iyki varsınız Aysel Taşer...

Azime Sağol Şalvarlı · 7 Haziran 2014

Ben de Alev hanıma çok tesekkur ederim kendi hayatımı da kızımınkini de ona borçluyum onu çok seviyorum her şey için teşekkurler

Tütiye Demirci Abat · 6 Şubat 2014

Niyazi bey kariyerine rağmen insani değerlerini yitirmeyen ender doktorlarımızdan biridir. Benim birçok akraba ve arkadaşlarımın doktorudur. Yıllardır aile doktorumuz oldu. Onun yakınımızdan ayrılıp yeni iş yerine gitmesine üzülmedik dersek yalan olur. Ama biz o nereye giderse gitsin buluruz,. Sevgili doktorumuza yeni işinde de başarılarının devamını diliyorum. İşini saygıyla yapan ve insana güven veren doktorumuza sonsuz saygılar..

Selda Doğan · 27 Eylül 2013

Aysel hanım mükemmel biri tavsiye ederim ikinci kez hamileyim ondan şaşmam asla benim mükemmel doktorum :))

Yağmur Tuncay Cakmak · 26 Haziran 2013

Doktorlarınız gerçekten çok iyi özellikle kadın hastalıkları Aysel Taşer mükemmel bir doktor insanı motive ediyor güvenilir bir doktor herkese tavsiye ederim... İyiki varsınız Aysel hanım.

Ceylin Nur Çetin · 9 Nisan 2013

Hastaneniz neden buca dan ayrılıp ayrancılar taşındı bu yüzden zorluk çekiyoruz. Bu konuda servis atarsanız çok seviniriz.

Zana Özbulat · 14 Şubat 2013

Aysel Hanım çok iyi bence de herkese tavsiye ederim.

Burcu Deyer · 14 Aralık 2012

Ben Dr. Ayşe Hanıma gidiyorum ama Aysel Hanım hakkında çok iyi yorumlar okudum kararsız kaldım. Ayşe hanım da iyi ama Aysel hanıma geçsem mi diye düşünmüyor da degilim sizler nedersiniz?

Barış Tuğçe Dıvarcı · 20 Kasım 2012

Aysel Taşer Hanım süper bir doktor, benim bebeğim ters ve rahimde sorun vardı onun sayesinde doğumumu sıkıntısız atlatacağıma inanıyorum. Önce Allah'a sonra Aysel Hanım'a güveniyorum. Allah hepinizi kurtarsın ve yardımcınız olsun aralıktan sonra 2 ayım kalıyor yolu yarıladık, Allah kızımı sağ sağlim kucağıma almak nasip etsin. Allahım güzel rabbim çocuk sahibi olmak isteyen herkese nasip etsin Amin...

Selma Karakoç · 1 Ağustos 2012

Her şey çok güzel hizmet personel temizlik doktorlarınız ama bir şey varki insanı çileden çıkartıyor; randevu saatleriniz. Verdiginiz randevu saatinde hasta alınmıyor. Şahsen ben 1 saat kadar sizin verdiginiz saatden fazla bekledim.

Eda Türker · 10 Temmuz 2012

Kadın hastalıkları bölümü Aysel Taşer Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok güleryüzlü ve tatlı bir doktor. Onun yanında çok rahatım her zaman.

Leman Koc · 9 Mart 2012

Doktorları çok iyi ve tecrübeli, kesinlikle tavsiye ediyorum Bucanın en iyi tıp merkezlerinden biri.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Medifema Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medifema Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 119 oy kullanılmış ve kurum hakkında 19 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medifema Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Torbalı Diyaliz Merkezi

9.7 km. uzaklıkta

Ertuğrul Mah. Sadık İleri Bul. No:37

Torbalı Devlet Hastanesi

10.2 km. uzaklıkta

Yedieylül Mah. Ekoten Cad. No:2 Torbalı

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

13.2 km. uzaklıkta

Tepeköy Mahallesi 4537 Sokak No:1/21

Torbalı Tıp Merkezi

13.5 km. uzaklıkta

Tepeköy Mah. Aydın Cad. No:336/1

Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

14.7 km. uzaklıkta

Sevgi Mh. Nevvar Salih İşgören Cd. No:16

Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi

15.1 km. uzaklıkta

Akçay Caddesi No. 266 Gaziemir

FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi

15.2 km. uzaklıkta

Dokuz Eylül Mah Önder Sk No:105/A-B