Özel Medifema Hastanesi

Özel Medifema Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medifema Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Torbalı
Adres:Mustafa Kemalpaşa Mah. Kocatepe Cad. No:1 Ayrancılar
Telefon:0 (232) 854-1854
Web Sitesi:www.medifema.com.trHata Bildir
38.24107927.275630

Kurum Hakkında

Özel Medifema Hastanesi, İzmir ili Torbalı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. zel Medifema Hastanesi, 1 Nisan 2013 tarihinde Özel Buca Doruk Tıp Merkezi ve Ömür Tıp Merkezinin ortaklığı ile hasta kabulüne başlamıştır. Toplamda 11. 000 metrekare alana kurulmuş olan hastanemizin, mimarisi, teknolojik alt yapısı, özel birimleri ve deneyimli uzmanlarıyla, sağlık sektöründe Türkiye'nin dünya ile yarıştığının bir kanıtı olan Özel Medifema hastanesi sağlık alanında sunduğu A sınıfı hizmet kalitesiyle yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir hastenedir. 78 yatak kapasitesine sahip, tüm odaları gün ışığı alan, hasta ve refekatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde düzenlenmiş olan hastanemiz, renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medifema Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Melek Ede Yilmaz
Bir tavsiye üzerine Ayrancılar Medifema özel hastaneye gittim. Kadın doğum *** hanıma telefonla saat 8:50 randevü aldım. Randevu saatimi bekledim Sıra gelmedi saat 09:02 ye kadar bekledim gene cağırılmadım kapıyı tıklattım içeride bir sekreter vardı doktoru sordum 1 2 dakkaya gelir bekleyin diyerek lafı kestirip attı. Bende kısa zaman diyerekten sesimi cıkarmadım cıktım dışarda beklemeye başladım bir süre bekledikten snra saat 09:14te santrali aradım santral doktor hanıma ulaşamadı sekreteri aradılar 1 dakika geçmeden sekreter hunharca kapıyı açıp ismimi sert kaşları çatık bir sekilde avazı cıktıgı kadar bağırdı ben ve cevremdeki insanlar irkildi bende buyrun benim dedim yanımda yakınım o hareketine anlam veremeden içeri girdik. İçeri girdiğimizde ben size doktor hanım acilde bekleyin demedimmi ne diye santrali arıyorsunuz die azarlayıp beni yalancı konumuna soktu ve bizim bazı hastalar gerekirse 1 saat beklior die edepsizce ve ukalaca konuşmaya başladı. telefonunu eline alıp hiç durmadan mesaj cekmeye başladı biz olanlara anlam veremedik. Madem doktor acilde benim santrali aramam neden bu kadar sorun oldu anlam veremedm. Neyse artık kalbim hızlı hızlı atıyordu benim ilk bebeğim ve heyecanlı şekilde geldiğim bu hastanede bu şekilde muamele görmem cok üzdü. Saat 9:23 te doktoru beklerken hunharca kapı sonuna kadar açıldı ve burnundan soluyan bir bayan girdi içeri megersem doktor hanımmış kendini tanıtmadan hızlı hızlı masasına geçti ne bir hoşgeldniz ne bir merhaba demeden evet dinliyorum şikayetiniz ne die soru yöneltti artık böle bir muamele gördüğüm için benim o an sancım başladı ama ona sölemek bile istemedim şikayet değil ben muaneye geldim dedim benim ne bir kilomu ölçtü ne br büyük ultrasana gönderdi geçin içeri hazırlanın sert bir dille ultrasana yatırdı ve bana sizmi aradınız santrali dedi evet diye cevap verdim doktor ise bir daha olmazsa sevinirim diyerekten üstü kapalı uyarıda bulundu. O an benim pskolijimi cok bozdular. jel sürüp hemen sizin kanamanız var Düşük ihtimaliniz var diyip muaneyi bitirdi dikkat edin diyip iğne yazıp dışarı cıkardı ben bu hizmetin ki kat daha iyisini devlet hastanesinde daha açıklayıcı bir hizmetle alabilirdim. Doktora gram güvenmedim ve iğneyi yaptırmadım hemen Kuşadası özel hastanesi Çoşkan Dincere randevü aldım aynı gün ona gittim bana kanama görünmediğini ve sdce kiS oldugunu bunun zamanla geçicegini söyledi. İğnenin şuanda bana gerek kalmadığını söyledi mesele beklemem değil mesele sekreterin hareketi doktorun tavırları ve doğru bir hizmet vermemesi beni türk hekimlerine emanet edin atasözünü bu denli ihmalsizlerle emanet edilmemiz esefle kınıyorum ve bu tavırların ve umursamaz tavırların bi şekilde başka annelere yapılmamasını istiyorum ve cevremdeki herkese hamile coluklu cocuksuz herkese uyarmam gerektiğini önericem. Burnu havada sekreter ve doktorların hastalara verimli bir hekim olacagını kesinlkle düşünmüyorum.
Mehtap Özdemir
★★★
Bucadan ulaşım zor Bucadayken çok iyiydi oraya gelemiyoruz buna bi çare bulmalısınız. Benim doktorum Ayşe hanımdı ve mükemmel bi doktor tavsiye ederim oğlumu hamileyken Ayşe hanıma gidiyordum şimdi yine hamileyim ve gönlüm yine aynı doktora gitmek istiyo ama uzak malesef.
Mustafa Aydemir
★★
Genel cerrah mükemmel... Benim kıza çok acil apandist ameliyatı olması gerektiğini, hastaneden çıkarsa sorumluluk almayacağını söyledi. Şükür 1 hafta geçti apandist halen patlamadı. (apandisit en geç 1 hafta içinde patlar)... Çıktıktan sonra 2 hastane daha gezdik. Kesinlikle apandisit olmadığını belirttiler.
Hatice Savcı
★★★★★
Ayşe hanım mükemmel bi doktor bence. Kendimi ve bebeğimi onun kontrolünde güvende hissediyorum. ona çokk çoook teşekkür ediyorum herşey için
Saban Guven Pinak
Kesınlikle tavsıye etmıyorum yanlış teşhis yuzunden sakat kalacaktım.
Elif Reyhan Oz
★★★★★
Aysel hanım 4 yıllık doktorum. Şimdi medifemadan ayrılınca çok korktum öğrendimki Karataş hastanesine gelmiş sevindim. Kadın hastalıklarında onun üstüne bir doktor tanımıyorum. Gerçekten hem doktor hem de içtenliğiyle sıcaklığıyla abla gibi.. Herkese tavsiye ederim yeni çalıştığı yer karataş hastanesi konak
Yonca M. Şahin
★★★★★
Aysel hanımı tavsiye ederim güler yüzlü çok tatlı dilli ve bi doktorun olması gerektiği gibi hastalarıyla ilgili iyki varsınız Aysel Taşer...
Azime Sağol Şalvarlı
★★★★★
Ben de Alev hanıma çok teşekkür ederim kendi hayatımı da kızımınkini de ona borçluyum onu çok seviyorum her şey için teşekkürler.
Tütiye Demirci Abat
★★★★★
Niyazi bey kariyerine rağmen insani değerlerini yitirmeyen ender doktorlarımızdan biridir. Benim birçok akraba ve arkadaşlarımın doktorudur. Yıllardır aile doktorumuz oldu. Onun yakınımızdan ayrılıp yeni iş yerine gitmesine üzülmedik dersek yalan olur. Ama biz o nereye giderse gitsin buluruz,. Sevgili doktorumuza yeni işinde de başarılarının devamını diliyorum. İşini saygıyla yapan ve insana güven veren doktorumuza sonsuz saygılar..
Selda Doğan
★★★★★
Aysel hanım mükemmel biri tavsiye ederim ikinci kez hamileyim ondan şaşmam asla benim mükemmel doktorum :))
Yağmur Tuncay Cakmak
★★★★★
Doktorlarınız gerçekten çok iyi özellikle kadın hastalıkları Aysel Taşer mükemmel bir doktor insanı motive ediyor güvenilir bir doktor herkese tavsiye ederim... İyiki varsınız Aysel hanım.
Ceylin Nur Çetin
★★★
Hastaneniz neden Buca dan ayrılıp Ayrancılar taşındı bu yüzden zorluk çekiyoruz. Bu konuda servis atarsanız çok seviniriz.
Zana Özbulat
★★★★★
Aysel Hanım çok iyi bence de herkese tavsiye ederim.
Burcu Deyer
★★★★★
Ben Dr. Ayşe Hanıma gidiyorum ama Aysel Hanım hakkında çok iyi yorumlar okudum kararsız kaldım. Ayşe hanım da iyi ama Aysel hanıma geçsem mi diye düşünmüyor da degilim sizler nedersiniz?
Barış Tuğçe Dıvarcı
★★★★★
Aysel Taşer Hanım süper bir doktor, benim bebeğim ters ve rahimde sorun vardı onun sayesinde doğumumu sıkıntısız atlatacağıma inanıyorum. Önce Allah'a sonra Aysel Hanım'a güveniyorum. Allah hepinizi kurtarsın ve yardımcınız olsun aralıktan sonra 2 ayım kalıyor yolu yarıladık, Allah kızımı sağ sağlim kucağıma almak nasip etsin. Allahım güzel rabbim çocuk sahibi olmak isteyen herkese nasip etsin Amin...
Selma Karakoç
★★★★
Her şey çok güzel hizmet personel temizlik doktorlarınız ama bir şey varki insanı çileden çıkartıyor; randevu saatleriniz. Verdiginiz randevu saatinde hasta alınmıyor. Şahsen ben 1 saat kadar sizin verdiginiz saatden fazla bekledim.
Eda Türker
★★★★★
Kadın hastalıkları bölümü Aysel Taşer Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok güleryüzlü ve tatlı bir doktor. Onun yanında çok rahatım her zaman.
Leman Koc
★★★★★
Doktorları çok iyi ve tecrübeli, kesinlikle tavsiye ediyorum Bucanın en iyi tıp merkezlerinden biri.

Özel Medifema Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Medifema Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 120 oy kullanılmış ve kurum hakkında 18 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Torbalı Diyaliz Merkezi
Torbalı Diyaliz Merkezi
10 km. uzaklıkta
Torbalı Diyaliz Merkezimiz 2006 yılından bu yana Sadık İleri Bulvarı üzerindeki binasında hizmet vermektedir.
Torbalı Devlet Hastanesi
Torbalı Devlet Hastanesi
10 km. uzaklıkta
Torbalı Devlet Hastanesi 2017 yılında hizmete açılmıştır, 7 katlı 250 yatak kapasiteli hastanede her branştan uzman hekimler, 24 saat boyunca vatandaşa sağlık hizmeti sunmaktadır.
Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde implant, gömülü diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, kron köprü protez, total ve parsiyel protez, diş taşı temizliği, fissür koruyucu vs. tedavileri en son teknoloji kullanılarak başarı ile uyg
Özel Tınaztepe Torbalı Hastanesi
İzmir Tınaztepe Torbalı Hastanesi İzmir Torbalı'da faaliyet gösteren, alanında uzman hekimlerin yer aldığı, tam teşekküllü bir özel hastanedir. Hastanemiz, 18 branşta hizmet vermektedir.
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi cil servis, yataklı servis, doğumhane, morg, görüntüleme merkezi, laboratuvarlar, poliklinikler ve tamamı Vakıf tarafından yaptırılan ilk ve tek hastane olarak devlete kazandırılmıştı
Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi
Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi 31 Aralık 2013 tarihinde şirket kuruluşunun ardından bir ay süren hazırlık çalışmaları sonrasında şubat 2014 de hizmete başlamıştır.
Özel FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi
Özel FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi 30+1 makine kapasitesi ile hemodiyaliz, hemodiyafiltrasyon ve ev hemodiyalizi hizmeti sunmaktadır.
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Gaziemir merkezinde 4 katlı binasında hizmet vermekte olan Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi; hasta kabul, poliklinik, vip, hasta odaları ve ameliyathanelerden oluşan, günlük 150 hasta bakma kapasitesine sahiptir.
Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi olarak hasta ve hasta yakınlarına karşı daima güler yüzlü anlayışlı sağlık ekibimiz ile hastalarımız güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medifema Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉