Özel Karataş Hastanesi

Özel Karataş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Karataş Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:336 Sok. No:26 Karataş
Telefon:0 (232) 441-4170
Web Sitesi:www.karatashastanesi.com.trHata Bildir
38.41138027.122880

Kurum Hakkında

Özel Karataş Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Karataş Yahudi Hastanesi ya da Karataş Musevi Hastanesi, 1827 yılında İzmir'in Konak ilçesinin Karataş semtinde Türk Yahudileri tarafından kurulan bir özel hastanedir.

Karataş Hastanesi, 1988 yılında inşası tamamlanan modern binasında, uzman kadrosuyla Kadın hastalıkları ve doğum, Genel cerrahi, Anestezi ve reanimasyon ve Çocuk sağlığı ve hastalıkları dallarında hizmet vermekte olan 25 yataklı bir hastane olup 3 ameliyathane, 3 doğumhane, post-op odası, kuvöz odası, tıbbi tahlil laboratuvarı mevcuttur. Normal doğum, sezaryen ve ameliyatlarda spinal ve epidural anestezi tekniklerini uygulayan güçlü bir ekibe sahiptir. Laparoskobik müdahaleler de önemli bir yer tutmaktadır. Geçen yıl hizmete soktuğumuz Menopoz ve Kadın Sağlığı Kliniği ile daha geniş bir kitleye ulaşılma imkanı sağlanmış, son dönemde imzalanmış protokoller neticesinde ise Kamu, Emekli sandığı, Özel sigorta ve Bağ-Kur hastalarının da hastanemiz sağlık hizmetlerinden yararlanmaları gündeme gelmiştir.

Karataş Hastanesi olarak İzmir'de geçmişten günümüze kadar gerek sağlık gerekse sosyal anlamda üstlendiğimiz misyonumuzu daha nice yıllar devam ettirmek en büyük hedefimizdir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Karataş Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Gastroenteroloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Burçin Özkan
Çocuk sağlığı bölümündeki *** *** asla tercih etmemeniz gereken bir doktor oğluma sadece ciğerlerini dinleyerek film çekip test yaptırmadan covid19 tanısı koydu ve kesin dedi inanmayıp farklı bir doktora götürdük test ve film çektirmek için sadece bronşit başlangıcı varmış bizi test yapmadan ve film çekmeden strese soktu asla ama asla gitmeyiniz
Deniz Senem Donuk
★★★★★
Doktorum Reşat Bozoklar harika bir doktordur. Gece gündüz ne zaman isterseniz arayabileceğiniz paragöz olmayan hastasıyla gerçekten ilgilenen mükemmel bir doktor. Hamile kalmak için tedavi görenlere de yeni hamilelere de doğum yapacak olanlara da ısrarla Reşat Beyi öneriyorum.

Özel Karataş Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Karataş Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İzmir Hayat Hastanesi
Özel İzmir Hayat Hastanesi
787 metre uzaklıkta
Bölgenin en eski özel kadın doğum hastanesi olan Özel Hayat Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, üstün alt yapı ve ileri teknik donanımı ile sizlere dünya standartlarında 7/24 kaliteli sağlık hizmet sunmaktad
Özel Egepol Hastanesi
Özel Egepol Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Egepol Hastanesi, tıp merkezi ve laboratuvar hizmetleri, seçkin doktor ve personeli ile hizmetinizdedir. Hastanemizde 7 gün 24 saat Acil Poliklinik ve Acil Tıp Hizmetleri verilmektedir.
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi
Merkezimiz ruh sağlığı ve hastalıkları dalında danışmanlık ve tedavi hizmetleri açısından toplumumuz için kaliteli ve güven verici hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hatay Yerleşkesi
İzmir Asker Hastanesi günümüzde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Hatay Ek Hizmet Binası olarak faalyet sunmaya devam etmektedir.
Özel Zeybek Tıp Merkezi
Özel Zeybek Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
2006 yılında kurulmuş olan Özel Zeybek Tıp Merkezi, sürekli gelişerek tıbbın en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.
Özel Egepol Cerrahi Hastanesi
Egepol Cerrahi Hastanesi 900 çalışanıyla sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Yetişkin Yoğun Bakım Üniteleri, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, Anjiyografi Ünitesi ve 225 yatak kapasit
İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Toplamda 570 hasta yatağı bulunan İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, bunlara ek olarak23 adet Acil gözlem yatağı, 14 adet Hemodiyaliz gözlem yatağı bulunmaktadır. Hastanemizde toplam 30 klinik bulunmaktadır.
Özel FMC İzmir Hatay Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Hatay Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesi ile Halide Edip Adıvar Caddesinde hizmet sunmaktadır.
Özel Çankaya Tıp Merkezi
İzmir’in en güzel ve merkezi noktalarından biri olan Gazi Bulvarı üzerindeki Özel Çankaya Tıp Merkezi’ni bünyemize katmak bizler için büyük gurur vesilesidir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Karataş Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉