İzmir Konak Hastaneleri
İzmir Konak

İzmir Konak ilçesinde 46 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 10 Özel Hastane, 6 Göz Hastalıkları Merkezi, 4 Diyaliz Merkezi, 4 Tıp Merkezi, 3 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2 Devlet Hastanesi, 2 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2 Kemik Hastalıkları Hastanesi bulunmaktadır.

İzmir Konak ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İzmir İli Konak İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Konak / İzmir
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, merkez binası, semt poliklinikleri ve ek hizmet binaları ile İzmir ve ilçelerinde vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.
İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hatay Yerleşkesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Konak / İzmir
İzmir Asker Hastanesi günümüzde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Hatay Ek Hizmet Binası olarak faalyet sunmaya devam etmektedir.
Devlet Hastanesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi
Devlet Hastanesi · Konak / İzmir
Hastanemiz 1908 yılından bu yana sosyal güvencesizler olmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde yaşayan herkese hizmet veren 2. basamak bir sağlık kuruluşudur.
Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Konak / İzmir
Nevvar Salih İşgören Asancak Devlet Hastanesi, İzmir şehir merkezinde kent yaşamının en yoğun olduğu bölgede kurulmuş olup; 7. 112 metrekare alan üzerinde üç blok olarak hizmetini sunmaktadır.
Özel Hastane
Özel Egepol Cerrahi Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
Egepol Cerrahi Hastanesi 900 çalışanıyla sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Yetişkin Yoğun Bakım Üniteleri, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, Anjiyografi Ünitesi ve 225 yatak kapasitesine sahiptir.
Özel Su Hospital Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
Özel Su Hospital Hastanesi olarak sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla Alsancak Kahramanlar semtinde halkımıza hizmet vermeteyiz.
Özel Gözde İzmir Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
Değişik illerde sağlık yatırımı bulunan Gözde Hastaneler Grubu'nun 5. hastanesi olan Gözde İzmir Hastanesi 18 branşta hizmet vermeye başladı.
Özel Gazi Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız ; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet vermekte ve hastalarımızın dertlerine derman olmayı sürdürmektedir.
Özel Ege Şehir Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
Özel Ege Şehir Hastanesi; modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, konforlu hasta odaları ve poliklinikleri ile hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı.
Özel Egepol İnternational Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
2021 yılında hizmete giren Özel Egepol International Hastanesi ile Ege Bölgesinde 325 yatak kapasitesine ulaşarak tüm bölgeye ve sağlık turizmi alınanda yaptığı iş birlikleri ile dünya geneline sağlık hizmeti sunulması hedeflenmektedir.
Özel Medicana International İzmir Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
Ege Bölgesi’nin en kapsamlı sağlık komplekslerinden olan Medicana International İzmir Hastanesi, modern tıp teknolojisi, güçlü akademik hekim kadrosu ve özel mimarisi ile sağlık hizmetlerinde mükemmeliyeti hedefliyor.
Özel Karataş Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
Karataş Hastanesi, modern binasında, uzman kadrosuyla Kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, anestezi ve reanimasyon ve çocuk sağlığı ve hastalıkları dallarında hizmet vermekte olan 25 yataklı bir hastanedir.
Özel Egepol Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
Özel Egepol Hastanesi, tıp merkezi ve laboratuvar hizmetleri, seçkin doktor ve personeli ile hizmetinizdedir. Hastanemizde 7 gün 24 saat Acil Poliklinik ve Acil Tıp Hizmetleri verilmektedir.
Özel Sağlık Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
Yenilenen Özel Sağlık Hastanesi, tarihte de olduğu gibi, döneminin en gelişmiş sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Dünya’nın en ileri teknolojileri ve konusunda uzman doktorlarıyla sektöre öncülük eden Özel Sağlık Hastanesi, İzmir’in milattan önceye dayanan liderlik misyonunu devam ettirmektedir.
Tıp Merkezi
Özel Çankaya Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Konak / İzmir
İzmir’in en güzel ve merkezi noktalarından biri olan Gazi Bulvarı üzerindeki Özel Çankaya Tıp Merkezi’ni bünyemize katmak bizler için büyük gurur vesilesidir.
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Konak / İzmir
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi, Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumlarına bünyesinde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyet göstermektedir. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında eğitimi, sağlık turizmi ve sağlıklı gıda alanlarında faaliyet göstermektedir.
Özel Zeybek Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Konak / İzmir
2006 yılında kurulmuş olan Özel Zeybek Tıp Merkezi, sürekli gelişerek tıbbın en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.
Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
Tıp Merkezi · Konak / İzmir
İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında modern gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağladığı tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle birlikte sunulduğu İzmir ve Ege bölgesinin İLK ve özel gastroenteroloji merkezidir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Konak / İzmir
Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin hizmetlerinden SGK mensupları ücretsiz olarak faydalanırken, ücretli hasta muayene ve tedavileri de yapılmaktadır.
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Konak / İzmir
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Çınarlı Merkez, Bornova, Doğanlar ve Tepecik Semt Poliklinikleri ile birlikte toplamda 129 ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
İzmir Eğitim Diş Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Konak / İzmir
İzmir’in en eski hastanelerinden bir tanesi olan 1983 yılından bu yana İzmir ve Ege Bölgesi’ne hizmet veren İzmir Eğitim Diş Hastanesi, yeni hizmet binasında binlerce insana hizmet vermeye devam ediyor.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Gazi Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Konak / İzmir
Gazi Fizik Tedavi Tıp Merkezi olarak Alsancak- Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 Fizik Tedavi Uzmanı, 10 Fizyoterapist ve sağlık personeli ile başta İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Veni Vidi Göz Konak Tıp Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
Özel Veni Vidi Göz Merkezinin İzmir Konak şubesi modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.
Özel Retina Göz Hastalıkları Tıp Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
Retina Göz Merkezi 1996 yılında kurulmuş olup, 2004 yılından itibaren kendi binasında daha modern teknoloji ile donatılmış muayene odaları, tetkik odaları ve ameliyathanemizde daha geniş bir kadro ile hizmet vermektedir.
Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
Yılda 4 bine yakın ameliyat, 15 binin üzerinde muayene ile hastalarına sağlık hizmeti sunan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, deneyimli en iyi uzman göz doktoru kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veren bir altyapıya sahip.
Özel Atagöz Tıp Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
2021 yılında Özel Efes KBB Tıp Merkezini bünyesine katan Özel Atagöz Tıp Merkezi, Göz ve Kulak Burun Boğaz (KBB) alanında uzmanlaşmış bir hizmet sunmaktadır.
Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir
Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
Dünyagöz İzmir, binlerce vaka deneyimine sahip medikal kadrosu ve güler yüzlü personeli ile İzmirlilerin gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi almalarını sağlıyor.
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
İzmir Çankaya'da 2004 yılında hizmet vermeye başlayan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm sorunlarınıza 24 saat kesintisiz cevap vermektedir.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Çınarlı Hastanesi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Konak / İzmir
1992 yılında kurulan hastanemiz kadın hastalıkları ve doğum branşında İzmirdeki tek dal hastanesidir. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an göreve hazır bulunmaktadırlar.
Çocuk Hastanesi
Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Hastanesi · Konak / İzmir
Yarım asır'ı aşkın Ege Bölgesi ve ülkemizin dört bir yanından gelen hastalara Çocuk sağlığı hizmetlerini her branşta sunan Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi aynı zamanda kuruluşundan bu yana Çocuk sağlığı ve hastalıkları ihtisası vererek yüzlerce uzman doktor yetiştirmiş bir eğitim hastanesidir.
Göğüs Hastalıkları Hastanesi
İzmir Dr.Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Göğüs Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
İzmir Dr Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 80 bin metrekare alan üzerinde bulunan 22 ayrı binada Göğüs hastalıkları, tüberküloz ve göğüs cerrahisi alanında hizmetlerini sürdürmektedir.
Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel Emot Plus Hastanesi
Kemik Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
Emot Plus Hastanesi, özgün mimarisi, donanımlı alt yapısı, uzman kadrosu ve güncel teknolojisi ile omurga sağlığı merkezi, beyin cerrahisi, kardiyoloji, dahiliye, nöroloji, romatoloji, fizik tedavi, plastik cerrahi branşlarında hizmetinizdedir.
Özel EMOT Hastanesi
Kemik Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi ve EMOT Plus hastaneleri olarak toplamda 70 yatak kapasitesiyle, bankalar ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak özellikle kas ve iskelet sistemine ait yakınması olan tüm hastalara sağlık hizmeti vermektedir.
Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Hatay Efes KBB Tıp Merkezi
Kulak Burun Boğaz Merkezi · Konak / İzmir
Özel Hatay Efes Kulak Brun Boğaz Tıp Merkezi özellikle Kulak Burun Boğaz alanında hasta sağlığını temel alan kuruluşumuz uzman hekim kadrosu ile hizmet vermektedir.
Psikiyatri Merkezi
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi
Psikiyatri Merkezi · Konak / İzmir
Merkezimiz ruh sağlığı ve hastalıkları dalında danışmanlık ve tedavi hizmetleri açısından toplumumuz için kaliteli ve güven verici hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi 2008 yılında faaliyete geçmiş olup bir kardiyolji ayaktan teşhis ve tedavi merkezidir.
Özel Metropol Alsancak Kardiyoloji Tıp Merkezi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
Özel Metropol Alsancak Kardiyoloji Tıp Merkezi, güler yüzlü, hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı bir anlayışla hastalarına hizmet vermeye yeni branşlar ekleyerek devam edecektir.
Diyaliz Merkezi
Özel Ege Güneş Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Konak / İzmir
Ege Güneş Diyaliz Merkezi Alman-Braun, Amerikan-Baxter, İsveç-Gambro olmak üzere 40 adet hemodiyaliz cihazı ile 06:30-20:30 saatleri arasında faaliyet göstermektedir.
Özel FMC İzmir Hatay Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Konak / İzmir
Özel FMC İzmir Hatay Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesi ile Halide Edip Adıvar Caddesinde hizmet sunmaktadır.
Özel Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Konak / İzmir
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Servisi, İzmir'in ilk özel hemodiyaliz merkezlerinden olup yıllardır başarıyla hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 2 sayfa

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Veni Vidi Göz Konak Tıp Merkezi
Özel Veni Vidi Göz Merkezinin İzmir Konak şubesi modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı h...
Özel Ege Güneş Diyaliz Merkezi
Ege Güneş Diyaliz Merkezi Alman-Braun, Amerikan-Baxter, İsveç-Gambro olmak üzere 40 adet hemodiyaliz cihazı ile 06:30-20:30 saatleri arasında faa...
Özel Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Servisi, İzmir'in ilk özel hemodiyaliz merkezlerinden olup yıllardır başarıyla hizmet vermektedir....
İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hatay Yerleşkesi
İzmir Asker Hastanesi günümüzde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Hatay Ek Hizmet Binası olarak faaly...
Yorum ve Şikayetler
Erdal Monolbuğa
Erdal Monolbuğa · 6 Nisan 2024
Bu hastanede iyi doktor yokmu diş çektirmek için...
Rahşan Rabia Gngr
Rahşan Rabia Gngr · 20 Eylül 2018
Sakin *** *** denilen bayana gitmeyin. Kardeşim bir tane kaplama yaptıracaktı... Özele git dedik başına gelecek var...
Baki Biçer
Baki Biçer · 3 Temmuz 2018
Bu Alsancak diş hastanesinde adam gibi işini iyi yapan dr. yokmu yorumları okuyunca dehşet oldum....
Adnan Köse
Adnan Köse · 17 Mayıs 2018
Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde sürmekte olan tedavimle lgili başte Handan Hakerler hocam olmak üzere Dokto...