İzmir Konak devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Konak ilçesinde 47 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İzmir İli Konak İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hatay Yerleşkesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Konak / İzmir
İzmir Asker Hastanesi günümüzde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Hatay Ek Hizmet Binası olarak faalyet sunmaya devam etmektedir.
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Konak / İzmir
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, merkez binası, semt poliklinikleri ve ek hizmet binaları ile İzmir ve ilçelerinde vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.
Devlet Hastanesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi
★★★★☆· Devlet Hastanesi · Konak / İzmir
Hastanemiz 1908 yılından bu yana sosyal güvencesizler olmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde yaşayan herkese hizmet veren 2. basamak bir sağlık kuruluşudur.
Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi
★★★★☆· Devlet Hastanesi · Konak / İzmir
Nevvar Salih İşgören Asancak Devlet Hastanesi, İzmir şehir merkezinde kent yaşamının en yoğun olduğu bölgede kurulmuş olup; 7. 112 metrekare alan üzerinde üç blok olarak hizmetini sunmaktadır.
Özel Hastane
Özel Ege Şehir Hastanesi
★★★★★· Özel Hastane · Konak / İzmir
Özel Ege Şehir Hastanesi; modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, konforlu hasta odaları ve poliklinikleri ile hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı.
Özel İzmir Hayat Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Konak / İzmir
Bölgenin en eski özel kadın doğum hastanesi olan Özel Hayat Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, üstün alt yapı ve ileri teknik donanımı ile sizlere dünya standartlarında 7/24 kaliteli sağlık hizmet sunmaktadır.
Özel Sağlık Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Konak / İzmir
Yenilenen Özel Sağlık Hastanesi, tarihte de olduğu gibi, döneminin en gelişmiş sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Dünya’nın en ileri teknolojileri ve konusunda uzman doktorlarıyla sektöre öncülük eden Özel Sağlık Hastanesi, İzmir’in milattan önceye dayanan liderlik misyonunu devam ettirmektedir.
Özel Egepol Cerrahi Hastanesi
Özel Hastane · Konak / İzmir
Egepol Cerrahi Hastanesi 900 çalışanıyla sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Yetişkin Yoğun Bakım Üniteleri, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, Anjiyografi Ünitesi ve 225 yatak kapasitesine sahiptir.
Özel Su Hospital Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Konak / İzmir
Özel Su Hospital Hastanesi olarak sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla Alsancak Kahramanlar semtinde halkımıza hizmet vermeteyiz.
Özel İzmir Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Konak / İzmir
1995 yılında kurulmuş olan Özel İzmir Hastanesi, günümüze kadar sürekli gelişerek tıbbın ve cerrahinin en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.
Özel Egepol Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Konak / İzmir
Özel Egepol Hastanesi, tıp merkezi ve laboratuvar hizmetleri, seçkin doktor ve personeli ile hizmetinizdedir. Hastanemizde 7 gün 24 saat Acil Poliklinik ve Acil Tıp Hizmetleri verilmektedir.
Özel Gazi Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Konak / İzmir
Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız ; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet vermekte ve hastalarımızın dertlerine derman olmayı sürdürmektedir.
Özel Karataş Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Konak / İzmir
Karataş Hastanesi, modern binasında, uzman kadrosuyla Kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, anestezi ve reanimasyon ve çocuk sağlığı ve hastalıkları dallarında hizmet vermekte olan 25 yataklı bir hastanedir.
Özel Gözde İzmir Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Konak / İzmir
Değişik illerde sağlık yatırımı bulunan Gözde Hastaneler Grubu'nun 5. hastanesi olan Gözde İzmir Hastanesi 18 branşta hizmet vermeye başladı.
Tıp Merkezi
Özel Kent Alsancak Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Konak / İzmir
Kent Alsancak Tıp Merkezi, poliklinik hizmetlerinin verildiği bir sağlık merkezi olmanın ötesine geçmiş, çeşitli branşlarda günübirlik ameliyatların yapılabildiği gündüz hastanesine dönüşmüştür.
Özel Çankaya Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Konak / İzmir
İzmir’in en güzel ve merkezi noktalarından biri olan Gazi Bulvarı üzerindeki Özel Çankaya Tıp Merkezi’ni bünyemize katmak bizler için büyük gurur vesilesidir.
Özel Zeybek Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Konak / İzmir
2006 yılında kurulmuş olan Özel Zeybek Tıp Merkezi, sürekli gelişerek tıbbın en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Konak / İzmir
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi, Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumlarına bünyesinde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyet göstermektedir. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında eğitimi, sağlık turizmi ve sağlıklı gıda alanlarında faaliyet göstermektedir.
Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Konak / İzmir
İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında modern gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağladığı tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle birlikte sunulduğu İzmir ve Ege bölgesinin İLK ve özel gastroenteroloji merkezidir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Teras Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
★★★★☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Konak / İzmir
Kliniğimizde; bir ortodonti uzmanı, bir diş hekimi ve 4 diş assistanı ile birlikte, 3 ünitde diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet vermekteyiz.
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Konak / İzmir
Bornovadaki merkez binamızın artan hasta talebini karşılayamayacak duruma gelmesi sonucunda, İl Sağlık Müdürlüğü'nün kurumumuza tahsis ettiği Çınarlıdaki mevcut binamıza taşınılmıştır. 2008 yılında Gaziemir de 10 ünitli ek ünite açarak hizmet bölgesini genişletmiş, hizmet verdiği hasta sayısını arttırmıştır.
İzmir Eğitim Diş Hastanesi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Konak / İzmir
İzmir Eğitim Diş Hastanesi haftada 7 gün 24 saat kesintisiz ağız ve diş sağlığı hizmeti vermeye devam etmektedir.
Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Konak / İzmir
Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin hizmetlerinden SGK mensupları ücretsiz olarak faydalanırken, ücretli hasta muayene ve tedavileri de yapılmaktadır.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
★★★★☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Konak / İzmir
Alsancak - Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 fizik tedavi uzmanı, 7 fizyoterapist ve sağlık personeli ile İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti veriyoruz.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi
★★★★☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
Retina Göz Merkezi 1996 yılında kurulmuş olup, 2004 yılından itibaren kendi binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
★★★★☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
Yılda 4 bine yakın ameliyat, 15 binin üzerinde muayene ile hastalarına sağlık hizmeti sunan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, deneyimli en iyi uzman göz doktoru kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veren bir altyapıya sahip.
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
İzmir Çankaya'da 2004 yılında hizmet vermeye başlayan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm sorunlarınıza 24 saat kesintisiz cevap vermektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir
Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
Dünyagöz İzmir, binlerce vaka deneyimine sahip medikal kadrosu ve güler yüzlü personeli ile İzmirlilerin gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi almalarını sağlıyor.
Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi
★★★☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Konak / İzmir
Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi göz, görme bozukluklarında ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çare olmak için deneyimli uzman doktor kadrosuyla kesintisiz olarak sağlık sorunlarına çözüm buluyor.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Çınarlı Hastanesi
★★★★★· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Konak / İzmir
1992 yılında kurulan hastanemiz kadın hastalıkları ve doğum branşında İzmirdeki tek dal hastanesidir. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an göreve hazır bulunmaktadırlar.
Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
★★★★★· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Konak / İzmir
İrenbe, 1983 yılından itibaren Kadın ve Toplum Sağlığı alanında hizmet vermektedir.
Çocuk Hastanesi
Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Çocuk Hastanesi · Konak / İzmir
Yarım asır'ı aşkın Ege Bölgesi ve ülkemizin dört bir yanından gelen hastalara Çocuk sağlığı hizmetlerini her branşta sunan Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi aynı zamanda kuruluşundan bu yana Çocuk sağlığı ve hastalıkları ihtisası vererek yüzlerce uzman doktor yetiştirmiş bir eğitim hastanesidir.
Göğüs Hastalıkları Hastanesi
İzmir Dr.Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Göğüs Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
İzmir Dr Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 80 bin metrekare alan üzerinde bulunan 22 ayrı binada Göğüs hastalıkları, tüberküloz ve göğüs cerrahisi alanında hizmetlerini sürdürmektedir.
Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi
★★★★☆· Kemik Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
1999 yılında EMOT da fiziksel büyüme olmuş ve ameliyathane sayısı yatak sayısı artarak ve hekim kadrosu güçlenerek bölgenin önde gelen acil Mikrocerrahi ve Travmatoloji merkezine dönüşmüş ayrıca ellektif olgular ile yılda ortalama 3. 000 ameliyat ve 10. 000 poliklinik sayısına ulaşmıştır.
Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Efes KBB Tıp Merkezi
★★★☆☆· Kulak Burun Boğaz Merkezi · Konak / İzmir
Özel Efes KBB Tıp Merkezi Metro Stadyum Durağı karşısında yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.
Psikiyatri Merkezi
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi
★★★★★· Psikiyatri Merkezi · Konak / İzmir
Merkezimiz ruh sağlığı ve hastalıkları dalında danışmanlık ve tedavi hizmetleri açısından toplumumuz için kaliteli ve güven verici hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi
★★★★☆· Kalp Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi 2008 yılında faaliyete geçmiş olup bir kardiyolji ayaktan teşhis ve tedavi merkezidir.
Özel Atakalp Kalp Hastanesi
★★★☆☆· Kalp Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
1998 Yılında kurulan, Türkiye'nin ilk özel kalp hastanesi olan Atakalp hastanesi, toplam 43 yatak kapasitelidir. Kurumumuzda, 2 ameliyathane, kateterizasyon ve anjiografi laboratuvarı, biyokimya laboratuvar, koroner yoğun bakım, post-op yoğun bakım ve acil servis üniteleri bulunmaktadır.
Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi
★★☆☆☆· Kalp Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan Tüsav Kardiyoloji Merkezi koşulsuz hasta memnuniyetini ilke edinmiş yenilenen ekibi ve yönetim anlayışıyla hastalarını Alsancak İlke Tıp Merkezi olarak kabul edecektir.
Diyaliz Merkezi
Ege Güneş Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Diyaliz Merkezi · Konak / İzmir
Ege Güneş Diyaliz Merkezi Alman-Braun, Amerikan-Baxter, İsveç-Gambro olmak üzere 40 adet hemodiyaliz cihazı ile 06:30-20:30 saatleri arasında faaliyet göstermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 2 sayfa

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Egepol Cerrahi Hastanesi
Egepol Cerrahi Hastanesi 900 çalışanıyla sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Yetişkin Yoğun Bakım Üniteleri, Yenidoğan Y...
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi, Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumlarına bünyesinde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyet gösterm...
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi
İzmir Çankaya'da 2004 yılında hizmet vermeye başlayan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm sorunlarınıza 24 saat kesintisiz ce...
Ege Güneş Diyaliz Merkezi
Ege Güneş Diyaliz Merkezi Alman-Braun, Amerikan-Baxter, İsveç-Gambro olmak üzere 40 adet hemodiyaliz cihazı ile 06:30-20:30 s...
Yorum ve Şikayetler
Sevda Görkem Rüzgar Köse
Sevda Görkem Rüzgar Köse · 4 Nisan 2021
Slm benim sol kolumdan çok kötü agrım var gittiğim doktorlar ilaç verip eve yolluyorlar bana yardımcı olurmusunuz...
Nilda Zor
Nilda Zor · 24 Aralık 2020
Bugün gittim hayal kırıklığına uğradım ne hijyen ne mesafe ne kural hiç bir şey yok insanlar birbirinin üstünde des...
Filiz Özkesen
Filiz Özkesen · 23 Eylül 2020
13 nisan 2020 tarihinde ilk defa gittiğim hastaneye bu gün itibari ile 21 eylül 2020 tarihine kadar 2 defa değerli ...
Burçin Özkan
Burçin Özkan · 2 Mayıs 2020
Çocuk sağlığı bölümündeki *** *** asla tercih etmemeniz gereken bir doktor oğluma sadece ciğerlerini dinleyerek fil...