Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:79
Telefon:0 (212) 413-7973
Web Sitesi:www.dunyagoz.comHata Bildir
38.43334327.148695

Kurum Hakkında

Kalite standartlarını daima yükselterek hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırma hedefiyle yatırımlarına her sene bir yenisini ekleyen Dünyagöz Hastaneler Grubu, İzmir şubesini 2021 yılının Haziran ayında açtı.

İzmir'in doğasına uygun şekilde planlanan hastanede yaklaşık 12.000 m²’lik kapalı alan, ayrıca çocuklar için özel alanlar ve hasta yakınları için bekleme alanları bulunuyor. Akıllı binasında her türlü teknolojik alt yapının düşünüldüğü, lazer ve genel ameliyathanelerden, hastalıkların teşhisinde büyük önem taşıyan tetkik cihazlarına kadar tüm donanımın dikkatle hazırlandığı Dünyagöz İzmir, binlerce vaka deneyimine sahip medikal kadrosu ve güler yüzlü personeli ile İzmirlilerin gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi almalarını sağlıyor.

İzmir ve çevresinde yaşayanların yanı sıra farklı dillerde hizmet veren geniş kadrosu ile dünyanın her yerinden gelen yerli ve yabancı turistlere tedavilerini en iyi şekilde almalarını sağlayan Dünyagöz İzmir, grubun sağlık turizmiyle öne çıkan şubelerinin arasında yer alıyor. Hastanemizde, SGK, özel sağlık sigortaları, banka sigortaları, yabancı sağlık sigortaları ile anlaşması bulunuyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sağlık Hastanesi
100 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. 1399. Sokak No. 25 Alsancak
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
120 metre uzaklıkta
1399 Sokak No.17 Alsancak
İzmir Üroloji Merkezi
120 metre uzaklıkta
1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak
Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
180 metre uzaklıkta
1400 Sokak No:10 Alsancak
Alsancak İlke Tıp Merkezi
310 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mh. Dr. Mustafa Bey Cd. No:37
İrenbe Tüp Bebek - Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi
390 metre uzaklıkta
Talatpaşa Bulvarı 1436 Sk. No:6 Alsancak