Özel İzmir Üroloji Merkezi

Özel İzmir Üroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel İzmir Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak
Telefon:0 (232) 421-6082
Web Sitesi:www.urolojimerkezi.comHata Bildir
38.43263927.149717

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2004 yılında Op. Dr. Mehmet Çelimli tarafından kurulmuş, o günden günümüze hem yerleşim alanı, makine techizat ve kadrosu ile gelişmeler göstermiştir. Bu gün bulunduğu binada tüm ürolojik hastalarının ayaktan teşhis ve tedavisi için gerekli araçlara sahip olarak Op. Dr Mehmet Çelimli ve Op. Dr Ruşen Aydın tarafından yönetilmektedir.

Üriner sistem taşlarının %90 ı ameliyat gerektirmeden kırılabilir taşlardır. Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman ekibimiz ile ve 20 bine yaklaşan hasta sayımız ile güven dolu hizmet vermekteyiz. DİREX ve EMD marka E1000 model C kollu Floroskopik ESWL cihazlarımız ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz.

Ege Bölgesi çapında hasta kabul sayısı en yüksek olan merkezimiz bu güne kadar 20bin'e yakın hastanın taşlarını temizleyerek ciddi bir tecrübeye imza atmıştır. Bölgemizde böbrek taşı denilince ilk akla gelen merkez İzmir Üroloji Dal Merkezi'dir.

Taş Hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile(röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir. Özel İzmir Üroloji Dal Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Radyoloji
  • Acil

Özel İzmir Üroloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir Üroloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İzmir Üroloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İzmir Üroloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel İzmir Üroloji Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İzmir Üroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
40 metre uzaklıkta
1399 Sokak No.17 Alsancak
Sağlık Hastanesi
40 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. 1399. Sokak No. 25 Alsancak
Dünyagöz Hastanesi İzmir
120 metre uzaklıkta
Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:79
Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
210 metre uzaklıkta
1400 Sokak No:10 Alsancak
Alsancak İlke Tıp Merkezi
310 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mh. Dr. Mustafa Bey Cd. No:37
İzmir Ege Onkoloji Merkezi
360 metre uzaklıkta
1428 Sk No:24/B Kahramanlar
İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
360 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16