Özel İzmir Üroloji Merkezi

Özel İzmir Üroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel İzmir Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak
Telefon:0 (232) 421-6082
38.43263927.149717

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2004 yılında Op. Dr. Mehmet Çelimli tarafından kurulmuş, o günden günümüze hem yerleşim alanı, makine techizat ve kadrosu ile gelişmeler göstermiştir. Bu gün bulunduğu binada tüm ürolojik hastalarının ayaktan teşhis ve tedavisi için gerekli araçlara sahip olarak Op. Dr Mehmet Çelimli ve Op. Dr Ruşen Aydın tarafından yönetilmektedir.

Üriner sistem taşlarının %90 ı ameliyat gerektirmeden kırılabilir taşlardır. Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman ekibimiz ile ve 20 bine yaklaşan hasta sayımız ile güven dolu hizmet vermekteyiz. DİREX ve EMD marka E1000 model C kollu Floroskopik ESWL cihazlarımız ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz.

Ege Bölgesi çapında hasta kabul sayısı en yüksek olan merkezimiz bu güne kadar 20bin'e yakın hastanın taşlarını temizleyerek ciddi bir tecrübeye imza atmıştır. Bölgemizde böbrek taşı denilince ilk akla gelen merkez İzmir Üroloji Dal Merkezi'dir.

Taş Hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile(röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir. Özel İzmir Üroloji Dal Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Radyoloji
  • Acil

Özel İzmir Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir Üroloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İzmir Üroloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İzmir Üroloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İzmir Üroloji Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İzmir Üroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uzman Tıp Laboratuarı

20 metre uzaklıkta

1420 Sokak No:90 Z:2 El-Sel Sitesi (Özel Ege Sağlık Hastanesi Karşısı)

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi

40 metre uzaklıkta

1399 Sokak No.17 Alsancak

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

160 metre uzaklıkta

1431. Sokak No. 14/C Alsancak

Lamed Görüntüleme Merkezi

170 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. 1355 Sokak No:5/7 Alsancak

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

210 metre uzaklıkta

1400 Sokak No:10 Alsancak

Alsancak İlke Tıp Merkezi

310 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mh. Dr. Mustafa Bey Cd. No:37

İzmir Ege Onkoloji Merkezi

360 metre uzaklıkta

1428 Sk No:24/B Kahramanlar