Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1400 Sokak No:10 Alsancak
Telefon:0 (232) 465-0505
Web Sitesi:www.kaskaloglu.comHata Bildir
38.43208327.147354

Kurum Hakkında

İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, gökkuşağının renklerini doyasıya yaşamak isteyen hastaları için ışığın peşinden koşuyor. Ege Bölgesi'nin ilk göz hastanesi olan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, İzmir'de 2000 yılından beri göz hastalıkları konusunda hastalarına en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Göz hastalıkları, katarakt ve lazer göz ameliyatları konusunda uzman göz doktoru kadrosuyla İzmir'de hizmet veriyor.

Temelleri İzmir Lazer Göz Merkezi olarak 1985 yılında uzman Göz Doktoru Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu ve Göz Doktoru Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu tarafından atılan İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, bugün İzmir, Alsancak'taki 6 katlı, 1. 600 metrekare alana sahip modern ve en son teknolojiye sahip binasında Türkiye'nin en iyi göz hastanesi olmayı hedefliyor.

Yılda 4 bine yakın ameliyat, 15 binin üzerinde muayene ile hastalarına sağlık hizmeti sunan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, deneyimli en iyi uzman göz doktoru kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veren bir altyapıya sahip. Bu kalitesini belgelendirmeyi de başaran İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, TÜV-CERT ISO 9001:2000 Kalite Belgesi'ni 2004 yılında aldı.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tuna Akgün
★★★
7-24 nasıl oluyor şimdi aradım gece doktor yok deniliyor.. Acil durumlar için icapçı doktor olması lazım...

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alsancak İlke Tıp Merkezi
130 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mh. Dr. Mustafa Bey Cd. No:37
Sağlık Hastanesi
170 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. 1399. Sokak No. 25 Alsancak
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
180 metre uzaklıkta
1399 Sokak No.17 Alsancak
Dünyagöz Hastanesi İzmir
180 metre uzaklıkta
Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:79
İzmir Üroloji Merkezi
210 metre uzaklıkta
1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak
Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi
390 metre uzaklıkta
Kültür Mah. Ali Çetinkaya Bulvarı No:26 Alsancak