Özel Emot Plus Hastanesi

Özel Emot Plus Hastanesi
Kurum Adı:Özel Emot Plus Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1418 Sok. No:18 Kahramanlar
Telefon:0 (232) 483-1414
Web Sitesi:www.emot.com.trHata Bildir
38.4257327.150946

Kurum Hakkında

Özel Emot Plus Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Emot Plus Hastanesi, özgün mimarisi, donanımlı alt yapısı, 30 yılı aşan deneyimi, uzman kadrosu ve güncel teknolojisi ile hizmetinizdedir.

EMOT Hastanesi olarak artan hasta talebini karşılamak ve daha konforlu ortamlarda sağlık hizmeti sunmak amacıyla mevcut hastanemizin hemen karşısında bulunan Atakalp Hastanesini 2022 yılı itibariyle EMOT Plus’a dönüştürme kararı aldık. EMOT ve EMOT Plus hastaneleri olarak toplamda 70 yatak kapasitesiyle, bankalar ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak özellikle kas ve iskelet sistemine ait yakınması olan tüm hastalara sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

EMOT Plus Hastanesi’nde İzmir’de ilk kez Omurga Sağlığı Merkezi kurulmuş olup, Ortopedi ve travmatoloji, beyin cerrahisi, fizik tedavi, nöroloji ve radyoloji uzmanları hastayı birlikte değerlendirmekte ve tedaviye birlikte karar vermektedir. Ayrıca birçok omurga hastalığı fizik tedavi ile tedavi etmek günümüzde mümkün olmaktadır. Bu anlamda hastanemizde geniş ve donanımlı bir fizik tedavi merkezi kuruldu ve burada FTR uzmanı gözetiminde ve deneyimli fizyoterapistlerimizle skolyozdan parmak ucuna kadar geniş bir yelpaze içinde hasta alınmaktadır. Hastalarımız tanı ve tedavi için gerekecek tüm radyolojik görüntülemeleri MR, bilgisayarlı tomografi aynı merkezde yapılabilmektedir.

EMOT Plus’ta kardiyoloji, dahiliye, nöroloji gibi yeni dahili branşlar hizmete girmiş olup böylece poliklinik olarak daha çok hastaya hizmet vermeyi ve yatan hastaların daha güvenli tedavileri amaçlanmaktadır. Amacımız EMOT ve EMOT Plus hastanelerinde tanı ve tedavileri tek çatı altında toplayan, bilimsel ve ekip çalışması yapan bir kurumu devam ettirmektir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Emot Plus Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar
  • Omurga Sağlığı Merkezi
  • Beyin Cerrahisi
  • Kardiyoloji
  • Dahiliye
  • Nöroloji
  • Romatoloji
  • Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
  • Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Emot Plus Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Emot Plus Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Emot Plus Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel EMOT Hastanesi
Özel EMOT Hastanesi
27 metre uzaklıkta
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi ve EMOT Plus hastaneleri olarak toplamda 70 yatak kapasitesiyle, bankalar ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak özellikle kas ve iskelet sistemine ait yakınması olan tüm ha
Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
Tavmergen Tüp Bebek Merkezi İzmir'de modern ve tüm teknolojik olanaklara sahip, akıllı bina olarak tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur. Tavmergen İnfertilite ve Tüp Bebek kliniği alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosu ile hizmet
Özel Su Hospital Hastanesi
Özel Su Hospital Hastanesi
143 metre uzaklıkta
Özel Su Hospital Hastanesi olarak sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla Alsancak Kahramanlar semtinde halkımıza hizmet vermeteyiz.
Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında modern gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağladığı tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle birlikte sunulduğu İzm
Özel İzmir Hastanesi
Özel İzmir Hastanesi
390 metre uzaklıkta
1995 yılında kurulmuş olan Özel İzmir Hastanesi, günümüze kadar sürekli gelişerek tıbbın ve cerrahinin en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.
Özel Gazi Hastanesi
Özel Gazi Hastanesi
429 metre uzaklıkta
Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız ; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Alsancak - Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 fizik tedavi uzmanı, 7 fizyoterapist ve sağlık personeli ile İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti veriyoruz.
Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi
Ege ve İzmir Onkoloji Merkezi 1995 yılından bu yana konusunda eğitimli uzman kadrosu ve son jenerasyon radyoterapi cihazlarından oluşan makine parkıyla hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Emot Plus Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉