Özel Emot Plus Hastanesi

Özel Emot Plus Hastanesi
Kurum Adı:Özel Emot Plus Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1418 Sok. No:18 Kahramanlar
Telefon:0 (232) 483-1414
Web Sitesi:www.emot.com.trHata Bildir
38.4257327.150946

Kurum Hakkında

Emot Plus Hastanesi, özgün mimarisi, donanımlı alt yapısı, 30 yılı aşan deneyimi, uzman kadrosu ve güncel teknolojisi ile hizmetinizdedir.

EMOT Hastanesi olarak artan hasta talebini karşılamak ve daha konforlu ortamlarda sağlık hizmeti sunmak amacıyla mevcut hastanemizin hemen karşısında bulunan Atakalp Hastanesini 2022 yılı itibariyle EMOT Plus’a dönüştürme kararı aldık. EMOT ve EMOT Plus hastaneleri olarak toplamda 70 yatak kapasitesiyle, bankalar ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak özellikle kas ve iskelet sistemine ait yakınması olan tüm hastalara sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

EMOT Plus Hastanesi’nde İzmir’de ilk kez Omurga Sağlığı Merkezi kurulmuş olup, Ortopedi ve travmatoloji, beyin cerrahisi, fizik tedavi, nöroloji ve radyoloji uzmanları hastayı birlikte değerlendirmekte ve tedaviye birlikte karar vermektedir. Ayrıca birçok omurga hastalığı fizik tedavi ile tedavi etmek günümüzde mümkün olmaktadır. Bu anlamda hastanemizde geniş ve donanımlı bir fizik tedavi merkezi kuruldu ve burada FTR uzmanı gözetiminde ve deneyimli fizyoterapistlerimizle skolyozdan parmak ucuna kadar geniş bir yelpaze içinde hasta alınmaktadır. Hastalarımız tanı ve tedavi için gerekecek tüm radyolojik görüntülemeleri MR, bilgisayarlı tomografi aynı merkezde yapılabilmektedir.

EMOT Plus’ta kardiyoloji, dahiliye, nöroloji gibi yeni dahili branşlar hizmete girmiş olup böylece poliklinik olarak daha çok hastaya hizmet vermeyi ve yatan hastaların daha güvenli tedavileri amaçlanmaktadır. Amacımız EMOT ve EMOT Plus hastanelerinde tanı ve tedavileri tek çatı altında toplayan, bilimsel ve ekip çalışması yapan bir kurumu devam ettirmektir.

Branşlar
  • Omurga Sağlığı Merkezi
  • Beyin Cerrahisi
  • Kardiyoloji
  • Dahiliye
  • Nöroloji
  • Romatoloji
  • Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
  • Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahisi

Özel Emot Plus Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Emot Plus Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Emot Plus Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Emot Plus Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Emot Plus Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Emot Plus Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

EMOT Hastanesi
30 metre uzaklıkta
1418. Sok. No. 14 Kahramanlar
Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
100 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. 1414. Sok No: 2-12
Derim Cerrahi Tıp Merkezi
110 metre uzaklıkta
1416 Sok. No:24 Kahramanlar
Su Hospital Hastanesi
140 metre uzaklıkta
1397 Sokak No:1 Kahramanlar
İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
200 metre uzaklıkta
1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
İzmir Hastanesi
390 metre uzaklıkta
Gazıler Cad. No:155 Kapılar
Gazi Hastanesi
430 metre uzaklıkta
1421. Sokak No. 29 Alsancak