İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi
Kurum Adı:İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Gaziler cad. No:315 Yenişehir
Telefon:0 (232) 293-8000
38.4241727.161124

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1908 yılından bu yana Sosyal Güvencesizler olmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde yaşayan herkese hizmet veren 2. basamak bir sağlık kuruluşudur.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi, 2005 yılından itibaren her alanda atağa kalkmış, personel sayısını arttırmış, yüksek teknoloji ile donatılmış yeni poliklinik binasını hizmete açmıştır. Sağlık alanında devamlı kendini yenileyen İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi toplumun her kesimine hem koruyucu sağlık hizmetlerini hemde 2. basamak sağlık kurumu olarak tanı ve tedavi hizmetlerini sağlamaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sema Yılmaz · 3 Ocak 2018

İç hastalıkları doktor Feyza Arıkan müthiş bir doktor. Herşeyden önce insana insan gibi davranan bir doktor. Aynı şeyi Gaffar Bey kalp damarcı içinde söyleyebilirim.

Sayime Turgut · 6 Ekim 2013

Hastanenizin hizmeti güzel bu bakımdan memnunuz. Doktorlardan iyi hizmet alıyoruz ama psikiyatri polikliniğinde muayene olmak çok zor. Günlük muayene sayısı çok az bu nedenle doktorumuzla görüşmek zor. Gelip geri dönüyoruz, bu durum hakkında bir düzenleme olursa seviniriz, saygılarımla.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 64 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege Güneş Diyaliz Merkezi

240 metre uzaklıkta

Gaziler Cad. 1149 Sk. No:18 Yenişehir

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Gaziler Caddesi No:468 Yenişehir

Gözde İzmir Hastanesi

620 metre uzaklıkta

Gaziler Cad. No:353/4 Yenişehir

Ege Şehir Hastanesi

620 metre uzaklıkta

Gaziler Caddesi No:472 Yenişehir

Reniz Diyaliz Merkezi

710 metre uzaklıkta

Gaziler Cad. No:357/3B-C Yenişehir