Özel Hatay Efes KBB Tıp Merkezi

Özel Hatay Efes KBB Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Hatay Efes KBB Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Göztepe Mah. İnönü Cad. No:388/1B
Telefon:0 (232) 244-1216
Web Sitesi:www.hatayefeskbb.comHata Bildir
38.39995827.09756

Kurum Hakkında

Özel Hatay Efes KBB Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Prof. Dr. Ümit Uluöz tarafından 2016 tarihinde Hatay semtinde kurulan şirketimizi 27.09.2016 tarihinde Nefes Kulak Burun Boğaz Özel Sağlık Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi olarak İzmir Ticaret Sicil Memurluğuna tescilini yaptırmış olup işletme adı olarak Özel Hatay Efes Kulak Brun Boğaz Tıp Merkezi ismini kullanmaya başlamıştır. Özellikle Kulak Burun Boğaz alanında hasta sağlığını temel alan kuruluşumuz uzman hekim kadrosu ile hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Hatay Efes KBB Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Hizmetlerimiz
 • Estetik Uygulamalar
 • Alerjik Hastalıklar
 • Boğaz Hastalıkları
 • Burun Hastalıkları
 • Baş - Boyun Hastalıkları
 • Denge Hastalıkları
 • Kulak Hastalıkları
 • Ses Hastalıkları
 • Uyku Apnesi
 • Yüz Felci

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Hatay Efes KBB Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Hatay Efes KBB Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Hatay Efes KBB Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi 2008 yılında faaliyete geçmiş olup bir kardiyolji ayaktan teşhis ve tedavi merkezidir.
Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi
Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi
230 metre uzaklıkta
2005 yılında faaliyetine başlamış olan Özel Doğa Tıp Merkezi kısa zamanda halkımızın sağlıkta vazgeçilmez adresi olmuştur.
İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bugün yaklaşık 900 doktor ve 1100 yatağı ile bölgenin önde gelen kuruluşu olarak hizmetine devam etmektedir.
Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İzmir Karabağlar ilçesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel FMC İzmir Nasır Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Nasır Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesi ile Yeşilyurt mahallesinde hizmet vermektedir.
İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hatay Yerleşkesi
İzmir Asker Hastanesi günümüzde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Hatay Ek Hizmet Binası olarak faalyet sunmaya devam etmektedir.
Özel Zeybek Tıp Merkezi
Özel Zeybek Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
2006 yılında kurulmuş olan Özel Zeybek Tıp Merkezi, sürekli gelişerek tıbbın en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.
Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi
Dokuz Eylül Diyaliz Merkezimiz 4 araç ve 30 hasta yatağı kapasitesi ile Hemodiyaliz ve Evde Diyaliz hizmeti vermektedir. İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi, birçok turistik mekanla çevrilidir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Hatay Efes KBB Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉