Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:İnönü Cad. No:388-B Hatay
Telefon:0 (232) 243-7673
38.40002627.097676

Kurum Hakkında

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi 2008 yılında faaliyete geçmiş olup bir kardiyolji ayaktan teşhis ve tedavi merkezidir. Kurumumuz bünyesinde 3 uzman doktor, 3 hemşire, 3 sekreter ve diğer alanlarda hizmet veren toplam 12 kişi çalışmaktadır. Kurumumuz hafta içi mesai saatlerinde hafta sonu yarım gün olarak faaliyet göstermektedir.

Merkezimizde kardiyoloji muayenesi, elektrokardiyogram EKG, transtorasik ekokardiyografi, kardiyovasküler stress test (Eforlu EKG), ambulatuar kan basıncı ölçümü (24 Saat) ve 24 saat Ekg kaydı (Holter) tetkikleri yapılmaktadır. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz dış merkezde biyokimyasal kan testleri, myokard perfüzyon sintigrafisi (SPECT) Tc-99 mm, myokard perfüzyo gated spect Tc-99m komplekleri ve farmakolojik stress işlemleri yapılabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay
40 metre uzaklıkta
İnönü Cad. No:443 /17/18 Hakim Evleri
İzmir Doğa Tıp Merkezi
240 metre uzaklıkta
İnönü Cad. Basın Sitesi Mah. No:471/A
İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
710 metre uzaklıkta
253 Sokak No:143 Basın Sitesi
Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
730 metre uzaklıkta
Basın Sitesi Mh. 177/4 Sok. No:12 Yeşilyurt
Sina Tıp Merkezi
740 metre uzaklıkta
177/5 Sok. No:19/F Yeşilyurt - Yeşilyurt Devlet Hastanesi Acil Servis
FMC İzmir Nasır Diyaliz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Ant Cad No:2 Yeşilyurt