İzmir şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Kalp Hastalıkları Hastanesi listelenmiştir. İzmir ilinde toplam 190 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İzmir yazısına tıklayabilirsiniz.

İzmir Kalp Hastalıkları Hastaneleri Listesi

Gaziemir
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Gaziemir / İzmir
Sağlığınız ve memnuniyetimiz öncülüğümüz olup 7/24 son teknolojik cihazlar eşliğinde genç, dinamik kardiovasküler cerrahi ekip ve uzman kardiyologlarımızla sizin yanınızdayız.
Karşıyaka
Özel Bostanlı Kardiya Kardiyoloji Tıp Merkezi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Karşıyaka / İzmir
Kardiya Tıp Merkezi İzmirin ve Türkiyenin ilk Kardiyoloji unvanına sahip sağlık merkezi olarak 2005 yılında Karşıyaka Bostanlıa Kardiyoloji Dal Merkezi adıyla hizmete başlamıştır.
Özel Mavişehir Kardiya Kardiyoloji Tıp Merkezi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Karşıyaka / İzmir
Kardiya Tıp Merkezi Mavişehir Şubemiz 21 Şubat 2022 Pazartesi günü itibarıyla değerli hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.
Konak
Özel Metropol Alsancak Kardiyoloji Tıp Merkezi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
Özel Metropol Alsancak Kardiyoloji Tıp Merkezi, güler yüzlü, hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı bir anlayışla hastalarına hizmet vermeye yeni branşlar ekleyerek devam edecektir.
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Konak / İzmir
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi 2008 yılında faaliyete geçmiş olup bir kardiyolji ayaktan teşhis ve tedavi merkezidir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler