Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
Kurum Adı:Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Gaziemir
Adres:Dokuz Eylül Mah. 343/1 Sokak No:6
Telefon:0 (232) 220-3900
38.33207827.137338

Kurum Hakkında

2012 Mayıs ayında hizmete giren, bulunduğu bölgeye büyük katkı sağlayan hastanemiz, her geçen gün artan yerli ve yabancı hasta sayımız, bize olan güveni ve memnuniyeti ile kurumumuzu daha da büyütüyor. Sağlık Bakanlığı, kalite yönetimine göre A Sınıfı (bölgenin en büyük kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi) dal hastanesi olarak hizmet vermektedir. 40 standart oda, 2 engelli odası, 8 yatak üçüncü basamak Yoğun Bakım Ünitesi, laminer floor sistemli 60’ar metrekare büyüklüğünde 3 ameliyathane salonu ve steril depo, anjio salonu, röntgen, tomografi salonu bulunmaktadır. Sizin sağlığınız ve memnuniyetimiz öncülüğümüz olup 7/24 son teknolojik cihazlar eşliğinde genç, dinamik kardiovasküler cerrahi ekip ve uzman kardiyologlarımızla sizin yanınızdayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Akut Kalp Damar Hastanesi, İzmir ili Gaziemir ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Akpas · 11 Kasım 2017

Başta Necmettin ve Ahmet hocam olmak üzere tüm ekibinize çook çook teşekkür ederim, iki hastanenin bypass dediği bir durumdan beni stentle kurtardınız, sizin için imkânsiz diye birşey yok, bunu yaşayarak anladım, her şey için çok teşekkür ederim...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gazikent Tıp Merkezi

610 metre uzaklıkta

Ulaştırma Cad. No:5

FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi

680 metre uzaklıkta

Dokuz Eylül Mah Önder Sk No:105/A-B

AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi

690 metre uzaklıkta

Dokuz Eylül Mah. Önder Cad. No:111/B

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir

730 metre uzaklıkta

Önder Cad. Gül Sk. 9 Eylül Mah. No:2

Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Akçay Caddesi No. 266 Gaziemir

Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Sevgi Mh. Nevvar Salih İşgören Cd. No:16