Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
Kurum Adı:Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Gaziemir
Adres:Dokuz Eylül Mah. 343/1 Sokak No:6
Telefon:0 (232) 220-3900
Web Sitesi:akutkalpdamar.comHata Bildir
38.33207827.137338

Kurum Hakkında

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi, İzmir ili Gaziemir ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2012 Mayıs ayında hizmete giren, bulunduğu bölgeye büyük katkı sağlayan hastanemiz, her geçen gün artan yerli ve yabancı hasta sayımız, bize olan güveni ve memnuniyeti ile kurumumuzu daha da büyütüyor. Sağlık Bakanlığı, kalite yönetimine göre A Sınıfı (bölgenin en büyük kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi) dal hastanesi olarak hizmet vermektedir. 40 standart oda, 2 engelli odası, 8 yatak üçüncü basamak Yoğun Bakım Ünitesi, laminer floor sistemli 60’ar metrekare büyüklüğünde 3 ameliyathane salonu ve steril depo, anjio salonu, röntgen, tomografi salonu bulunmaktadır. Sizin sağlığınız ve memnuniyetimiz öncülüğümüz olup 7/24 son teknolojik cihazlar eşliğinde genç, dinamik kardiovasküler cerrahi ekip ve uzman kardiyologlarımızla sizin yanınızdayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Akut Kalp Damar Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Akpas
★★★★★
Başta Necmettin ve Ahmet hocam olmak üzere tüm ekibinize çook çook teşekkür ederim, iki hastanenin bypass dediği bir durumdan beni stentle kurtardınız, sizin için imkânsiz diye birşey yok, bunu yaşayarak anladım, her şey için çok teşekkür ederim...

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Gazikent Tıp Merkezi
Özel Gazikent Tıp Merkezi
608 metre uzaklıkta
Ulaştırma caddesi No:5 adresinde Gazikent Tıp Merkezini olarak birçok branşta hizmet sunmaktadır.
Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği
İzmir Eğitim Diş Hastanesi'ne bağlı Gaziemir Dt. Ayşe Mayda Ağız Diş Sağlığı Semt Polikliniği 2018 yılında Gaziemir Zambak Sokakta hizmete girmiştir.
Özel FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi
Özel FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi 30+1 makine kapasitesi ile hemodiyaliz, hemodiyafiltrasyon ve ev hemodiyalizi hizmeti sunmaktadır.
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Gaziemir merkezinde 4 katlı binasında hizmet vermekte olan Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi; hasta kabul, poliklinik, vip, hasta odaları ve ameliyathanelerden oluşan, günlük 150 hasta bakma kapasitesine sahiptir.
Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi olarak hasta ve hasta yakınlarına karşı daima güler yüzlü anlayışlı sağlık ekibimiz ile hastalarımız güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi
Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi 31 Aralık 2013 tarihinde şirket kuruluşunun ardından bir ay süren hazırlık çalışmaları sonrasında şubat 2014 de hizmete başlamıştır.
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi cil servis, yataklı servis, doğumhane, morg, görüntüleme merkezi, laboratuvarlar, poliklinikler ve tamamı Vakıf tarafından yaptırılan ilk ve tek hastane olarak devlete kazandırılmıştı
Özel Gediz Tıp Merkezi
Özel Gediz Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
Özel Gediz Tıp Merkezi kurulduğu günden bugüne her koşulda kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmayı başararak, modern tenknolojiyi profesyonellikle kullanarak öncü sağlık kuruluşları arasındaki yerini almıştır.
İzmir Can Diyaliz Merkezi
Can Diyaliz Merkezi, 2005 yılından bu güne kadar Karabağlar İlçesi'ndeki 4 katlı müstakil binasında hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉