Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
Kurum Adı:Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Gaziemir
Adres:Dokuz Eylül Mah. 343/1 Sokak No:6
Telefon:0 (232) 220-3900
Web Sitesi:akutkalpdamar.comHata Bildir
38.33207827.137338

Kurum Hakkında

2012 Mayıs ayında hizmete giren, bulunduğu bölgeye büyük katkı sağlayan hastanemiz, her geçen gün artan yerli ve yabancı hasta sayımız, bize olan güveni ve memnuniyeti ile kurumumuzu daha da büyütüyor. Sağlık Bakanlığı, kalite yönetimine göre A Sınıfı (bölgenin en büyük kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi) dal hastanesi olarak hizmet vermektedir. 40 standart oda, 2 engelli odası, 8 yatak üçüncü basamak Yoğun Bakım Ünitesi, laminer floor sistemli 60’ar metrekare büyüklüğünde 3 ameliyathane salonu ve steril depo, anjio salonu, röntgen, tomografi salonu bulunmaktadır. Sizin sağlığınız ve memnuniyetimiz öncülüğümüz olup 7/24 son teknolojik cihazlar eşliğinde genç, dinamik kardiovasküler cerrahi ekip ve uzman kardiyologlarımızla sizin yanınızdayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Akut Kalp Damar Hastanesi, İzmir ili Gaziemir ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Akpas
★★★★★
Başta Necmettin ve Ahmet hocam olmak üzere tüm ekibinize çook çook teşekkür ederim, iki hastanenin bypass dediği bir durumdan beni stentle kurtardınız, sizin için imkânsiz diye birşey yok, bunu yaşayarak anladım, her şey için çok teşekkür ederim...

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gazikent Tıp Merkezi
610 metre uzaklıkta
Ulaştırma Cad. No:5
FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi
680 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah Önder Sk No:105/A-B
AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi
690 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah. Önder Cad. No:111/B
Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi
730 metre uzaklıkta
Önder Cad. Gül Sk. 9 Eylül Mah. No:2
Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Akçay Caddesi No. 266 Gaziemir
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Sevgi Mah. Nevvar Salih İşgören Cad. No:16