Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Şair Eşref Bulvarı 1371 Sokak No:9 Çankaya
Telefon:0 (232) 444-2324
38.42486527.139288

Kurum Hakkında

İzmir Çankaya'da 2004 yılında hizmet vermeye başlayan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm sorunlarınıza 24 saat kesintisiz cevap vermektedir. Kuruluşunun 8. Yılını kutlayan Batıgöz, sizlere kaliteli sağlık hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

1600 m2 kapalı alana sahip Çankaya Merkezimizde 2 ameliyathane, 6 muayene odası, Excimer Lazer ve Intralase ünitesi, tetkik odalar, acil ünitesi ve 8 yatak kapasiteli özel odalar bulunmaktadır.

Ameliyathaneler, Intralase ve Excimer Lazer odasındaki tüm cerrahi işlemler özel bir hava sirkülasyon sistemi olan LaminarAirFlow ile yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ersin Kocakülah · 17 Aralık 2014

biz iki arkadaş göz rahatsızlığımız var emekliyiz bakılabilirmiyiz biri bağkur biri ssk bakılırmıyız doktor Onur Aydını tavsiye ettiler

Nuran Mesakkat · 14 Kasım 2013

ben beş yıldır kontrole gelen hastanızım dün kontrole geldim ve kontrol olmadan ayrıdım çünkü dokorumuzun ücreti kırk tl olmuş diğer doktorlar yirmi tl bu ayırımcılık niye

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çankaya Tıp Merkezi

320 metre uzaklıkta

Gazi Bulvarı No:56-58 Çankaya

Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

330 metre uzaklıkta

İsmet Kaptan Mh. Sezer Doğan Sk. No11

Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi

540 metre uzaklıkta

Şehit Fethi Bey Blv. 99 Basamak İş Hanı No:43

Üromar Üroloji Dal Merkezi

810 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Bulvarı, Kadıoğlu apartmanı, Dokuz Eylül Rektörlüğü Karşısı

Su Hospital Hastanesi

900 metre uzaklıkta

1397 Sokak No:1 Kahramanlar

Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği

940 metre uzaklıkta

1413 Sk. No:51 Kahramanlar