Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
Telefon:0 (232) 445-2828
Web Sitesi:www.igem.com.trHata Bildir
38.42737627.151985

Kurum Hakkında

İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında modern gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağladığı tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle birlikte sunulduğu İzmir ve Ege bölgesinin ilk ve özel gastroenteroloji merkezidir.

İleri girişimsel tanı uygulamalarının yapılabildiği, dijital görüntüleme ve kayıt sistemlerinin kullanıldığı merkezimizde kanıta dayalı bilimsel anlalayış esas alınmakta, meslek etiğine yakışır yaklaşımlarla mutlak hasta memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması amaçlanmaktadır.

Modern iç mimari tasarımıyla misfirlerini hasta olma duygusundan uzaklaştırıp huzurlu bir ortam sunan kliniğimiz ERCP ünitesi ve iki adet endoskopi birimiyle aynı anda birden fazla girişimsel uygulamanın yapılabilme olanağına sahiptir. Takım ruhu ile çalışan üstün nitelikli daimi ve konsültan uzman hekim kadromuz deneyimleri ve özverili çalışmalarıyla hastalarının sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürdürmelerini amaçlamaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Gastroenteroloji
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
Teşhis ve Tedavi
 • Endoskopi
 • Gastroskopi
 • Kolonoskopi
 • Rektosigmoidoskopi
 • Bant Ligasyonu
 • Dilatasyon İşlemleri

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nilda Zor
Bugün gittim hayal kırıklığına uğradım ne hijyen ne mesafe ne kural hiç bir şey yok insanlar birbirinin üstünde desem yeridir kapı önünde sigara içip insanların yüzüne üfleyenmı ne ararsan var nasıl bir pislik nasıl kaçtıgımı bilmedim bildiğin kovit yeri sağ giren ölü çıkar yok böyle bir rezillik beklentim özel hastane bakımlıdır ne gezer yeşil yurt hastanesinde yatdım nasıl bir temizlik hijyene uygun kurallara uygun tertemiz bir hastane ve devlet hastanesi mis gibi.
Refika Köse
★★★★★
Çok methettiler, özofagusta darlığım var gelicem.

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
120 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. 1414. Sok No: 2-12
EMOT Hastanesi
180 metre uzaklıkta
1418. Sok. No. 14 Kahramanlar
Emot Plus Hastanesi
200 metre uzaklıkta
1418 Sok. No:18 Kahramanlar
Derim Cerrahi Tıp Merkezi
220 metre uzaklıkta
1416 Sok. No:24 Kahramanlar
Gazi Hastanesi
230 metre uzaklıkta
1421. Sokak No. 29 Alsancak
İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
250 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16