Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
Telefon:0 (232) 445-2828
38.42737627.151985

Kurum Hakkında

İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında modern gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağladığı tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle birlikte sunulduğu İzmir ve Ege bölgesinin ilk ve özel gastroenteroloji merkezidir.

İleri girişimsel tanı uygulamalarının yapılabildiği, dijital görüntüleme ve kayıt sistemlerinin kullanıldığı merkezimizde kanıta dayalı bilimsel anlalayış esas alınmakta, meslek etiğine yakışır yaklaşımlarla mutlak hasta memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması amaçlanmaktadır.

Modern iç mimari tasarımıyla misfirlerini hasta olma duygusundan uzaklaştırıp huzurlu bir ortam sunan kliniğimiz ERCP ünitesi ve iki adet endoskopi birimiyle aynı anda birden fazla girişimsel uygulamanın yapılabilme olanağına sahiptir. Takım ruhu ile çalışan üstün nitelikli daimi ve konsültan uzman hekim kadromuz deneyimleri ve özverili çalışmalarıyla hastalarının sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürdürmelerini amaçlamaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Gastroenteroloji
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
Teşhis ve Tedavi
 • Endoskopi
 • Gastroskopi
 • Kolonoskopi
 • Rektosigmoidoskopi
 • Bant Ligasyonu
 • Dilatasyon İşlemleri

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nilda Zor · 24 Aralık 2020

Bugün gittim hayal kırıklığına uğradım ne hijyen ne mesafe ne kural hiç bir şey yok insanlar birbirinin üstünde desem yeridir kapı önünde sigara içip insanların yüzüne üfleyenmı ne ararsan var nasıl bir pislik nasıl kaçtıgımı bilmedim bildiğin kovit yeri sağ giren ölü çıkar yok böyle bir rezillik beklentim özel hastane bakımlıdır ne gezer yeşil yurt hastanesinde yatdım nasıl bir temizlik hijyene uygun kurallara uygun tertemiz bir hastane ve devlet hastanesi mis gibi

Refika Köse · 27 Aralık 2014

Çok methettiler, özofagusta darlığım var gelicem

Derya Işıl · 29 Kasım 2014

merhaba cumartesi günü açık mı igem

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi

180 metre uzaklıkta

1418. Sokak No. 14 Kahramanlar

Atakalp Kalp Hastanesi

200 metre uzaklıkta

1418 Sok. No:18 Kahramanlar

Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği

220 metre uzaklıkta

1413 Sk. No:51 Kahramanlar

Gazi Hastanesi

230 metre uzaklıkta

1421. Sokak No. 29 Alsancak

İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi

250 metre uzaklıkta

Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16

İzmir Ege Onkoloji Merkezi

270 metre uzaklıkta

1428 Sk No:24/B Kahramanlar