Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
Telefon:0 (232) 445-2828
Web Sitesi:www.igem.com.trHata Bildir
38.42737627.151985

Kurum Hakkında

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında modern gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağladığı tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle birlikte sunulduğu İzmir ve Ege bölgesinin ilk ve özel gastroenteroloji merkezidir.

İleri girişimsel tanı uygulamalarının yapılabildiği, dijital görüntüleme ve kayıt sistemlerinin kullanıldığı merkezimizde kanıta dayalı bilimsel anlalayış esas alınmakta, meslek etiğine yakışır yaklaşımlarla mutlak hasta memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması amaçlanmaktadır.

Modern iç mimari tasarımıyla misfirlerini hasta olma duygusundan uzaklaştırıp huzurlu bir ortam sunan kliniğimiz ERCP ünitesi ve iki adet endoskopi birimiyle aynı anda birden fazla girişimsel uygulamanın yapılabilme olanağına sahiptir. Takım ruhu ile çalışan üstün nitelikli daimi ve konsültan uzman hekim kadromuz deneyimleri ve özverili çalışmalarıyla hastalarının sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürdürmelerini amaçlamaktadırlar.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Gastroenteroloji
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
Teşhis ve Tedavi
 • Endoskopi
 • Gastroskopi
 • Kolonoskopi
 • Rektosigmoidoskopi
 • Bant Ligasyonu
 • Dilatasyon İşlemleri

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Nilda Zor
Bugün gittim hayal kırıklığına uğradım ne hijyen ne mesafe ne kural hiç bir şey yok insanlar birbirinin üstünde desem yeridir kapı önünde sigara içip insanların yüzüne üfleyenmı ne ararsan var nasıl bir pislik nasıl kaçtıgımı bilmedim bildiğin kovit yeri sağ giren ölü çıkar yok böyle bir rezillik beklentim özel hastane bakımlıdır ne gezer yeşil yurt hastanesinde yatdım nasıl bir temizlik hijyene uygun kurallara uygun tertemiz bir hastane ve devlet hastanesi mis gibi.
Refika Köse
★★★★★
Çok methettiler, özofagusta darlığım var gelicem.

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
Tavmergen Tüp Bebek Merkezi İzmir'de modern ve tüm teknolojik olanaklara sahip, akıllı bina olarak tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur. Tavmergen İnfertilite ve Tüp Bebek kliniği alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosu ile hizmet
Özel EMOT Hastanesi
Özel EMOT Hastanesi
178 metre uzaklıkta
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi ve EMOT Plus hastaneleri olarak toplamda 70 yatak kapasitesiyle, bankalar ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak özellikle kas ve iskelet sistemine ait yakınması olan tüm ha
Özel Emot Plus Hastanesi
Özel Emot Plus Hastanesi
204 metre uzaklıkta
Emot Plus Hastanesi, özgün mimarisi, donanımlı alt yapısı, uzman kadrosu ve güncel teknolojisi ile omurga sağlığı merkezi, beyin cerrahisi, kardiyoloji, dahiliye, nöroloji, romatoloji, fizik tedavi, plastik cerrahi branşlarında hi
Özel Gazi Hastanesi
Özel Gazi Hastanesi
234 metre uzaklıkta
Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız ; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Alsancak - Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 fizik tedavi uzmanı, 7 fizyoterapist ve sağlık personeli ile İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti veriyoruz.
Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi
Ege ve İzmir Onkoloji Merkezi 1995 yılından bu yana konusunda eğitimli uzman kadrosu ve son jenerasyon radyoterapi cihazlarından oluşan makine parkıyla hizmet vermektedir.
Özel Su Hospital Hastanesi
Özel Su Hospital Hastanesi
339 metre uzaklıkta
Özel Su Hospital Hastanesi olarak sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla Alsancak Kahramanlar semtinde halkımıza hizmet vermeteyiz.
Özel Medicana International İzmir Hastanesi
Ege Bölgesi’nin en kapsamlı sağlık komplekslerinden olan Medicana International İzmir Hastanesi, modern tıp teknolojisi, güçlü akademik hekim kadrosu ve özel mimarisi ile sağlık hizmetlerinde mükemmeliyeti hedefliyor.
Özel İzmir Hastanesi
Özel İzmir Hastanesi
578 metre uzaklıkta
1995 yılında kurulmuş olan Özel İzmir Hastanesi, günümüze kadar sürekli gelişerek tıbbın ve cerrahinin en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉